KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bobbi Brown

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcikahh, Módosítva: 2018. február 14.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Egy teljesen új formula, amely könnyen felvihető a szemhéjra és egy vagány, csillogó végeredményt biztosít. Akár egy tiszta, egyszerű megjelenést szeretnénk, akár valami extrémebbet, ez a tökéletes választás.

3 árnyalatban kapható

Korcsoport: < 18
2018. február 17.

Hát én kipróbáltam....
Kellemes csalódás volt. Az ára sok,azért adok rá 4 csillagot. De azért is mert olyan világos lett a szín a szememre hogy inkább highighter-nek menne el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 17.

Hát én kipróbáltam....