KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aranyeso, az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2014. október 26.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Könnyen alkalmazható akár az egész arcon, vagy csak éppen ott, ahol szükség van rá.

Minden bőrtípusra, kivéve a nagyon zsíros.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kovexti

2018. május 4.

Kicsit átverve érzem magam, mert a régit elvileg nem gyártják, és az utolsó vélemény is 2014-es, de a Douglas webshopjában mégis árulják és én meg is vettem Glamour napokon... na mindegy. 'ÍGY VÁLASSZ ALAPOZÓT BŐRTÍPUS SZERINT!' cikk alapján választottam, de nem kattintottam a linkre (ami az új változatra irányít egyébként) úgyhogy a név alapján a régit vettem, eléggé megbántam mert iszonyat drága, és az újról a vélemények is jobbak. Száraz bőröm van, ami érzékeny is, sajnos ehhez képest megfelelő előkészítés után sem mutat szépen a bőrömön. Nem szoktam egymagában használni, egy másik alapozó fölé szokta kenni az orcáimra, hogy elfedje a pirosságom.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

bbogci

2014. október 16.

Hámlásra hajlamos a bőröm, nagyobb pórusokkal és ez az alapozó ezt tökéletesen kiemeli. Kb. 2-3 óráig szép, de ezidő után az alapozó kifényesedik, belefolyik a nagyobb pórusokba, a szám körül pedig beleül a nevetőráncokba (gyakorlatilag pöttyös, és alapozócsíkos lesz a bőröm). Próbáltam Kabuki ecsettel, ujjal, alapozó ecsettel, primerrel, anélkül, fixáló púderrel, de sehogy se jó. A nap közepén eddig minden alkalommal inkább lemostam, mert még alapozó nélkül is jobb, mint ezzel a pöttyös-csíkos olajos borzalommal.

bbogci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 16.

wishes

2014. június 15.

Hátszia.
Életem vágyálma, hogy egyszer személyesen is találkozzak Bobbival, hogy kezet csókolhassak neki azért, hogy ilyen alapozókat készített. Sajnos gyakran vonják ki pont azokat, amikkel akár az életem is végighúznám, de szerencsére tág a paletta, és mindig találok valami újat - most például a koppra fogyott Oil Free Tinted Moisturizerem helyett ezt.
Finoman előkészített bőrre pár vonás ezzel, néhány laza mozdulat flat brush-sal, és gyönyörű, egységes, tartós, természetes hatású babapofit kapok. Nagyon jól fed, de nem nehéz, nem ül bele a pórusokba, perfect. Ami nekem fura picit, hogy elvileg száraz bőrre ajánlják, mégis nagyon igényli az aláhidratálást, ráadásul a finise is inkább szatén-matt hatású, mint hamvas. Nekem talán pont ezért elsősorban színezett hidratálók fölött mutat igazán szépen.
Ha csak 1 alapozóm lehetne, akkor biztos nem ezt választanám, de utaztatni, gyors sminkhez és touch up-olni egyszerűen tökély!

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

Hátszia.

dor1

2014. május 20.

Imádom, kár, hogy nem egyből ezt vettem. Egész arcra is, de főleg a problémásabb helyeken szoktam alkalmazni.
Nagyon könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni! Vicces cicabajuszkájat és indiáncsíkokat kell húzni vele, majd vagy ujjal vagy egy ecsettel eldolgozni. Én a Shiseido alapozó ecsetét használom hozzá.
Jól fed, nem mászik el, nem ad nehéz érzetet, finishe természetes hatású.
Könnyen magammal tudom vinni, nem kell félni, hogy eltörik, pici (hátránya is).
Kíváncsi vagyok meddig tart ki ez a kis stickecske.
Gyors, egyszerű, praktikus.

dor1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Jól fed, nem mászik el, nem ad nehéz érzetet, finishe természetes hatású.
Könnyen magammal tudom vinni, nem kell félni, hogy eltörik, pici (hátránya is).
Kíváncsi vagyok meddig tart ki ez a kis stickecske.
Gyors, egyszerű, praktikus.

aranyeso

2014. február 16.

En nagyon szeretem, mar 3 eve hasznalom, kremes allagu, szinben tokeletesen passzol a boromhoz, egyszeru felvinni eleg jol fed. A pirosossagot mondjuk nem fedi el teljesen, osszessegeben nekem nagyon bevalt! Egesz arcra nem hasznalom, 50%-ban csak.

aranyeso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 16.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Stearyl Glycyrrhetinate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate