KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bobbi Brown

Ár:   11 600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wey1122, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. december 28.

Ár:   11 600 Ft
Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

A Luxe Lip Color legújabb változata, most elsőként a Bobbi Brownnál bemutatkozó egyedülálló formulában. Ez a 12 órán át tartó luxus matt rúzs színnel teli maximális matt hatást ad az ajkaknak, miközben selymesen könnyed érzetet nyújt.

18 árnyalatban kapható

erika81

2019. január 1.

Könnyednek könnyed és tartós is, de felvinni valóban picit nehéz, mert elég kemény az állaga.
Már a boltban is mondta az eladó hölgy, hogy előtte hidratáljak és ne ecsettel vigyem fel, mert azzal nehéz lenne.
Mauve Over lett az enyém, amikor tudom hogy ezt a rúzst használom alaposabban hidratálok, ami valóban picit gáz, de megoldható.
Az lenne a legjobb ha a normál Luxe rúzst, ami nekem túl lágy összekevernék ezzel és egy tökéletes rúzst kapnánk.
Egyenlőre 3 csillag, de meglátjuk változik-e a kapcsolatunk.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Egyenlőre 3 csillag, de meglátjuk változik-e a kapcsolatunk.

Wey1122

2018. november 9.

Már egy hete az birtoklom ezt a rúzst,és igen vegyes érzéseim vannak vele. A külső majdnem olyan ,mint a Luxe Lip Colornál csak itt matt arany színbe pompázik.37 Euróért 4,5 gr rúzst kapunk ami elég tisztességes mennyiség! ( Tom Ford csak 3gr) Én is csak az internetes swachokra hagyatkozva,mivel még a D.- ba nem láttam inkább egy olyan színt választottam ami a mindennapokba jól hordható.Ez lett a Tawny Pink ami egy lilás mauve szín.A szín tartós és intenzív,de a rúzs kemény és nehezen kenhető. Előtte jól aláhidratáltam Labellóval,csak így tudtam használni! Összehasonlításként van Clarins és Envy mattom és Tom Ford is,sajnos ez a Bobbi rúzs nekem felejthető kategóriába sorolható!
Állagra legjobban a Mac Ruby Woo- hoz tudnám hasonlítani.Akit például az Envy matt szárít ezt a rúzst felejtse el!
Mivel én nagy rúzsos vagyok,ebből a szériából sem lesz több,kár érte. Szigorú leszek a pontozásnál is,mert az az érzésem,hogy ez a márka is meg akarta lovagolni az aktuális matt rúzs trendet,csak neki sajnos nem sikerült megfelelően és ezt a rúzst eléggé túlárazták!

Wey1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.