Bobbi Brown

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. december 17.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes ajakrúzs, SPF12 fényvédővel.

Bobbi Brown Rich Lip Color Rúzs - 9, Bare Pink
Ár: 4000 , Eladó: ginterzsofi
Állapot: 1x probalt, Helyszín: Budapest , fizetés: atvetel az astorian (0-24 recepcio), fizetes kp vagy atutalas

Anchan131

2018. július 12.

Nagyon szeretem. Remek az állaga, nem szárítja a szám.

Anchan131
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

Nagyon szeretem. Remek az állaga, nem szárítja a szám.

Yeliz

2016. május 30.

Az eddigi legjobb rúzsom. Két árnyalatban is meg van: Cosmic Raspberry és az Electric Violet. Mindkettő nagyon szépen fed egy húzásra, nem csúszkál el és szépen egyenletesen kopik. Nem ül be a barázdákba, teljesen megéri az árát.

Yeliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

erika81

2016. május 15.

Bármikor, bárhova tökéletes a Nude Rose árnyalat. Picit kemény, de szépen "ráköt" az ajkaimra. Egységesen kopik, nem szárít. Jelenlegi kedvencem.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

szoszigabi

2016. május 8.

Orange árnyalatban van meg. Nagyon pigmentált, egy húzásra is tökéletesen fed és ha kicsit megszáradt nagyon tartós is. Kontúr nélkül sem mászkál el és nagyon halványan, egyenletesen kopik. Evést-ivást módjával bírja, de 6-7 órát simán kibír :)

szoszigabi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

eveheart

2016. január 19.

A MAC rúzsokat simán übereli, sokkal kellemesebb érzés viselni, egy húzással is brutál erős színe van, lassan kopik és egyenletesen, mindent tud, amit egy felsőkategóriás rúzstól elvár az ember.

eveheart
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

despoina

2015. április 2.

Véletlenül találtam rá erre a rúzsra, az egyik hétvégi belvárosi parfüméria látogatásom során akadt meg a szemem az élénk színén. Nagyon sok rúzst probáltam már a legolcsóbb Essencetől kezdve a Chanel-ekig, de kijelenthetem ez az igazi! Ha lehetne Michelin Csillag-gal jelölni a legjobb rúzsokat ahogy az éttermeket, akkor Ő biztosan birtokolná! Az Ibiza Pink árnyalatban probáltam amiről el kell mondani hogy a színskála egyik legerőteljesebb árnyalata, a pink rúzsok legpinkebbje. Nem mindenkinek áll jól, kell hozzá egy pinkesebb arcpír is hogy szépen harmonizáljon és isszonyúan élénk. Fantasztikus, délután 5kor rúzsoztam ki és egészen este 9ig!!!!! maradt fenn némi kopással ami nem volt feltünő. Kemény az állaga, igényli a kontúrceruzát és egy pici hidratálást előzetesen, persze jó tudni hogy megkell várni amég az ajkakra szárad. De utána semmi se robanthatja le. Ivást-evést kibír, sőt a fogkefe is megküzdőtt vele.
Eddig többszőr probáltam már ha Bobbi Brownos parfümériába jártam, előbb utóbb ha tehetem megvásárolom mert nagyon szuper rúzs.

despoina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

bridzsi08

2015. március 11.

42 Watermelon. Az 5 csillag mindent elmond. Könnyű vele dolgozni, szuper tartós, még étkezés után is! Az én ajkaimat nem szárítja kicsit sem, habár mindig kenek alá BB ajakbalzsamot, de ezt a BB Arénában is elmondták, hogy rakjak alá egy intenzív hidratálót. Lényeg: abszolút nyerő!

bridzsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

vanett

2014. november 16.

Ez a rúzs dimenziókaput nyitott. :D Merthátugye, én azt hittem, van egy csomó jó rúzsom (Giorgio Armani, Chanel, Dior, MAC, Estée Lauder, Guerlain G), csak aztán kezem ügyébe akadt az a kis Soft Coral, s szépen átírt mindent. Sokkhatás alatt vagyok, hogy ilyen tényleg létezik! Úgyhogy egyelőre a totális eufória vesz körül, később update-elem a véleményt. :D

UPDATE: Frissítettem a készletet egy Lilac színnel. Semmi rosszat nem tudok elmondani róla! :)
Sokan írták wishes egy posztjához, hogy az abszolút favorit az EL Envy szériája. Nem tagadom, nagyon ütős darab, de nekem ez a formula tartósabb és a finish-e nem annyira szájfényes (amit én egyébként sem csípek - olyan érzésem van, mintha sertészsírral fényesre waxolták volna az ajkaimat), hanem szaténosabb, amiért én sokkal inkább lelkesedem. :)

vanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

gilda007

2014. május 31.

A brownie árnyalatomat nem találtam, és nem kaptam, a Heather Pink 12-es árnyalattal pótoltam és nagyon szeretem ezt is, ahogy Bobbi Brown többi ajakkencéjét is. Tartós, szép szín, hidratál is, remekül illeszkedik hozzám. A Mammutban vettem, és nagyon segítőkészek voltak a válogatáskor. Azért nem egy olcsó rúzs, sőt... De szerintem megéri az árát, szeretem.

gilda007
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

fruzsi94

2014. február 20.

Isteni!
Krémes, gyönyörű és jó illata van !
A csomagolásról már nem is beszélve!

fruzsi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 20.

Isteni!
Krémes, gyönyörű és jó illata van !
A csomagolásról már nem is beszélve!

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.