KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2014. december 17.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

2014-es karácsonyi limitált kiadás

Az árnyalatok a képen található sorrendben balról jobbra: Sultry Red, Bordeaux, Malt Shimmer, Beige Gold Shimmer.

Teszteltük a Bobbi Brown karácsonyi rúzsát!

Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo I i 1 0Diisostearyl Malate ti I eo Trioctyldodecyl Citrate eo Lanolin Oil eo I eu 1 0Caprylic / Capric Triglyceride eo Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Castor Isostearate Succinate Octyldodecanol eo I i I al Ozokerite Silica Calcium Aluminum Borosilicate Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Polydecene Polyethylene Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Calcium Sodium Borosilicate Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Astrocaryum Murumuru Seed Butter Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Ceramide 2 Squalane eo 1 0Lauryl PCA h Acrylates Copolymer Cholesterol eo I eu 0 0Linoleic Acid eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Barium Sulfate sz Parfum / Fragrance i Alumina Tin Oxide Polyethylene Terephthalate Synthetic Fluorphlogopite Mica CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Red 7 Lake / CI 15850 szYellow 5 Lake / CI 19140 sz FD&C Blue 1 Aluminum Lake sz CI 45370 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Red 22 Lake / CI 45380 sz Red 28 Lake / CI 45410 sz Red 21 / CI 45380 szCarmine / CI 75470 sz 0 0Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Red 27 / CI 45410 szRed 6 / CI 15850 sz Red 33 Lake / CI 17200 sz D&C Red 30 Lake sz

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pöti

2014. december 19.

Bordeaux árnyalatban megvettem tegnap, természetesen a Krémmániás teszt hatására. Kék szeműeknek tökéletes, én is nagyon szeretem. Még sose volt ennyire sötét rúzsom. Az Envy rúzsok közelébe sem ér sajnos, de nekem azok a plafonra tették a mércét. Az arany csomagolással sem vagyok kibékülve, de maga a szín nagyon ütős és nagyon karácsonyi, így minden bűnét megbocsátom neki.. :) Én kontúrral használom és rajtam egész tartós, pedig már ettem, ittam azóta. Az üzletben már nem volt a Sultry Redből, mondhatni szerencsémre, mert képes lettem volna egy újabb brutál vörösre elcsábulni.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 19.

vanett

2014. december 8.

Nagyon szép INCI-je van, azt az egy piros pontot kivéve. Bár amennyi illata ennek a terméknek van, gyakorlatilag elhagyható is lenne... :)
A Beige Gold Shimmer árnyalatra esett a választásom. Valami karácsonyi színt akartam, de nekem A VÖRÖS rúzsom már megvan, úgyhogy szóba sem jöhetett. Nem igazán tudtam, mit keresek, csak úgy lézengtem a kozmetikai részlegen az ihletre várva, amikor megakadt a szemem ezen a kis drágaságon. Annyira szerelem volt első látásra, amennyire egy impulzusvásárláskor csak lehet, amire az ember nem akar aludni egyet se, de pláne nem kettőt, mert tudja, hogy elengedhetetlen kelléke lesz életében a karácsony előtti és karácsonyi időszak alatt. A rúzsba konkrétan annyira beleszédültem, hogy csak a kézfejemen próbáltam ki, az ajkaimon meg se néztem, csak bámultam, mint gyerekek a karásonyi vásár fényeit. Létszükség volt, na. :D
Este, fürdés után persze azonnal fel kellett kenni: smink nélkül, nyúzottan, pizsamában. Egy rövidke használat után a következőket tudom mondani: nagyon jól hidratál, szép fénye van sokáig. Miután heves tesztelésnek vettem alá (először leinni próbáltam, eléggé kevés sikerrel, majd fogat mostam - azt azért már nem bírta), megállapítom, hogy a várnál sokkal jobban bírta a gyűrődést! (Összehasonlítási alapnak Bobbi Rich Lip Color-ját vettem, azt viseltem ugyanis napközben.) További használat után update-elek.

UPDATE: Ez a rúzs egy álom! Nem akarom, hogy valaha is elfogyjon! :D Nagyon szépen felfekszik az ajkakra, s nagyon tartós(ak a csillámszemcsék), nem sápaszt, nem kenődik, nem mászik sehova, egyenletesen kopik. Nem tudom, kinek jutott eszébe ez a szín/állag/finish, de Smink Nobel-díjra kellene jelölni! :) Meg mindenkinek kötelezővé tenni! ;)

vanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Lauryl PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Diisostearyl Malate, Trioctyldodecyl Citrate, Lanolin Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Squalane, Cholesterol, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Cholesterol
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Barium Sulfate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, CI 45370, Yellow 6 Lake / CI 15985, Manganese Violet / CI 77742, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, Red 21 / CI 45380, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Red 27 / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Red 33 Lake / CI 17200, D&C Red 30 Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Squalane eo 1 0

Cholesterol eo I eu 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.