KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2011. november 13.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

A Tortoise Shell limitált kollekció részeként érkezett 2011 szeptemberében a Bobbi Brown pultokba. Két színben kapható a 8 darab szemhéjpúderből álló paletta: Bronze (melegebb színek) és Sand (hűvösebb színek).

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

miomio

2017. április 10.

Sandy Nudes paletta nemrégen jutott a kezeim közé és döbbentem tapasztaltam, hogy kb semmi pigmentáltsága sincs a színeknek. Azt hittem, hogy velem van a baj, próbálkoztam, de nem jutottam sokra.Egy Essence szemhéjfestéknek több pigmentáltsága van, mint ennek :D Nekem első Bobby Brown termékként elég nagy csalódás volt, maximum, ami használható számomra az a mellé csomagolt mini ecset. Szerencsére pénz kiadni érte nem kellett, vásárlás esetén tuti jobban utána fogok nézni annak a terméknek amit venni szándékozom.

miomio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

arwena

2014. augusztus 10.

Szerintem borzasztó ez a paleta. Kicsit sminkfüggő vagyok, szóval van jópár natúr palettám, szinte mindet szeretem és használom, és ezt is nagyon akartam szeretni, de nem sikerült.
A színek szinte láthatatlanok (alappal), ha kellően sokat rétegzem, akkor némelyiknek lesz valami színe (2-3at tudtam működésre bírni a 8ból). Viszont ez a szín az én rózsaszín tónusú bőrömnek kimondottan hátrányos, konkrétan szinte mind sárga, és betegnek nézek ki tőle.
Most, hogy kidobom (eladni se volt szívem soha), gondoltam megírom a véleményem.
Amúgy csinoska, de soha többet Bobbi paletta.

arwena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Amúgy csinoska, de soha többet Bobbi paletta.

j_mary

2012. március 10.

Nekem is a Sand paletta van meg. Eléggé vegyesek az érzéseim azzal kapcsolatban, hogy jól tettem-e azt hogy megvettem.
Szerintem a pigmentáltsággal nincs gond, igaz mindig rakok alá alapot (mac paint pot), de ez igaz az összes szemfestékemre. Legtöbbször (tiszta) ujjal viszem fel, ecsettel nem az igazi, még esetleg applikátorral okés.
Két színt nem használok belőle a Terracotta-t és az Antique Rose-t. A többit sokszor használom, főleg szép füstös szemsminkhez.
Sajnos nem annyira puha és 'krémes' a festékek állaga, mint a mono B.B. szemfestékeknél. És az illata sem szimpi (teljesen original palettám van).
Összességében nem bánom hogy megvettem, de újból nem venném meg.

j_mary
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

Összességében nem bánom hogy megvettem, de újból nem venném meg.

BabyDoll

2011. november 12.

Nagyon impozáns natúr palettáról beszélünk, én a Sand árnyalathoz jutottam hozzá, és bánom is, bár tudom, ha nem vettem volna meg, akkor azt sajnálnám. Jellemző.
Külcsín: Teknőckeretes szemüvegekre emlékeztető ruhácskában érkezik, "emeletes" (lent és fent 4-4 szín), mégis picire összecsukódik, és mondtam már, hogy tükör is van benne? Szóval valószínű mindenki, aki kinyitja, oda-vissza lesz a gyönyörtől, mert a matt, selyemfényű és csillogós színek orgiája csodálatos...nak tűnik. Jöjjön a DE a belbeccsel kapcsolatosan: akinek van pár palettája biztos tapasztalta, hogy egy-két szín gyengébben pigmentált a többihez képest. Ez esetben elmondható szinte az összes színre, és igen, csalódott vagyok. Alappal leheletnyit jobb a helyet, vagyis nem használhatatlan, és még mindig imádom a külsejét, meg az elrendezését, de nem ezt vártam, nagyon nem, főleg az ára miatt, amit le se merek írni. (18000 forint...) Tőlem 2,5 csillagot kap.
Maximum Bobbi Brown fanatikusoknak ajánlom, illetve azoknak, akik bőkezű Jézuskára számítanak idén...

BabyDoll
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 12.

Emolliensek: Tricaprylin
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Chlorphenesin, Potassium Sorbate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.