KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Body&Soul

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2017. augusztus 3.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő eszközök

A kefével kíméletesen, de intenzíven tisztíthatja meg arcbőrét. A finom sörtéjű radírozó kefe eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Nicu

2017. augusztus 15.

Páromtól kaptam ajándékba. Nagyon érzékeny a bőröm, eleinte tűszúrásokhoz hasonlót éreztem a kefe részével, de hozzászokott a bőröm. Néha még kipirosodik, így csak este használom az arclemosómmal. A másik, lila felét masszírozáshoz szoktam használni. Puha lett a bőröm, és a mitesszereim számát is csökkentette.
Update: Többen megjegyezték, hogy ki van simulva az arcom, sokkal szebb és ragyogóbb.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.