KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Body&Soul

Ár:   645 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2018. június 25.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

100% nylon peeling kesztyű a bőr körkörös mozdulatokkal történő masszírozásához zuhanyzás közben vagy után. Serkenti a vérkeringést és elősegíti a megfelelő vérellátást. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, a bőr feszesebbé válik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

hdori23

2018. június 23.

Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. A dolgát abszolút jól végzi , zuhanyzás közben szoktam használni kevesebb tusfürdő is kell és még tökéletes a hatása is . A bőröm utána puha. Megéri az árát .

hdori23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.