KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriella92, Módosítva: 2012. augusztus 29.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Samponok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anita0828

2016. augusztus 4.

Nemrég volt Bomb Cosmetics nagy nyári leárazás, így kb. az összes kedvencből betáraztam. Persze voltak olyan termékek is, amiket már ki szerettem volna próbálni azonban az ára vagy a furcsasága visszatartott. Ilyen volt ez a termék is, alapból drágának tűnt és furának...samponszappan, ki hallott már ilyet?! De a kíváncsiság nagyon hajtott, hogy márpedig nekem ezt ki kell próbálnom. Külföldi blogokon utánaolvastam ennek a terméknek és mivel pozitív dolgokat írtak, úgy döntöttem, megrendelem. Milyen jól tettem! Jó illata van a szappannak, hajmosás után alig érzem, bár leginkább azért, mert szintén Bomb-os mangós hajmaszkot rakok a hajamra és az még napokig is megmarad :D Tetszik a hatása, hétfőn mostam hajat, ma csütörtök van és nem érzem a késztetést, hogy megmossam, ugyanis épphogy egy icipicit zsíros (nem úgy, mint minden mástól). Hajmosás után éreztem, hogy csikorgóan tiszta a hajam- ez az első sampon, amitől ezt éreztem! Amondó vagyok, hogy mindenképp megérdemel mindenkitől egy esélyt, mert fantasztikus a kis korong. :) Csillagos ötös! ;)

anita0828
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

gzsofi94

2016. március 21.

Nagyon bevált nekem, bár kicsit szárította a bőrömet.. Az illata nem érződik a hajón hajmosas után, bár nagyon jó illata van magának a szappannak. Nagyon jól habzik és nagyon jól tisztítja a haját és a fejbőrömet. Az arcomat szárította egy kicsit de nem annyira durván. Sokáig friss marad tőle a hajam elég egy héten 2x hajat mosnom.

gzsofi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 21.

Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Hexyl Cinnamal, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!