KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heidi, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Cseresznye és csoki darabkákat tartalmaz.

Illat:Cseresznye

Olaj:Kamilla és pacsuli

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kingucii

2016. április 16.

Hát.. Nem ajánlom senkinek, televolt a víz maggal.. Nem tudom minek tesznek bele, de engem zavart. Csokidarabkák nem voltak a golyóban, csak magok, de tömérdek apró kis mag..
Hogy pozitívat is mondjak, a bőröm selymesen puha lett,mintha hidratáltam volna.
Nekem valamiért a Bomb Cosmetics nem jön be,túl nagy a hype :(

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

Nekem valamiért a Bomb Cosmetics nem jön be,túl nagy a hype :(

Heidi

2013. február 10.

Elég fura.Vízzel érintkezve több 100 darab epermag (?) oldódik ki belőle,ami az egész fürdővizet ellepi és így elképzelhetetlen a nyugodt fürdés,mert a kis magocskák vagy lebegnek,vagy pedig lesüllyednek és ide-oda "mászkálnak".Használata után ajánlott a zuhanyzás.

Heidi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.