KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2012. február 21.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A finom szemcsés, édes mandula olaj bázisú bőrradírt használd zuhanyzás közben. Az illóolajoknak köszönhetően ragyogni fog a bőr.

anetta.filip

2017. május 29.

Elérkezett a nagy nap, hogy elmondjam véleményemet e termékről. Én ezt most le fogom húzni.
Pozitívumok: Finom illat, amely egy ideig megmarad a bőrön.
Hidratált, szép fényes bőr.
Nagy kiszerelés, kifizethető ár (főleg, ha akciós).
Viszonylag jó összetevők.
Negatívumok: A fűszerdarabok számomra feleslegesek benne, de ami a legjobban zavar, kihalászgatni a borsszemeket állandóan belőle. (Bár kétségtelen, hogy van egy feelingje).
ÉS!! A nagy szemcsék ugyan jól dörzsölnek, de túlságosan is! (Karcolnak, mint állat).
Kiszárad, megkeményedik, alig tudom kivésni belőle, pedig az egészet átöntöttem egy jól záródó tégelybe. (Személy szerint nem csatosba, mert az nekem mindig berozsdásodik a fürdőszobában, és nem szép.)
Van ennél olcsóbb testradír is, plusz nehezen beszerezhető (rendelni tudtam).
Nem kívánom újravásárolni, talán ha lesz kádam, ott volna több időm ilyenekkel bíbelődni. Scrubology jobban bejött, illatra, állagra, radírozó hatásra.
3,5 csillagra értékelném, mert valahol kedvelem az illatát, de olyat nem lehet, így 3.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

Pozitívumok: Finom illat, amely egy ideig megmarad a bőrön.
Hidratált, szép fényes bőr.
Nagy kiszerelés, kifizethető ár (főleg, ha akciós).
Viszonylag jó összetevők.
Van ennél olcsóbb testradír is, plusz nehezen beszerezhető (rendelni tudtam).

Lunann

2015. december 16.

A legjobb!! Nagyon sok testradírt kipróbáltam már, messze ez az egyetlen, amit szívesen újravettem és fogom is, ameddig kapható! Finoman, mégis hatékonyan radírozza a bőrt, lehúzza az összes felesleges hámréteget, és egyben hidratál olajtartalma miatt. Az illata, ahogy előttem írták, olyan mint egy fűszereskert. Vigyázat, a kád nagyon csúszós marad utána.
Használtam a Bomb-tól a Scrubology testradírt is, az messze nem ilyen jó, mint ez a kis csoda.
Végre egy testradír, ami tényleg radíroz! Nem csak simogatom vele a bőröm, amin fél másodperc alatt elolvadnak a radírozó szemcsék.

Lunann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

katacita

2015. november 16.

Csodálatosság! Ez eddig a legjobb testradír, amit valaha használtam. A cukor hatékonyan radíroz, de közben azért szépen elolvadnak a szemcsék. Egy kicsit olajos a radír, ezért nem szárít, de más olajos bőrradírokkal ellentétben ez nem vonja be a bőrt egy masszív olajos réteggel, csak épphogy marad rajtam egy kicsi, nagyon ideális mennyiségben. Az illata pedig: jééézusom, mennyire fantasztikus! Citromfű, bors, zsálya.. mintha egy fűszerkertet dörzsölnék a bőrömbe. Nagyon különleges és hatékony, csak ajánlani tudom.

Update: A csomagolás nem túl praktikus, mert vagy a levegő, vagy a fürdőszoba párája miatt összeáll a dobozban a só, és használhatatlanná válik. Nehéz légmentesen becsukni ezt a dobozt, így azt javaslom mindenkinek, aki ilyet rendelne, hogy tegye át egy csatos üvegbe, vagy bármibe, amit be lehet csukni teljesen.

katacita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

encimokus

2012. április 5.

Nagyon szuper termék. Szemcsés sódarabok finoman radíroznak, egyáltalán nem karcol. Testápoló sem kell utána, hiszen olajtartalma miatt jól hidratál, az illóolajoktól pedig isteni illat marad. Friss, üde illat, fürdés után is érezni még.

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 5.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Fűszernövény, amit leginkabb illatanyaga miatt használnak a kozmetikumokban, potenciális bőrirritáló. Paula Begoun szerint lehet, hogy van baktérium és gombaellenes hatása is.