KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heidi, Módosítva: 2013. május 15.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Papasajt virágot tartalmaz.Csillapító és nyugtató hatású.

Illat:Virágos,aloe

Olaj:Cédrusfa,tömjén

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Heidi

2013. február 10.

Nagy csalódás volt ez a fürdőgolyó.Semmi illatot nem éreztem eredeti állapotában sem és vízben sem.Mikor feloldódott a vízben úszkáltak a nagy virágdarabok amiket úgy kellett kihalásznom,mert számomra elég fura volt és nem szerettem volna így pancsolni.Szeretem a rózsaszínt,de ettől csúnya színű lett a víz. :(

Heidi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.