KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2013. február 18.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Tusfürdők

Lágyan virágos és természetes bőrradír, finoman őrölt és érzéki. Használata után bőröd újra ragyogó lesz és hidratált, a citromfű és muskotályzsája illóolajoknak köszönhetően.

Lunann

2015. december 16.

Nem rossz, de nem a legjobb bomb radír (én a feketeborsosra esküszöm). Az illata számomra már már bántóan erős és tömény, a radírozása sem elég intenzív nekem.

Lunann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Avicky

2013. november 8.

Kedvenc! Tavaly nyáron még nem volt niche parfüm őrületem és egy hónapig ebbe voltam szerelmes. Nem kellett parfüm, olajossá tette a napbarnította bőrömet és még peelinghatású is.

Avicky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

Antioxidánsok: Rosa Centifolia Flower Oil
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.