KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: breznyiczky, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Akér két fürdésre is elegendő!

Illat: zöld tea, rózsa és gyömbér

Illóolaj: tömjén és geránium

Zsuzsi216

2014. október 10.

Hátom fürdésre használtam el. Az illata tényleg nem utal a nevére. Visszafogott illata volt.
Én is leárazva vettem, így teljesen megérte az árát. Valahogy mégsem lett a szívem csücske. Teljes áron nem venném meg, akciósan biztos.
Ajándéknak szuper, mert nagyon mutatós az élénk színeivel és a kis virággal.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

Ajándéknak szuper, mert nagyon mutatós az élénk színeivel és a kis virággal.

Hoagirl

2014. augusztus 26.

Két alkalomra volt elég, a víz meglehetősen olajos lett tőle, aminek a bőröm örült, a kád már kevésbé.... A Bomb Cosmetics fürdősütijeinél általánosságban elmondható, hogy olajos bevonat lesz a bőrön fürdés közben, de ez törölközés után nem hagy zavaró vagy csúszós érzést maga után. A bőr ápolt lesz és puha, nekem még testápolót sem kell használnom utána. Ennél a terméknél egyetlen dolog zavart; az illata. Kellemes ugyan, de én a chai megnevezésből fincsi tea illatra gondoltam, sajnos ez nyomokban sem tartalmaz ilyen illatanyagot. De ez csupán az én asszociációs csalódásom, ami csupán annyit tesz: lehet le kéne állnom a Chai Latte-ról. :D Ezt is a leárazások alkalmával vettem 390 Ft. körüli összegért (nem emlékszem pontosan, de eredetileg 890 Ft.) szóval az árát teljes mértékben megérte.

Hoagirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.