KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: breznyiczky, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Akár két fürdésre is elegendő!

Illat: pink cédrus és füge

Illóolaj: rózsa és citrom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

judit.petes

2014. augusztus 4.

Ez az első fürdősütim, kolléganőimtől kaptam ajándékba. Én nem tudtam, hogy ezt többször is fel lehet használni, beledobtam egy kád vízbe és hagytam hogy egészen felolvadjon :)
Az illata kellemes, intenzív, sokáig érződik a bőrömön is. A hidratáló hatásra se lehet panaszom, puha és selymes lett utána a bőröm, kellemetlen olajos érzés nélkül. Ami számomra negatívum, hogy arra nem voltam felkészülve, hogy a leolvadó kis rózsaszirmok összefogják a kádat, ezért -1 csillag.

judit.petes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

zsannasko

2014. január 26.

Továbbra sem győznek meg a Bomb fürdősütik. Nagyon ötletes ez a kinézet, de sajnos a valóság kevésbé szép (nyilván). Az illatok meg szerintem nagyon nincsenek eltalálva (de ez szubjektív). Az árért én többet várok, igaz ez 2x is felhasználható, de a Lush-ban egy százassal többért mennyiségre akkorát kapok, ami 3x felhasználható (ha már darabolunk), többért meg 4-5 alkalmasakat.
Nos, lassan bomlik szét a vízben, az oldódás elején az illat intenzitása nem is rossz, de aztán eltűnik. Valamivel kevesebb vaj van benne, mint a kókuszos társában, de így is elegendő. Az utólagos kádtisztításhoz és a ragadó bőrhöz már kezdek hozzászokni, de ennyi olajtól nekem az az érzésem, hogy koszos maradtam. De nem kell utána testápoló. Az illata az én bőrömön nem marad meg.

zsannasko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Antioxidánsok: Rosa Centifolia Flower Oil
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!