KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. november 12.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hiratáló kakaóvajjal dúsítva!

Kiszerelés: 160 g

Ár: 500 Ft , Eladó: petraa93
Állapot: 1×használt, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: Személyesen Gyöngyösön vagy előre utalás után postázom

Marcsus

2017. január 21.

Simán elég 5, de akár 6 használatra is, elég csak bedobni a vízbe és szépen elpezseg. Az illata nagyon finom kakaós, aki szereti az édességek illatát, az őt is fogja. A víz tetején sajnos olajos réteget képez, ami nem túl esztétikus látvány mondjuk romantikus fürdőzés közben, viszont ez az olaj ha megtapad a bőrön, akkor simán elhagyható az aznapi testápolózás, annyira kiadós. A férjem nem szerette, én meg egy darab elhasználása után sajnos meguntam, de az illata miatt lehet, hogy máskor is veszek belőle.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Dea

2016. október 10.

Első használat oké szépen pezsgett, szokásos olajos, fürdőbomba utáni víz, az illata annyira nem érződött utána, de türhető volt. Kivettem megszáradt, tiszta fehér és porlik nem túl gusztusos látvány. Második fürdésnél nem pezsgett szépen. Egy fürdésre túl sok, de újra használat esetén meg nem praktikus, nem éri meg az árát...

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

Nicu

2016. február 15.

Nekem és a páromnak szárazabb bőrünk van, így nekünk jó volt. Jó az illata, de sajnos csak 3 fürdésre elég. Tény, hogy kissé furcsára színezi a vizet, de utána nem kellett testápolóznom.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

karina

2013. február 9.

Nekem se jott be sajnos, teljesen egyetertek Yndre velemenyevel, azert kap kettot mert szep... De bar ne dobtam volna bele a vizbe:)

karina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Yndre

2012. szeptember 9.

Sokkal gusztább mint amilyen hatásos. Olyan fincsi csokis illata van, hogy alig vártam már a fürdést vele... Sajnos egy kis csalódást okozott, mert először egy negyedet dobtam a vízbe, de az még a vizet sem színezte el, úgyhogy beletettem a felét egy nagy kád vízbe. Így az eredmény egy koszos színű, már közel sem olyan kellemes illatú víz lett. Fürdés közben sem a hidralását érzem, hanem hogy nagyon zsíros. A férjem is kipróbálta és szerinte is csak a zsírt érezni. Fürdés után a kád odalát is sikálhattam persze. Nem mondom, hogy rossz, de nagyon tömény. Inkább hideg, téli estékre ajánlom, hátha akkor jobban esik...

Yndre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

petra1129

2011. december 29.

Szerintem szuper ajándéknak is, mert mit kapsz ennyiért ilyen ötletest is egyben?
nekem speciell 5 fürdésre is elég volt, nagyon finom krémes lesz a víz tőle. Nem habzik! kifejezetten élveztem a csoki illatot, ami utána még sokáig a bőrömön érezhető volt, kislányom imádta és én is megkívántam a csokit! :) nálam 5-ös!

petra1129
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 29.

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Színezék. Lilás piros.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.