KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. január 1.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Olaj: Szantálfa, narancs és fahéj

Marcipán orrocskát és szegfűszeget tartalmaz! Melengető hatású.

Gabriella92

2013. január 1.

Tavaly karácsonyra kaptam egy ilyet, pár hónapja használtam el. Őszintén szólva nekem nem jött be. Pillanatok alatt elolvadt (kivéve a szája és a szemei, azok bogyóból vannak, illetve a marcipán orr), és olyan semmilyen volt az egész. Kicsit beszínezte a vizet, de ennyi. Semmi különösebb illata nem volt, azt sem éreztem volna, hogy hidratált. Mivel "ajándék lónak ne nézd a fogát", 3 csillagot adok neki, amúgy két csillagnál többet számomra nem ér.

Gabriella92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

Hidratálók: Sucrose, Sorbitol, Saccharide Hydrolysate, Glucose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Sorbitol h 1 1

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Színezék. Barnás sárga.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!