KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Egy örvénylő, csillogó érzés tüneményes varázslattal meghintve - finom, gyengéd illattal, bergamott és muskotályzsája olajjal. Friss, zöld fejjegyek egy kis jácinttal és lonccal, melyet a liliom köré épülő szívjegyben gyöngyvirág, rózsa, ylang-ylang és jázmin követ. Az alapjegy fás, borostyános és lágy.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

linszu

2017. január 5.

Ajándékszettben volt, ha ezt külön valahol megszagoltam volna, nem vettem volna meg szerintem. Nem is tudom, mihez hasonlítani az illatát, ami elég erős és intenzív. Ezt próbáltam ki először a kis csomagomból és csak a felét használtam el először. Megszerettem, erős illata van, de elcsábító, engem is elragadott és sokáig érződik a bőrön ez az illat.

linszu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 5.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.