KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriella92, Módosítva: 2012. szeptember 3.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 320 g

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anetta.filip

2017. szeptember 18.

Màr megújult a csomagolása, de összetevői ugyanazok maradtak.
Nagyon-nagyon finom Pina Colada illata van, egyáltalán nem mű, nagyon szeretem. Állaga vaj/ kinézete zsírszerű. Kevés kell belőle, sokáig elég lesz. Fürdőrózsával használom, megfelelően habzik. Kicsit ugyan drága, de legjobban talán azt sajnálom, hogy enyhén szárítja a bőröm. Illata nem marad meg sajnos sokáig, de legalább a fürdőszobát belengi.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Màr megújult a csomagolása, de összetevői ugyanazok maradtak.

ercsike76

2016. július 1.

A doboza tényleg olyan mint anno volt a jégkrémeknek, amolyan retro feeling. :-) Nekem tetszik. Az állaga egy masszív zsírtömbre hasonlít, ahogy belenyúlunk elkezd olvadni. Nedves bőrre kell felvinni, nagyon finom puha habja lesz, imádom! Nincs az a műanyag kókusz illata, finom, kellemes, lájtos. Mondjuk reggelre elillan. Viszont fürdés után szuper puha lesz a bőröm, jól hidratál. Nem okozott kiütéseket, viszketést.
Elég kicsi kell belőle, egy doboz szerintem 3 hónapig biztosan kitart.
Ha elfogyott jövök update-elni.
Néztem az összetevőlistát és nem is értem mik azok a CIxxx számok a végén, tök fehér a színe, mint a kókuszvajnak kb.

ercsike76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

Elég kicsi kell belőle, egy doboz szerintem 3 hónapig biztosan kitart.
Ha elfogyott jövök update-elni.

HBrigi

2013. március 26.

Naggyon szuper! Neten rendeltem, meglepődtem, hogy milyen nagy doboz. Isteni ananászos-kókuszos illat, tényleg kevés kell belőle. Elég kemény, vaj állagú. Másikat is ki fogok próbálni, nagyon tetszik!

HBrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

rikiki25

2013. január 18.

Egy bioboltban vettem, nagyon jó igazi nyári illata van. Elsőre drágának tűnt, viszont nagyon kevés kell belőle, így szerintem ha valaki mindennap ezt használja akkor is kb. 3 hónapig legalább kitart.
Sajnálattal néztem viszont, hogy a sok jó összetevő mellett ott a propylene glycol is , ráadásul az első sorban.. kár. A bomb termékcsalád több termékében hemzsegnek a káros összetevők, így nem is értem, hogy a bioboltok miért ezt árusítják.
Használat után viszont a bőr puha, hidratált érzésű és az illata igazi pina colada.

rikiki25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Brigitta

2012. november 10.

Három hónapja használom ezt a tusolóvajat, és nagyon bejött. Megszűntek a régóta meglevő bőrproblémáim: apró, száraz felszínű kiütések, amire a bőrgyógyász azt mondta, hogy a korral járó bőrhiba. Egy darabig maradok is ennél, illetve hasonló tusolóvaj termékeknél.

Brigitta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 10.

Zorkaboszorka

2012. szeptember 14.

Pár hónapja sikerült rábukkannom a Bomb Cosmetics cégre.
A kézzel készített,ínycsiklandóan gusztusos fürdősütijeik keltették fel először a figyelmemet,valamint az,hogy állításuk szerint csak természetes alapanyagokból készült szépségápolókat forgalmaznak.
Azután anyukám meglepett két jégkrém tusfürdővel,a mandarin illatúval és a Pina Coládással.
Először is:hmmm,az illata valami fenséges,bár nem túlzottan tartós,de ez szerintem megbocsátható,mivel nem tartalmaz mesterséges illatadalékot.
Másodsorban a száraz bőrömet nem szárította ki még jobban,mint a tusfürdők többsége,ez nyilván a hozzáadott shea vajnak köszönhető.
Akkor használom,ha nem sietek,mert kell neki egy kis idő,amíg felolvad,és az egész testen alaposan el lehet masszírozni.
Hátránya,hogy kissé drága,viszont nagyon gazdaságos: az enyém már több hónapja tart,pedig nem spórolok vele,mondjuk nem is tudnék:)
Szóval azt hiszem, méltán kapja az öt csillagot.

Zorkaboszorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Pár hónapja sikerült rábukkannom a Bomb Cosmetics cégre.
Szóval azt hiszem, méltán kapja az öt csillagot.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.