KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriella92, Módosítva: 2012. szeptember 3.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Tusfürdők

Egyszerű, természetes és különösen hatékony, könnyű bőrradír zuhanyozáshoz.

Édes mandulaolaj, valamint tiszta ázsiai citromfű és muskotályzsálya illóolaj tartalmának köszönhetően hidratálja, táplálja és felfrissíti a bőrödet.

Kiszerelés: 400 g

Avicky

2013. november 8.

Ez volt az első Bomb tusradírom. Egy hét után kidobtam, a narancslekvár illata miatt. De idén újra megvettem és el is használtam.

Avicky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.