KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: barbyka01, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Rudolf, a piros orrú rénszarvas elhozza neked a csodát, ezt a melengető fűszeres, sütőtökös illatú, tiszta gyömbér és feketebors illóolaj tartalmú fürdőbombát, mely arany színű csilámmokkal ajándékoz meg! Lágyan és fenségesen olvadó kakaó- és shea vaj igazi hidratáló bomba a fáradt bőrnek, az illóolajak pedig a stresszes léleknek!"

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

barbyka01

2017. március 23.

Imádtam! Nagyon finom, fűszeres illata volt. Ahogy beledobtam a forró vízbe, a kis középső szarvasos shea vajas rész külön vált a bombától, ami pezsgett tovább. A középső rész nagyon krémes volt, jól táplálta a bőröm. Egyedül azért vonok le 1 csillagot, mert rengeteg csillámport tartalmazott, amit napokkal később is észleltem még a testemen, nagyon nehéz volt megszabadulnom tőlük.

barbyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.