KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2013. január 28.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Illat: Fehér csoki trufflé

Olaj: Ylang ylang és pacsul

Cukorka sziveket tartalmaz. Vágykeltő és relaxáló hatású.

haminda

2013. január 28.

Ajándékba kaptam, először nem is akartam elhasználni, mert olyan kis szépség. Aztán mégis ...nekem bevált, mert iszonyú száraz a lábszáramon a bőr, így azt jól ápolta. Az illata tényleg nem erőteljes. Magamnak biztos nem vennék ilyet, de ha ajándékba kapnék újra, örülnék neki.

haminda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Yndre

2013. január 20.

Elképesztően zsíros, ez nagyon zavaró. A igazából illata a vízben már nem túl erőteljes, egyébként engem határozottam kókuszra emlékeztet. Számomra ez a fürdőkrém olyan semmilyen, a benne lévő cukorkák sem túl esztétikusak. Hidratálása oké, csak ezért 2 pont, de szerintem inkább csak olajos marad a bőr és ez nem egyenlő a hidratálással. Csak azoknak ajánlom akik tényleg szeretik az ilyen zsírosabb jellegű fürdőgolyókat.

Egyébként engem már teljesen lelomboztak a Bomb termékei, 1-2 termék kivételével nálam mindegyik elvásom alatt teljesített. Igaz, hogy olcsóbb mint a Lush, de úgy látszik olcsó húsnak híg a leve... maradok a Lush-nál.

Yndre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Hidratálók: Sucrose, Glucose

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.