KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: breznyiczky, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Érzéki, afrodiziákus illatokkal, és tiszta növényi vajakkal. Ylang ylang és rózsa illóolajokkal.

Akár 4 fürdésre is elegendő!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kati7891

2017. augusztus 3.

Az illat kellemes nekem, több alkalomra is elegendő a használata. Szerintem jól táplálja bőrt, amit külön szeretek benne hogy nem lesz tőle színes a víz. Fontos tudni, hogy a Lush termékeknél egy kicsit talán olcsóbb. Én a DM-ben vásároltam. Szeretnék többet is kipróbálni, a fürdőbombák közül. :)

kati7891
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

barbyka01

2017. április 23.

Nagyon érdekes az illata, nem az a tipikus édes sütis, nekem picit van egy kis pasis beütése is, de pont ezért fogott meg nagyon. Habár 4 fürdésre is elegendő lenne elvileg, én hagytam, hogy egyben elolvadjon a kádban. Nem volt túl olajos, de pont elegendően táplálta a bőröm. Nagyon jó kis fürdősüti.

barbyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

ercsike76

2016. szeptember 29.

Engem is az illata fogott meg, nagyon fini édeskés-picit savanykás de nagyon nyami illat :-)
Én is eláztattam az egészet, nem tudtam, hogy több alkalommal is fel lehet használni. De nagyon finom selymes, puha lesz a száraz bőröm utána. Szerintem az illatból is érezni egy picit, de reggelre már nem marad meg. Nem okozott kiütést és vakarózást sem.
Már többször újravettem és fogom is.

ercsike76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Már többször újravettem és fogom is.

hajasbaba

2014. március 15.

Az illata miatt vettem meg a boltban. Hetekig csak tartogattam és szagolgattam, az egész szekrényt körbejárta a fincsi illata, de mikor bedobtam a kádba, ott már alig lehetett érezni fürdőzés közben. Elvileg 4 fürdésre is elegendő lenne, de én hagytam teljesen felolvadni a vízben, még így sem volt túl olajos és szerencsére a kádról sem kellett lekaparni az olajréteget. Mivel ezer forint felett van az ára és egy kád vízben az egészet el kellett használnom, így tuti nem veszem újra.

hajasbaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 15.

Antioxidánsok: Rosa Centifolia Flower Oil
Hidratálók: Sucrose, Acacia Seyal Gum

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.