KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: breznyiczky, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Akár 4 fürdésre is elegendő!

Zsuzsi216

2014. október 10.

Nagyon sok fürdésre elég volt. Akciósan vettem, nagyon megérte az árát.
Az illata nagyon tetszett. Elvileg vaníliás-kamillás. Én kicsit kókuszosnak éreztem.
Ajándéknak is nagyon jó, mert olyan mutatós, csajos.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

Nagyon sok fürdésre elég volt. Akciósan vettem, nagyon megérte az árát.
Ajándéknak is nagyon jó, mert olyan mutatós, csajos.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Színezék. Barnás sárga.