KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bettu, Módosítva: 2018. március 8.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Ez a rózsaszín szépség a körte és a loncvirág illatával, a tömjén és geránium illóolajakkal inspirál, erősíti a testet és lelket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bettu

2018. március 13.

Az illata isteni, bár fürdésnél annyira nem volt érezhető, illetve utána a bőrömön is csak egy kis ideig.
Hamar feloldódott, a vizet szép rózsaszínre festette. A bőröm puhább lett a használata után. Az árát kicsit sokallom egy fürdésre nézve, de néha belefér ez a kis kényeztetés. :)

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.