KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bond No.9

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2017. május 22.

Ár:   20 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: orientális-vanília

Fejjegyek: bergamot, gyöngyvirág, bors

Szívjegyek: kakaó, kávé, marron glacé

Alapjegyek: szantálfa, pacsuli, fás jegyek, vanília, bőr

Bond No. 9 I Love New York For All Unisex luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 2800 Ft, 10ml
Ár: 2800 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel lehetséges Érden.
Bond No. 9 I Love New York For All Unisex EDP
Ár: 3500 Ft+ pk. , Eladó: a12smuk
Állapot: új, Helyszín: Vas megye, fizetés: Személyes,utalás után postázom-postán maradó ajánlott levél-a vevőt terheli

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tella

2018. június 30.

Az elfogadható (vagyis 2 *-os) kategóriába tartozó édes vaníliás gourmand illat. Szerencsére alaposan kiérezhető a kakaó és a kávé, így nem annyira tucat, csak kevésbé... Itt többen emlegetik a vajas tésztát, hát én pont múlt hétvégén sütöttem (az egyik kedvencet) elzászi almatortát, ami omlós (vajas vagy linzer)tésztás, de annak nem ilyen illata van :)
Unisex illatok esetén egyébként nekem soha nem fordul meg a fejemben milyen lehet egy férfin. Teljesen leegyszerűsítem a tesztelést: vagy női vagy férfi irányba mozdul, ha férfias, akkor kizárt a használata. Számomra az is elképzelhetetlen, hogy ugyanazt a parfümöt használjuk a párommal, sokszor olvasom, hogy van ilyen. Mikor először olvastam ilyet, levegő után kapkodtam. Nem mondom, hogy ördögtől való dolog, de huh....hagyjuk....inkább nem mondom mit gondolok erről.
Rövidre zárva ez egy kakaós, kávés, vaníliás, kissé füstös, sült gesztenyés, rendkívül édes illat. És nőies :)

Tella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 30.

zuzmano

2018. február 16.

Az első próba kicsit fura volt éreztem ezt a vajas tészta filinget és nem tetszett aztán a második próba után már jött a kakaós kávés gesztenyés érzés . Illatában leszáradásában kezd hasonlítani a Tom Ford féle noir femme re édes krémes gourmet finomság . Tartós Nagyon ,de míg a Tom csíkhúzós ő lágyabb és kremesebb. Aki a Tomot szereti v Dolce Desire hasonló még jellegében ezt is fogja . A bőr is szerepet kap a vége felé de épp csak picit hogy adjon egy kis csavart . Összességében egy különc édes ,buja finomság . Bár Unisex de szerintem inkább csajos.

zuzmano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Luna1024

2018. január 17.

Olyan érdekes, mennyire más dolgokat hoz ki a bőrünk egy parfümből...! :) Az "édes vajas tészta" hasonlatok miatt vettem meg, mert szeretem a gourmand illatokat, de rajtam sajnos egyáltalán nem ilyesmit produkál. :( A bőrömön kibontakozó illat pontosan olyan, mint ami a hideg, novemberi levegőben terjeng éjszakánként. Nagyon jellegzetes, biztosan érezte már mindenki: az égő tüzelőfa illata, keveredve rengeteg füsttel és némi kesernyés édességgel. "Kandallós illat", misztikus, kicsit nosztalgikus, ugyanakkor nyugalmat áraszt, feltölt, a biztonság illúziójába burkol. Igazából nincs vele semmi baj: egyedi, karakteres, "van kisugárzása" és ezer közül is felismerhető - és hát ezek egy parfümnél fontos paraméterek - mindössze arról van szó, hogy számomra mindenből TÚL SOK. Túl füstös, túl fás, túl kemény, túl nyers, semmiféle lágyság nem szorult belé... Mármint ahhoz, hogy uniszex illat legyen, ugyanis nőkön - karaktertől függetlenül - nem tudom elképzelni, férfibőrön azonban csodásan működhet. :) Nekem tehát nem uniszex illat, hanem sokkal inkább férfi, és közülük se fog mindenkihez illeni, nem enged közel magához akárkit. Én nőként a fent említett "kuckózós-pihizős" alkalmakkor szeretem viselni, de hétköznapokra elképzelhetetlen a számomra.
Lepontozni nem szeretném, mert igazából mindent tud, amit egy parfümnek - szerintem - tudnia kell, emellett elképesztően tartós! Abszolút nem vagyok niche-párti, de ez az illat legalább megtestesíti azt a fajta exkluzivitást, amit egy ilyen árkategóriájú illattól joggal várhat el az ember - és amit én sokakból hiányolok ebben a kategóriában -, ezt mindenképp becsülöm, és jutalmazom is pár ponttal.
A fújósomat lehetséges, hogy elhasználom, de üveges példányt biztosan nem veszek (nem mintha lenne rá pénzem :D), mert bár igazán érdekes darab, rajtam totál karakteridegen. :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Pamador

2017. szeptember 14.

Jaj de kedves a szívemnek ez az illat! Tényleg az édes vajas tészta jut az ember eszébe. Meg a tipikus amerikai karamellás popcorn. . Amikor mesélt róla a barátnőm, utána nekilódultam a konyhának és vajkaramellás popcorn készítés projekt lett. Kint sütött az őszi nap, majszoltam ezt az édes-sós izét és valami olyan szerelmes eufória kerített hatalmába, hogy csak mosolygok rajta még most is. Ma pedig megérkezett hozzám! Itt ülök a melókában, illatozik rajtam és visszahozza ezt szép szerelmes édes emléket. Hozzáteszem, kifújás után kell neki egy jó 25 percecske, hogy kibontakozzon. Nekem 5 csillag. :)

Pamador
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Seahorse82

2017. február 2.

Ez az illat nagyon nem. Egyet fújtam és már rosszul is lettem tőle. Olyan édes vastag illat, ami sehová sem fejlődik, a leszáradása kimondottan kellemetlen. Szerintem nagyon nem éri meg az árát. Niche kategóriához képest elég olcsó szaga van. Tényleg nem akarok senkit megbántani, de régen éreztem ilyen kellemetlen illatot.

Seahorse82
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

a12smuk

2016. október 6.

Egy vastag szelet vajas tészta,jó tömény,édes, gesztenyés,vaníliás töltelékkel,bergamottos beköszöntéssel,Azért,hogy ne legyen ennyire egyszerű, cukrászunk adott mellé egy korty habos kávét,kakaóval meghintve.A gyöngyvirág nekem csak a tányér szélét díszíti-GottseiDank-
Ha legyűrtük a fincsi sütikét,hátradőlünk bőr fotelünkben és élvezzük a szantál és a fás jegyek melegségét.A pacsuli csak annyira kavar be,hogy bűnbeesésünk tartós és felejthetetlen legyen.Jóban leszünk,tudom,te szépséges feketeség,ha majd eljön a hűvös ősz.....

Ud:Éééés,igen....kellett neki a hideg idő,meg a bőrkabát...most perfekt!

a12smuk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

Ud:Éééés,igen....kellett neki a hideg idő,meg a bőrkabát...most perfekt!

Alkoholok: SD Alcohol 40B
Illatanyagok: Parfum / Fragrance