KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Born Pretty Store

Ár:   $4.99   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2018. május 25.

Ár:   $4.99
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hő hatására színt váltó körömlakk, mely nem fakul és nem repedezik. Fényes és hosszan tartó színt biztosít.

8 árnyalatban kapható

AkInImOd

2018. június 24.

Még karácsonyra kaptam a testvéremtől. Néztem csak rá, hogy miért adott ilyen lila színt nekem, mikor alig hordtam lilát... akkor. Pár hónapja pedig beleszerelmesedtem ebbe a színbe, és gondoltam, akkor már kipróbálom ezt is. A lábaimon imádom, szépen változik sötétlilára hidegben, és amint elkezdek átmelegedni vagy belelépek a forró fürdőbe, nagyon szép pasztell lila lesz. Egészen tartós magában, fedőlakkal még inkább az. Mivel egyébként ritkán lakkozom a körmeimet manapság, ez most kielégít, viszont majd ősszel esélyes, hogy rendelek mg más színeket is ebből a kollekcióból.

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.