KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Borotalco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sword, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   drogériák

2008-as kiadású fás-aromás uniszex illat.

Illatösszetevők: zöldes jegyek, heliotrop, zsálya, fás jegyek, púder

sword

2017. január 18.

Teszt hamarosan! :-) Sírtam egy kicsit öcsémnek, és kapok tőle egy ilyen parfit :-) Mivel az ebay-en rendelte, és sajnos az eladó nem postáz Hungaryba, ezért saját címre kérte Angliába, és ma kapta meg. Egyelőre csak az ő véleményére tudok támaszkodni: "Ennek nagyon jó illata van, olyasmi mint a régi Dove, de ez sokkal jobb." Szóval van rá esély, hogy a parfinak is olyan illata van, mint a hónaljkencének. Alig várom, hogy ideérjen, és ki tudjam én is próbálni :-)

sword
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.