KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Borotalco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sword, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   drogériák

2008-as kiadású fás-aromás uniszex illat.

Illatösszetevők: zöldes jegyek, heliotrop, zsálya, fás jegyek, púder

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sword

2017. január 26.

Teszt hamarosan! :-) Sírtam egy kicsit öcsémnek, és kapok tőle egy ilyen parfit :-) Mivel az ebay-en rendelte, és sajnos az eladó nem postáz Hungaryba, ezért saját címre kérte Angliába, és ma kapta meg. Egyelőre csak az ő véleményére tudok támaszkodni: "Ennek nagyon jó illata van, olyasmi mint a régi Dove, de ez sokkal jobb." Szóval van rá esély, hogy a parfinak is olyan illata van, mint a hónaljkencének. Alig várom, hogy ideérjen, és ki tudjam én is próbálni :-)

És igen!!! És olyan!!!
No, szóval megérkezett a kis zöld lötyike. Épen, egyben, a fél világon keresztül :-) És nagyon fincsi. Nem egy-az-egyben ugyanaz, mint a gyolyós deo, de úgy 80%-os az egyezés. Megvan a púderes-krémes alap, de ezt megbolondították valami zöld növényi összetevővel (lehet, hogy a zsálya), amitől az egész egy kicsit levegősebb, könnyedebb lesz, és ami később is ki-kikukucskál a heliotrop mögül. Szillázsa nem sok van, és a tartósságával szemben is vannak fenntartásaim, de üsse kavics, mert egy nagyon kellemes, szerethető illatocska. Szerintem nyáron magamra fogom fújkálni az egészet, jól kiegészítik majd egymást a deoval.
Most így a nagy szagolgatás közepette az ugrott be, hogy tisztára olyan, mintha az Oriflame-es Pretty Swan kisfiú ikertesója lenne ez a parfi. Arról mindig ilyen kis csicsergős, lepkeszárnyas tündérkék jutnak eszembe, erről meg ilyen kis moha közt bújkáló nagyszemű zöld manócskák :-)
Nem tudom mint raktak ebbe a lötyibe, de tök aranyos dolgokat haluzok tőle :-)
Kábé két óra hosszat mórikálja magát, hogy ő bizony ilyen édibédi tündérkés-manócskás cukiság, aztán elunja, és szinte gejzírként tör elő belőle a jól ismert, hamisítatlan Borotalco púderfelhő. Hát most már az sem érdekel, ha nem túl tartós. Egyszerűen imádom :-)
(Habár már négy órája rajtam van, és még érezni, szóval azért nem illan el olyan hűdegyorsan.)

sword
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

És igen!!! És olyan!!!
Nem tudom mint raktak ebbe a lötyibe, de tök aranyos dolgokat haluzok tőle :-)