KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2015. december 23.

Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonyság. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Csere is! Borotalco Invisible Golyós Dezodor
Ár: 500 , Eladó: kova
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: --

kova

2017. július 17.

Nem lenne ez rossz, az illata szerintem nem rossz, frissítő, nem olyan lehengerlő, mint az original. Hatása nem tökéletes, de a legnagyobb baj az, hogy viszketek tőle. Ja és nekem nagyon hamar fogy, rengeteget enged felkenni a golyó...

kova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Craftastic

2017. július 6.

Szerettem volna egy természetesebb, nem rákkeltő dezodort használni, de ez nem jön össze. Nem sikerült összebarátkoznunk, nekem nagyon büdös az illata, pár órát bír csak, de végig érzem ezt a kellemetlen illatot. Számomra pénzkidobás volt, valószínűleg a kukában fog landolni.

Craftastic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Reb

2017. május 1.

Nekem bevált. Nagyon jó hatása volt, egyszer sem lettem büdös mellette. Az illata valóban erős, de semleges. Kevés dezodornak lett nálam ilyen sikere.

Reb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Enne

2017. április 14.

Megvettem. Egyszer használtam. Borzalmasan büdös volt.... :@ Na és persze borzasztó drága is! Ja és persze az izzadással semmit nem tudott kezdeni, sőt... Nem tudom, mit csináljak vele, mert kidobni nem szoktam semmit, ennyire még nem nyúltam mellé.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Szasza002

2017. január 14.

Az eddigi legjobb! Teljesen véletlenül akadtam rá egy újságban, azóta többször vettem újra. Megéri az árát.

Szasza002
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

ThinkaboutIT

2016. november 4.

3 szempontot tartok szem előtt dezodor vásárláskor:
(1) alkoholmentes legyen, hogy ne viszkessek tőle
(2) ne színezze el a fehér és fekete felsőket
(3) kibírja az intenzív testmozgást, sőt kellemes illata legyen sportolás közben/után is.
Nos :)
(1) pont: pipa! Nem irritálja az érzékeny bőrömet.
(2) pont: nem színezi el a ruháimat, könnyen kimosható (egyedül az öltözködésnél kell figyelni, hogy a már dezodoros hónaljon úgy emeljem át a felsőt, hogy ne érjen hozzá, így nem keni össze)
(3) pont: finom, tisztaságillata van felvitelkor és még egy kiadós sport után is (Szerintem egyébként a dezodorok illatát a bőrünkön az is befolyásolja, hogy mit eszünk. Én nagyon ritkán eszem húst, és elképzelhetőnek tartom, hogy ez is közrejátszik, hogy nálam ilyen jól teljesít.)
Ha több órát sportolok, olyankor azért előtte ráerősítek ennek a deónak a spray változatával is. A kettő együtt teljes tisztaságillatba borít, és sport után sem kell újra deóznom.
Kb. két éve fedeztem fel, és jelenleg is ezt használom. Az Auchanban vagy a DM-ben szoktam venni.
Nekem nagyon bevált, 5 csillag!

ThinkaboutIT
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

3 szempontot tartok szem előtt dezodor vásárláskor:
(1) alkoholmentes legyen, hogy ne viszkessek tőle
(2) ne színezze el a fehér és fekete felsőket
Nos :)
(1) pont: pipa! Nem irritálja az érzékeny bőrömet.
Nekem nagyon bevált, 5 csillag!

Vanília

2016. augusztus 30.

Nagy csalódás. A normál kiadású Borotalco illata ugyan borzasztóan irritál, de az legalább bombabiztosan hat. Ez a változat talán kellemesebb illatú - bár nekem ez is borzasztóan intenzív, fullasztó és mindent elnyom, állandóan érzem... -, viszont a hatása nagyon gyenge. Nem vagyok izzadós típus, de egy melegebb nappal ez a deo nem bír el nálam. Szerintem nagyon gyenge kis termék, a család másik tagjához viszonyítva is.

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

angelcare

2016. augusztus 17.

Hosszú ideig Rexonát használtam,teljesen elégedett voltam vele de már kicsit untam ezért váltottam. Jól tettem. :) Kellemes púderes illat,ami még este is érződik. Nincs nagy "munkája" velem,nem vagyok izzadós típus szerencsére. Tetszik hogy egész nap érződik az illata diszkréten,de a parfümöm nem zavarja.

angelcare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Captainblonde

2016. augusztus 9.

Nem tudok megbarátkozni az illatával, inkább az eredeti változatát próbálom ki legközelebb. Ugyan büdös és izzadt nem leszek a nap végére, ha ezt használom, de mégsem fogom újravenni a szaga miatt...

Captainblonde
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Blackxentric

2016. július 28.

Nekem nagyon tetszik a púderes illata. Hatásával nagyon elégedett vagyok, egész jól gátolta az izzadást, pedig eléggé izzadós vagyok. Büdös a nap végére sem lettem.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Emulgeálószerek: Steareth-2, Steareth-21
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-21
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.