KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2015. december 23.

Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonyság. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Hedör

2017. október 19.

Még az original-nál is jobb! Púderes ez is, csak kicsit még üdébb.
Könnyebb eloszlatni.

Hedör
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Még az original-nál is jobb! Púderes ez is, csak kicsit még üdébb.
Könnyebb eloszlatni.

Syub

2017. szeptember 10.

reménykedtem hogy jó lesz. ezt választóttam az eredeti helyett mert annak az illata hát... de nekem 1 max 2x hatott. ha kifogy lehet ráfanyarodom az eredetire hátha az tényleg jó.

Syub
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

pillangolany7

2017. augusztus 23.

Nagyon kellemes és nem hivalkodó, hintőporos illata van. A nap végén is tartja magát, még soha nem okozott kellemetlenséget. Hátránya, hogy ha épp nem akciós, akkor elég drága, és nem alumíniummentes.

pillangolany7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

sisterhood

2017. augusztus 22.

Nekem bevált. Az originalról váltottam erre, mert annak az illatát nem bírom elviselni, ez viszont tetszik. Teszi a dolgát, még a terhes hormonhullámvasút se hozta zavarba. Csak az ára miatt adok 4 csillagot, 1000 HUF, nem jófej dolog.

sisterhood
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

RDTIMI

2017. július 23.

Az itteni vélemények miatt váltottam Rexonáról. Még a húzós árát is lenyeltem, mert olyan jó véleményeket olvastam róla. Hiba volt. Használat után sokáig nedves érzete van, amit felvált egy kissé ragacsos érzet. A nap végéig egyszer sem bírta ki, nagyon gyenge. Az illata engem nem zavart, de sajnos izzadásgátlóként hatástalan volt. Nagyon nagy csalódás. Talán télen el fogom tudni használni....

RDTIMI
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

kova

2017. július 17.

Nem lenne ez rossz, az illata szerintem nem rossz, frissítő, nem olyan lehengerlő, mint az original. Hatása nem tökéletes, de a legnagyobb baj az, hogy viszketek tőle. Ja és nekem nagyon hamar fogy, rengeteget enged felkenni a golyó...

kova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Craftastic

2017. július 6.

Szerettem volna egy természetesebb, nem rákkeltő dezodort használni, de ez nem jön össze. Nem sikerült összebarátkoznunk, nekem nagyon büdös az illata, pár órát bír csak, de végig érzem ezt a kellemetlen illatot. Számomra pénzkidobás volt, valószínűleg a kukában fog landolni.

Craftastic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Reb

2017. május 1.

Nekem bevált. Nagyon jó hatása volt, egyszer sem lettem büdös mellette. Az illata valóban erős, de semleges. Kevés dezodornak lett nálam ilyen sikere.

Reb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Enne

2017. április 14.

Megvettem. Egyszer használtam. Borzalmasan büdös volt.... :@ Na és persze borzasztó drága is! Ja és persze az izzadással semmit nem tudott kezdeni, sőt... Nem tudom, mit csináljak vele, mert kidobni nem szoktam semmit, ennyire még nem nyúltam mellé.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Szasza002

2017. január 14.

Az eddigi legjobb! Teljesen véletlenül akadtam rá egy újságban, azóta többször vettem újra. Megéri az árát.

Szasza002
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Emulgeálószerek: Steareth-2, Steareth-21
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-21
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.