KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   790 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annabanana, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"A száraz bőr megmentője ez a magas aktív hatóanyagú kéz és testápoló krém. Az organikus, finomítatlan shea- és kakaóvaj képezi a krém alapját. A körömvirág és a kamilla az extra szűz olívaolajban töltött hónapok alatt adták át hatóanyagaikat, majd végezetül a selymesebb bőrért kókuszvaj is került ebbe a krémbe.

• kókuszvajat a kókuszpálma termésének tejéből vagy héjából állítják elő. Kiváló bőrpuhító, a bőr hámrétegét hatékonyan védi, táplálja, hiszen magas fehérjetartalommal rendelkezik. Ásványi anyagokban és A-, B, E- vitaminokban gazdag.
  • Az extra szűz olívaolaj a bőrrel rokon komponenseinek köszönhetően gyorsan felszívódik, ezért hatékonyan és gyorsan fejti ki hatását a mélyebb bőrrétegekben is.
  • keményítő a nedvességmegkötésért felelős, így sem használat után, sem használat közben nem érezhető kellemetlen zsíros érzés.

Hozzáadott illatanyagotkőolajszármazékot, szintetikus, mesterséges és állati eredetű anyagot, valamint mesterséges tartósítószert nem tartalmaz. A finomítatlan vajak és a gyógynövények jellegzetes, kellemesen édeskés, enyhe illatot biztosítanak a krémnek.Gazdaságos, hiszen egy borsónyi mennyiség elegendő a napi kézápoláshoz. A 1-2 percen belül mélyen beszívódik és nem hagy zsíros érzést a bőrön."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

annabanana

2018. március 21.

Igazi natúr termék, a tápláló olajoktól igencsak olajos, de meglepően gyorsan beszívódik, és csodát tesz a bőrrel, én nagyon szeretem. Sokáig fog tartani, mert egészen kis mennyiség is elég. Ez nem a levendulás változat, úgyhogy az illatát csak az olajok adják, amik nem a kedvenceim, de nem rossz egyáltalán, igazi natúr illat. Nekem szívügyem, hogy környezetbarát is legyen egy termék, és ez minden tekintetben megfelel: csak természetes összetevőket tartalmaz, nincs benne pálmaolaj, fém a doboza (bár műanyagban is veheti az ember), és magyarországi kisvállalkozásban készült kézműves termék. Én biztosan újraveszem, sőt a Borza márka többi tagját is mind ki akarom próbálni :)

annabanana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

Antioxidánsok: Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.