KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BőszEcset

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: baobe, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Formája ferdén ívelő, szerkezete rendkívül dús, tömör. Kiváló minőségű vöröses színű, természetes eredetű alapanyagból készül. Lapított foglaltból a szálak 2,5cm-ről 4 cm-es hosszúságig ívelnek. Ferde formájának köszönhetően tökéletesen illeszkedik az arcpír kívánt vonalára.

• Ecsethossz: 20 cm
  • Fej szélesség: 40 mm
  • Szálhossz: 36 mm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

linkee

2015. április 11.

Negyedik éve használom ezt az ecsetet, munkaeszközöm (sminkes vagyok) Napi akár 10 szeri sebbenzines mosás mellett sem hullott még ki talán 1 szőrszála sem!) Tömött, puha, kézre áll. Érdemes beruházni rá kb. 3000Ft.ért, mert évekig jó barátnőtök lesz.

linkee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

orchidea8627

2013. február 26.

Ez egy szuper pirosítóecset.
Tökéletes a formája, természetes szőrből van de a puhábbik fajtából.
Nem karistol, nagyon selymes, szépen felveszi a pirosítót és könnyen eloszlatja.
A nyél fogása is kényelmes, bátran ajánlom, minőségi darab.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Ez egy szuper pirosítóecset.
Tökéletes a formája, természetes szőrből van de a puhábbik fajtából.
A nyél fogása is kényelmes, bátran ajánlom, minőségi darab.

baobe

2012. október 21.

Puha, tömör, szépen, akár vékony rétegben is felvihető vele a pirosító. Bronzosító felvitelére is jó, ha nem kontúrozni akarunk vele. Kontúrozáshoz túl széles a fej.

baobe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 21.