KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BőszEcset

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: baobe, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Ferde ívelésű pirosító ecset. Lágy szálösszetételű, de tartását határozottan megőrzi használat során. Árnyékolásra, kiemelésre, a pirosító vékony rétegben való tökéletes felvitelére alkalmas.

• Ecsethossz: 19,5 cm
  • Fej szélesség: 30 mm
  • Szálhossz: 30 mm

dobolank

2014. február 4.

Nagyon jó!

dobolank
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 4.

Nagyon jó!

baobe

2012. október 22.

Sokkal keskenyebb a feje, mint a 26-os ecsetnek, ezért nemcsak pirosító, hanem bronzosító felvitelére is tökéletesen alkalmas, kontúrozáshoz is. Puha, nem túl tömör fej, de szépen lehet vele dolgozni.

baobe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 22.