KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BőszEcset

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: baobe, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Satírozó "ceruza" ecset, kerek átmérőjű, szálai kúpszerű formát alkotnak. Lakkozott fekete nyéllel készült, fehér erős tartású természetes szálból.

• Ecsethossz: 17,4 cm
  • Fej átmérője: 6 mm
  • Szálhossz: 8 mm

horvathm

2013. április 6.

Világos színek felvitelére és satírozására használom. Több ecsetet is vettem, már mindet felavattam, szerintem jó minőségűek és remek az áruk is!

horvathm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

rekag

2013. március 25.

Én nagyon szeretem használni, szépen lehet vele satírozni. Több bőszecsetem is van, egyikben sem csalódtam eddig.

rekag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

blanchee

2012. november 19.

Én amióta megvettem folyamatosan használom. Az enyém kellően puha jól lehet vele kisebb részeket satírozni és nem hullatja a szőrét. Szerintem megérte az árát.

blanchee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 19.

baobe

2012. október 22.

Nem annyira puha, mint amennyire kézzel való "simogatás" után vártam, szem környékre lehet, hogy inkább valamilyen puhább, akár műszálas, ecsetet kellene keresni.

baobe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 22.