KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bottega Verde

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: bogczi, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Samponok

Sampon kamilla kivonattal és búzaproteinnel, szőke hajra. A hajat selymessé és fényessé varázsolja, természetes összetevőkben gazdag.

Ár: 700 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: 80%, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kesarina

2017. december 4.

Épp kinn élek Olaszországban, ajándékba kaptam az első üveget. Próbáltam már nagyon drága samponokat is, de ennél jobbat még nem. Hajmosás után tényleg nagyon selymes, puha és fényes lesz a hajam, a balzsammal együtt tökéletesek. Az illata kicsit fura, de egy idő után hozzászoksz. Biztos hogy betárazok belőle mielőtt hazamegyek. 😉

Kesarina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.