KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bottega Verde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fruzsicaaa, Módosítva: 2012. november 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hatékony szérum, amely tiszta hyaluronsav tartalmának köszönhetően öregedésgátló hatású és hosszantartó hidratálást garantál.

Minden bőrtípusra alkalmazható.

Használat: reggel és este az arcápoló krém előtt finoman masszírozzuk a bőrbe, amíg felszívódik.

Krémmánia Kedvencek a -től
killerqueen

2015. szeptember 15.

Ez egy csoda, a hozzavalo ejszakai kremmel egyutt! Sajnos a nappali kreme tul zsiros nekem hogy rasminkeljek, de ejszakara a szerummal nagyon szeretem! Kipihent, sima, puha borrel ebredek, es az illatat is nagyon szeretem. Sajnalom hogy a szemranckrem viszont baromira csip mert az is fantasztikus (lenne).

killerqueen
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.