KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dcpolice, Módosítva: 2011. március 10.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Ez a High-Tech. szempillaspirál vizuálisan megtöbbszörözi a pillák számát a sűrűbb és szebb hatásért.

A forradalmi, szabadalmaztatott kettes spirál kefe megdöbbentő hatást ér el: A 12 sornyi sörte, minden egyes szempillát tökéletesen elér, még a legkisebbeket is. Már egyszeri használat után tökéletesen és csomósodásmentesen befedi a szempillákat a tövétől egészen a végéig.

A hosszabbító hatást és a gazdag pigmenteket a Glide-on formula fokozza, így adva maximális tartást minden egyes pillának.

Természetes viasszal és E vitaminnal dúsított, ezért tökéletes az érzékeny szeműek számára is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

geannika

2013. augusztus 1.

Szerintem is nagyon jó kis szempillaspirál. Gyengéd kis fejével egyszerűen maszatolás nélkül lehet a szempillákat kifesteni, nem ragad össze, szép íveltek lesznek a szempilláim tőle.

geannika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Babó

2013. február 18.

Akciósan vettem a Müllerben kb. 1600,- Ft-ért mert kifutó termék... Sajnos! A fekete tubusos Black Quarcz-ra jutott a választásom. A legjobb szempillaspirál, amivel valaha dolgom volt! Hosszabbít, szétválaszt, dúsít és nem csomósodik! Szerencsére internetes shopokban még hozzá lehet jutni, remélem sokáig! :)
Csak egy vélemény: mielőtt a spirált felvinnénk a pillákra meg kell nézni, nem maradt-e szemhéjpúder a pillákon, mert ha igen, akkor mindegyik spirál össze fog csomósodni.

Babó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

lanika78

2013. február 4.

Óriási csalódás volt ez a spirál. Csak póklábakat tudtam vele kreálni. Összeragasztja a pillákat, életem legrosszabb spirálja. Sajnos semmi pozitívumot nem tudok róla mondani, megy is a kukába.

lanika78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 4.

dorcus89

2012. október 27.

Imádom ezt a szempillaspirált. Azt hittem már nem lehet újat mutatni a spiráloknál, de a Bourjois-nak sikerült. Szép, hosszú és különálló pillákat csinál és szép fekete is. Ajánlom mindenkinek, szerintem az ára is teljesen korrekt. Ilyen teljesítményért én többet is fizetnék.

dorcus89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

klaresz

2012. október 6.

szerintem a világ legjobb szempillaspirálja. nem lehet vele póklábakat kreálni, csak hosszú mûszempilla jellegû pillákat. teljesen addiktív, nem cserélném le soha, bár az yves rocher spiráljait is szeretem.

klaresz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 6.

brizsitke

2012. június 11.

Karácsonyi meglepetés volt szüleimtől, és igencsak eltalálták mivel lepjenek meg mert tényleg nagyon hatásos spirál. Gyönyörű pillákat csinál, kicsit szokatlan elsőre a keféje, talán technikás is, de ezzel nem volt gond nekem csodapillákat csinált. Ellenben. Egyik idegesebb/ sietősebb (már nem is emlékszem) reggelemen nem úgy sikerült koordinálnom a mozdulatot, hogy egyenesen visszanyomjam a kis tubuskájába, hanem nekinyomtam a szélének a csillivilli spirálkefének annyi lett, elferdült és a korábbi hatását/tudását már messze nem hozta sajnos..
Ajánlom minden, nyugodt szempillájával pepecselős és kevéssé suta nőnek mert amúgy jó.:)

brizsitke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.