KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2014. szeptember 18.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Könnyű fedésű korrektor, mely eltünteti a szem alatti karikákat és a fényvisszaverő részecskéknek köszönhetően frissnek, kipihentnek látattja a tekintetet!

Kiszerelés: 1,5 ml

Detti

2016. július 11.

Nagyon szerettem ezt a terméket, de arra valóban nem volt jó, hogy az én karikáimmal megküzdjön. A szemfesték viszont betonbiztosan a helyén maradt fölötte, úgyhogy én szemhéj alapozónak használtam és azóta sem találtam meg erre a "posztra" az utódját. Vettem volna újra, több helyen is néztem, de sehol nem kaptam már.

Detti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

Orsyna

2013. augusztus 31.

Én a beige clair változatát vettem, és szerintem arra jó hogy felfrissítse a tekintetet.Kicsit fed is, de a sötét karikákat nem hinném hogy eltüntetné nekem csak hajszálerekre kell és az orrtövembe. Tesztelgetem még friss ma próbáltam először, majd több használat után mondok véleményt.Eddig tetszik és tök jó hogy csavargatni kell és ecsetes bár az ujjammal jobban eltudom dolgozni.
Update: 2 rétegben elfedi a szemzugomban lévő zöld foltot mert nagyon átlátszik ott a bőröm. Igaz nagyon világos ez a szín, de ennek pont ez a lényege hogy világosítson azon a részen ahol kell.A Müllerben olcsóbban vettem.

Orsyna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

UnVraiAnge

2011. július 18.

Igazából én nem nevezném korrektornak, sokkal inkább highlighternek ezt a terméket, mert ez gyakorlatilag a híres YSL Touche Éclat szimplifikált, drogériás verziója. Én személy szerint nem vagyok híve a 2 árnyalatnál világosabb korrektor használatának, mert szerintem az csak úgy rikít a szem alatt, majdnem hogy foszforeszkál és mivel ez csak két árnyalatban kapható, így igen kicsi a valószínűsége, hogy mindenki megtalálja magának a megfelelőt. Természetesen fotókon, a vörös szőnyegen és a megfelelő technikát használva más a helyzet, de a hétköznapi életben csak olyan vegye meg ezt a korrektort, akinek valóban illik a bőrtónusához. A termékkel egyébként nincs gond, mert a formula nagyon jó és igen tartós is, de arra azért ne számítsunk, hogy az erősebb karikákat láthatatlanná teszi.

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology