KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   4540 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Maximális hosszúságot és hihetetlen volument ad a szempilláknak.

• jelentős mértékben sűríti a pillákat
  • nem kenődik szét
  • intenzív színű
  • elválasztja egymástól a szempillákat

Ár: 2500 , Eladó: Monaaaaa
Állapot: Új, Helyszín: Heves, fizetés: Posta, utalás

Leander

2018. december 2.

Nagyon jó kis spirál. Talán egy hangyányit elmarad a L'oréal Paradise Extaticjától, ill. a Max Factor 2000 Calories spiráljaitól, de tényleg csak egy hangyányit. Cserébe viszony gyönyörű a kiszerelése, jó kézbe venni és csodásan mutat a fürdőszoba polcon. Sokan beszámoltak arról, hogy túl sok festéket vesz fel a keféje, póklábaz, összeragasztja a pillákat. Lehet, hogy csak én fogtam ki egy különösen jól működő darabot, de én semmi ilyet nem tapasztaltam. Gyönyörűen dús, egymástól elválasztott pillákat csinál. Természetes hatású, műszempilla hatás nincs, de csodásan kiemeli a pillákat, visszafogott, mégis hangsúlyos a végeredmény. Lemosni is könnyű, nem bántja, töri a pillákat - nekem bejött.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Asbenka

2018. november 16.

A kefe túl sok festéket vesz fel, ezáltal nem lehet szépen felvinni. A szempilláim összeragadtak, viszont sem hosszabbak, sem dúsabbak nem lettek a használat után. Délutánra teljesen lemászik a festék a szemem alá. A korábbi Bourjois szempillaspirálok után ez a termék óriási csalódás!

Asbenka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

cintialaura

2018. november 12.

Pff... féláron vettem és még így is megbántam mert használhatatlan. A kefe kialakítása szörnyű, az egyik felén egyáltalán nincsenek sörték, a másik pedig túl sok festéket vesz fel. Tapaszt, hiába megyek át a pilláimon fésűvel. Se nem hosszabbít, se nem dúsít, nem ajánlom.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

k.boglarka

2018. november 1.

Őszintén szólva nem tudom hová tenni ezt a spirált. Nap végére nekem is elkenődik kissé. Ráadásul sok festéket is visz fel. Jobb napokon egész szép pillákat csinál, de máskor lehetetlen a sok festék miatt. Nemhiszem, hogy újra veszem.

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

BolAnn

2018. október 26.

Glamour kuponnal vettem meg, 50%-kal olcsóbban, szerencsére. Hatalmas csalódás. Néhány óra múlva elkenődik, nem érhető el vele látványos hatás.

BolAnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

buzavirag

2018. október 14.

A glamour napok alkalmával vettem meg, teljes áron nekem sok. Még kiserletezgetek vele. Maybelline lash sensationalt használok, amivel woow muszempilla hatást tudok elérni. (Ez nekem fontos, mert spiralon kívül es szemoldokceruzan kívül nem használok semmit, mivel a munkam nem engedi.) szépen szétválasztja a pillakat, tényleg olyan mintha vékony tusvonal lenne a szempillaim tövében. Egyelőre muszempilla hatást nem tudtam elérni vele, és kicsit mintha a nap végére felkenodott volna a szemöldököm alá. Ki kell tapasztaljam a használatát.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

tdorra

2018. október 10.

Nagyon örülök hogy megvettem !!!!
Rengeteget agyaltam , de már tudom miért ez a neve... 🙂 valóban olyan “cicás szemeket” varázsol , mintha egy extra vékony tusvonal lenne húzva a pilláim tövébe.
+ pofon egyszerű vele dolgozni , és nincs csúnya pókláb hatás ..

tdorra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

Nagyon örülök hogy megvettem !!!!
+ pofon egyszerű vele dolgozni , és nincs csúnya pókláb hatás ..

CocoBellemare

2018. október 10.

Bevallom, a cicás üvege miatt vettem meg. :D és milyen jól tettem!!!! Imádom! Eddigi legjobb szempilla spirálom. Fekete, sűrű, ívelt pillákat varázsol. Igazi cicaszemek... :)

CocoBellemare
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

LewyBojarska

2018. szeptember 12.

Egész eddig egy Maybelline spirált használtam, a végére viszont már nem tetszett a hatás, amit elértem vele. Végül ezt választottam. Szép, igazi fekete színt ad vissza a pillákról, az egyetlen, amivel érdemes óvatosnak lenni, hogy ne érjünk hozzájuk a felkenést követő 5-10 másodpercben, mert tényleg hajlamos összeragadni akkor :/ de ha az ember vár egy kicsit, tényleg szép, még viszonylag természetes hatás érhető el.

LewyBojarska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Nessy

2018. szeptember 4.

Mivel volt már Bourjois spirál ami nagyon bevált, ezért is választottam ezt a kis aranyost. Nekem megfelel, nincs wow műszempilla hatás, de én azt nem is szeretem, amúgy is hosszúak a szempilláim, tehát nekem emelés, kis göndörítés és szétválasztás kell. Remekül teljesít és a lemosása sem nehézkes. Nagyon szép üveg tégely, cicás kupakkal.

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen, Pantolactone, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.