Bourjois

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Piko888, az összetevőket feltöltötte: Zita0606, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Egyesül benne az arcápoló krémek hidratáló hatása és az alapozók magas fedése. Egységesíti a bőrtónust és azonnal eltünteti a fáradtság jeleit. Természetes, friss és ragyogó arcbőrt biztosít.

Bourjois Healthy Mix BB Cream Dark
Ár: 2000 , Eladó: OrsolyaRavasz
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Ár: 1000 , Eladó: novaknora
Állapot: Kb 3/4-ig van még benne, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel, posta elore utalassal
Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. február 19.

Miután megvettem és az 1. elfogyott már szaladtam is a Müllerbe hogy vegyek még egy ilyet + egy ilyen Healthy Mixes korrektort, alapozót, és púdert. Mindet imádom, de ez a BB kréma kedvencem. Nincsenek bőrhibáim, és akinek vannak azoknak én nem is ajánlanám, mert tényleg szinte semmi fedése, viszont gyönyörűen egységesít. Most fog elfogyni kb a 4., de tuti veszek még egy ötödiket is, mivel komolyan, ez az eddigi legjobb BB krémem. Tartós, és úgy néz ki mintha semmi nem lenne az arcomon, mégis sokat javít rajta.

Dorcikahh
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 19.

Nena

2019. február 18.

A havi 1-2 olyan nap "kedvéért" vettem, amikor szükségét érzem a púderen kívül, valami fedésnek. A nagyobb hibákat nem tünteti el, de egyrészt nem is vártam el egy bb krémtől, másrészt inkább egységesítésre használom.
Azaz csak használnám, mert hiába szép a végeredmény, ha pattanásokat okoz. :( Ha két, egymást követő napon is ezt teszem fel, akkor tele lesz az arcom kis, piros pöttyökkel. Nekem így sajnos használhatatlan, de ha valakinek bírja a bőre, akkor klassz kis krém ez. (Ajánlom az előttem értékelő véleményét, mindent leírt, ami fontos.)

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Misa

2019. február 15.

BB-krémet szerettem volna, mert bár vannak bőrhibáim (nem is kevés :), az alapozót mégis soknak érzem hétköznapokra. Ezért vettem meg ezt, és az utóbbi két hónapban, vagyis télen használtam. A bőröm világos, vannak szeplőim, sárgás, meleg tónusú a bőröm, ebből a krémből mégsem a legvilágosabb, hanem a medium árnyalat felel meg. A vásárlásnál mindenképp próbáljátok ki a bőrötökön, mert a legvilágosabb árnyalat szinte viaszosan fehéresen világos.
A pozitívumai:
- kézzel gyorsan, könnyedén el lehet teríteni a bőrön, egyenletesen
- nagyon kevés is elég belőle
- nem túl drága, és könnyen elérhető
- nem emeli ki a száraz részeket
- szépen illeszkedik a bőrhöz, egy BB-nél erősebb, egy alapozónál gyengébb fedése van
- ideális lehet azoknak, akik egy gyors, felkened és go megoldást keresnek, mert nem akarnak reggel egy komplett új arcot felsminkelni, de minden nélkül se akarnak elindulni.
Ami rossz benne:
- eléggé erős illata van
- baromi folyékony az állaga, és ehhez van egy csavaróskupakos, tubusos kiszerelése. Ha annyi dollárom lenne, ahányszor már összekentem vele a mosdókagylót vagy a sminktáskát, akkor... lenne pár dollárom, na. Egy bűvészmutatvány kiadagolni, mert ha megmozdítom a kezem, azonnal folyik, csepeg.
- kicsi a színválaszték, és sárgás a tónus, ez nem mindenkinek felel majd meg, én jól jártam vele.
- ha a bőröd kombinált, vagy pláne zsíros, nem lesztek jóban. Reggel a T-vonalamra ráütögetek egy adag púdert, de délre még így is teljesen átfénylik.
- Könnyen kopik, nem túl tartós, de mondjuk ez egy bb-krémnél nem is biztos, hogy elvárás lehet.
- Napközben többször kell mattítani a zsírosodásra hajlamos részeket, mert ezzel borzasztóan átfénylik. Száraz bőrűeknek viszont jó lehet, mert nem kell aláhidratálni.
Ettől függetlenül minden nap használom, de ez még nem az ideális BB-krém, amit keresek. A hibái miatt erősen hezitálok, hogy újravegyem-e vagy mi legyen. Ha esetleg tudtok ajánlani olyan BB-krémet, ami közepesen fed, könnyen eloszlatható, tartós, és matt, azt megköszönném. :)

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

A pozitívumai:
Ami rossz benne:
- eléggé erős illata van

engelfeuer

2019. február 15.

Sajnos nem rendelkezem makulátlan arcbőrrel, itt ott mindig kijön 1-1 pattanás,(aztán pattanás utáni foltok) mindig használok alapozót, de valami olyat szerettem volna, ami természetes hatású. Medium árnyalatot választottam. Első használat után teljesen pozitív a véleményem. A bőrhibákat nekem pont annyira fedte el, hogy összességében nem lett természetellenes hatása. Fedése, eloszlathatósága tökéletes számomra.

engelfeuer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

fuge7

2019. február 12.

Elhasználtam végre nagy nehezen egy tubussal, hát soha többet! 1-2 óra elteltével lepereg az arcomról, illetve beleül az apróbb ráncokba. Inkább szárít, mint hidratál - legalábbis a száraz foltjaimat előhozta az orrom két oldalán. :( Nyáron is és télen is használgattam, de nem vált be, fullasztó érzés egyszerűen viselni. Kár, pedig nagy reményeket fűztem hozzá, de nagy csalódás volt - legalábbis ennyi pénzért (mert nem volt olcsó) többet várna el az ember.

fuge7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

adrimolnar

2019. január 23.

Nagyon szeretem ezt a terméket, 4. alkalommal veszem újra, tökéletes a színe a sárgás tónusú bőrömhöz (02-Medium), és a fedése is tökéletes, egysegesiti a bőrt de nem látszódik hogy lenne az arcomon bármi is. Korrektorral, puderrel nap mint nap használom a 6-7. óra környékén kezd kopni, de teljesen vállalhatóan. Megeri az árát :)

adrimolnar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Rekakarolina

2019. január 17.

Nagyon tetszik ez a krém, a hatása nekem nagyon szép. Primerrel és púderrel nagyjából 5 órát tart kopás nélkül.

Rekakarolina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

Jezy

2019. január 3.

Gyönyörűen néz ki a bőrön, nekem viszont allergiás reakciót okozott...:(

Jezy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Gyönyörűen néz ki a bőrön, nekem viszont allergiás reakciót okozott...:(

csill87

2018. december 28.

Reggel mikor felkenem, akkor rendben van, de a nap végére nagyon csúnya hatása van a bőrön, mintha összegyűlne darabokban, foltos lesz. Nem jött be sajnos. Az illata is nagyon erős

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

ZsofiaLoren

2018. november 19.

A bőröm nagyon szereti. Kell alá primer, de a végeredmény önmagáért beszél. A legvilágosabb árnyalat tökéletesen bevált. Kicsit folyósabb az állaga annál, mint amit egy BB krémnél megszoktam, de ezen simán túl tudok lépni a végeredmény miatt. Szépen egységesíti a bőrt, primerrel együtt nem fénylik át nap végére se, pedig zsíros a bőröm. Alapozó párti vagyok, de most ezzel a termékkel annyira meg vagyok elégedve, hogy nem is hiányzik. A fedése valóban erősebb, mint egy BB krémnek, és nagyon kevés is elég belőle. Megérte a pénzt, járnak a csillagok.

ZsofiaLoren
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.