KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   €13.50   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Piko888, az összetevőket feltöltötte: Zita0606, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   €13.50
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Egyesül benne az arcápoló krémek hidratáló hatása és az alapozók magas fedése. Egységesíti a bőrtónust és azonnal eltünteti a fáradtság jeleit. Természetes, friss és ragyogó arcbőrt biztosít.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ár: 2000 plusz posta ktg , Eladó: Mila85
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: fizetés banki előreutalás,személyes átvétel Békéscsabán, foxpost, postán maradó levél

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zita0606

2018. február 17.

A legvilágosabb árnyalat tulajdonosa vagyok. Az igen-igen fehér bőrömhöz meglepően jól passzol a színe, bár a tónusa kicsit sárgás, "vaníliás", ami pár perc után igazodott a bőröm színéhez, igaz, a púderezés is segített benne. Az ujjaimmal könnyen felkentem, nem kezdett hámlani, pedig szerintem picit eltúloztam a mennyiséget, de beitta a bőröm. :)
A fedése vetekszik egy közepes fedésű alapozóéval, viszont egyáltalán nincs maszkos hatása. A pirosságot, pattik után maradt hegeket abszolút elfedi, nem is kell rájuk plusz korrektor, a komolyabb sötétebb, durvább pattikra nyilván kell korrektor. Felvitel után eléggé ragacsos, de a púder gyönyörűen "beivódik" ebbe a picit ragacsos rétegbe, és egy kellemesen matt hatást eredményez, és extra selymes pihe-puha bőrt. A pórusokba, ráncokba nem ül be csúnyán, ami máris nagy szó. Az orromon lévő száraz bőrt enyhén kiemeli, aminek nem örülök, de lehetne vészesebb is. Az illata kellemes, kicsit gyümölcsös, tényleg olyan "vitaminos", de nem erős. Szerintem a 3600 Ft-ot megérte, így első felkenésre is sokkal gyönyörűbb tőle a bőröm, mint a hasonló árkategóriás BB krém és alapozó társaitól szokott lenni.
Megelőlegezem az 5 csillagot, aztán majd jön az update, hogy okoz-e pattikat, mennyire mászkál el nap közben, mennyire leszek tőle diszkógömb... :)

UPDATE:
Jó hamar jött az update, mert már most kiütköztek a hátrányai, sajnos. Több óra elteltével csúnya foltokban megül a bőrön, ami ugyan távolról nem olyan feltűnő, de közelről nézve állati csúnya. Oxidálódott is rendesen. Szóval, olyan narancsos-vaníliás shake-re hajaz az ember arca több órányi viselés után. Ezért bizony csak 3 csillag.

Zita0606
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

UPDATE: