KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   €13.50   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Piko888, az összetevőket feltöltötte: Zita0606, Módosítva: 2018. március 1.

Ár:   €13.50
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Egyesül benne az arcápoló krémek hidratáló hatása és az alapozók magas fedése. Egységesíti a bőrtónust és azonnal eltünteti a fáradtság jeleit. Természetes, friss és ragyogó arcbőrt biztosít.

Ár: 2000 plusz posta ktg , Eladó: Mila85
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: fizetés banki előreutalás,személyes átvétel Békéscsabán, foxpost, postán maradó levél

Bettina99

2018. május 5.

Glamour napok alkalmával vettem a 2-es árnyalatot 50 szazalekos kedvezménnyel, nyárra alapozó helyett kerestem volna valami könnyed alternatívát. A színe nekem maximálisan passzol, nem maszkhatású. Ami miatt azonban biztos, hogy nem fogom újravenni az az, hogy már másfél-két óra alatt annyira átfénylik a bőröm tőle, mintha egy bödön zsírt kentem volna rá 😐 Ezt nagyon sajnálom, mert a fényesedés előtt tényleg nagyon szép, természetes hatást kelt. Még azért teszek egy próbát vele mattító púderrel is.

Bettina99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

eli2

2018. április 16.

bb krémhez képest nagyon jó a fedése ! biztos hogy újra veszem

eli2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

bb krémhez képest nagyon jó a fedése ! biztos hogy újra veszem

CeCeDrake

2018. április 13.

Update: vettem másik árnyalatban. Nem hagyott nyugodni. Örülök, hogy hagytam magam megint elcsábulni. Ha jól aláhidratálok, majd fényvédőt viszek fel és arra ezt, nagyon jó ennyi pénzért. Jó a fedése, szépen beszívódik, púder kell rá, nem oxidálódik ez a szín (ki érti ezt?!). A fedése majdnem hogy jobb, mint a healthy mix alapozóé.

2018. 03. 05.
A felvitel után azt gondoltam, hogy közel 4 db ezresért megvan Bobbi Brown BB krém helyettesítője ebben a kategóriában. Boldog voltam nagyon.
Aztán ahogy telt-múlt az idő, néztem az arcom a tükörben.
Változott a színe és kegyetlen rondán mutatott, a nap végén szomorúan mostam lefelé.

Szóval naiv voltam, de a 4. napon kerestem új gazdát neki. Pedig örültem volna, ha harmad áron lelek egy jó színezett terméket, mint Bobbi.
Túlságosan nagyok az elvárásaim biztos, de ahhoz vagyok szokva, amit Bobbi nyújt, hogy a nap végén is szép a bőröm.
Nem csalódtam akkorát, viszont a formulán ha csiszolnának, használható lenne számomra is.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

2018. 03. 05.
Aztán ahogy telt-múlt az idő, néztem az arcom a tükörben.

Massacre

2018. április 12.

Egyet kell értsek az előttem szólóval.. Nekem is száraz mostanában a bőröm és egyszerűen megül rajta darabokban, nem érzem hogy hidratálna, de azért adok neki egy esélyt még hátha valamire jó lesz. A színe egyébként jó lenne de hát sajnos nem tudom szépen eldolgozni, bár ez inkább a bőröm hibája :(

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

jakabsara

2018. április 12.

A fedése egy BB crémhez képest közepes. A száraz arcommal nem annyira kompatibilis, mivel teljesen megül a szárazságon, bármilyen krém vagy primer van alatta. Kíváncsi vagyok majd ha elmúlik a szárazság milyen lesz.

jakabsara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

krémi

2018. április 12.

Meglepően jól fed, szinte már alapozó szinten!
Kicsit talán vastagabban is, mint kéne.
Meglátjuk.

krémi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Meglepően jól fed, szinte már alapozó szinten!
Kicsit talán vastagabban is, mint kéne.
Meglátjuk.

széva

2018. március 5.

Nagyon imádom. Természetes a hatása és pont elég a fedése. Kellően hidratál. Elégedett vagyok vele.

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 5.

zsalexa

2018. február 28.

Véletlenül találtam rá a múltkor, de engem meggyőzött. A fedése egy BB krémhez képest nagyon jó (ellentétben pl. a TBS teafaolajos kencéjével), és a fejem se diszkógömb tőle. A legvilágosabbat használom, és tény, hogy sárgás a színe, ezért aki nagyon hófehér, arra nem ajánlom. Én meg vagyok vele elégedve, a reggeli agyonnyúzott ábrázatommal csodákat művel.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

Zita0606

2018. február 17.

A legvilágosabb árnyalat tulajdonosa vagyok. Az igen-igen fehér bőrömhöz meglepően jól passzol a színe, bár a tónusa kicsit sárgás, "vaníliás", ami pár perc után igazodott a bőröm színéhez, igaz, a púderezés is segített benne. Az ujjaimmal könnyen felkentem, nem kezdett hámlani, pedig szerintem picit eltúloztam a mennyiséget, de beitta a bőröm. :)
A fedése vetekszik egy közepes fedésű alapozóéval, viszont egyáltalán nincs maszkos hatása. A pirosságot, pattik után maradt hegeket abszolút elfedi, nem is kell rájuk plusz korrektor, a komolyabb sötétebb, durvább pattikra nyilván kell korrektor. Felvitel után eléggé ragacsos, de a púder gyönyörűen "beivódik" ebbe a picit ragacsos rétegbe, és egy kellemesen matt hatást eredményez, és extra selymes pihe-puha bőrt. A pórusokba, ráncokba nem ül be csúnyán, ami máris nagy szó. Az orromon lévő száraz bőrt enyhén kiemeli, aminek nem örülök, de lehetne vészesebb is. Az illata kellemes, kicsit gyümölcsös, tényleg olyan "vitaminos", de nem erős. Szerintem a 3600 Ft-ot megérte, így első felkenésre is sokkal gyönyörűbb tőle a bőröm, mint a hasonló árkategóriás BB krém és alapozó társaitól szokott lenni.
Megelőlegezem az 5 csillagot, aztán majd jön az update, hogy okoz-e pattikat, mennyire mászkál el nap közben, mennyire leszek tőle diszkógömb... :)

UPDATE:
Jó hamar jött az update, mert már most kiütköztek a hátrányai, sajnos. Több óra elteltével csúnya foltokban megül a bőrön, ami ugyan távolról nem olyan feltűnő, de közelről nézve állati csúnya. Oxidálódott is rendesen. Szóval, olyan narancsos-vaníliás shake-re hajaz az ember arca több órányi viselés után. Ezért bizony csak 3 csillag.

Zita0606
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

UPDATE:

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!