KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Piko888, az összetevőket feltöltötte: Zita0606, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Egyesül benne az arcápoló krémek hidratáló hatása és az alapozók magas fedése. Egységesíti a bőrtónust és azonnal eltünteti a fáradtság jeleit. Természetes, friss és ragyogó arcbőrt biztosít.

Bourjois Healthy Mix BB Cream Dark
Ár: 2000 , Eladó: OrsolyaRavasz
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Ár: 1000 , Eladó: novaknora
Állapot: Kb 3/4-ig van még benne, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel, posta elore utalassal

ZsofiaLoren

2018. november 19.

A bőröm nagyon szereti. Kell alá primer, de a végeredmény önmagáért beszél. A legvilágosabb árnyalat tökéletesen bevált. Kicsit folyósabb az állaga annál, mint amit egy BB krémnél megszoktam, de ezen simán túl tudok lépni a végeredmény miatt. Szépen egységesíti a bőrt, primerrel együtt nem fénylik át nap végére se, pedig zsíros a bőröm. Alapozó párti vagyok, de most ezzel a termékkel annyira meg vagyok elégedve, hogy nem is hiányzik. A fedése valóban erősebb, mint egy BB krémnek, és nagyon kevés is elég belőle. Megérte a pénzt, járnak a csillagok.

ZsofiaLoren
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

kalen

2018. november 18.

A legvilágosabb szín nekem végre tökéletes, a fedése is rendben van. Viszont a finise valahogy nem az igazi. Nem szeretem a teljesen matt hatást sem, de nekem túl fényes marad, és olyan érzésem van még sokáig, mintha nem száradt volna meg az arcomon rendesen. Így nekem mindig kell még púderrel is fixalnom, de ha rohanok, "BB krémes napokon" pont ezeket a lépéseket szeretem megspórolni. Lehet inkább szárazabb bőrtípusnál működik jobban.

kalen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

narancsdzsem

2018. november 13.

Egy ideje már csak őt használom, nagyon szeretem! A Light árnyalat nem túl világos, hanem teljesen természetes hideg altónusú bőrhöz.

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

mildiko87

2018. október 30.

Egy ideje már keresem a számomra tökéletes bb krémet drogériás viszonylatban. A soron következő ez volt, és kuponnal vásároltam meg, egy próbát megér alapon. Nyár végén sikerült megszereznem, a medium árnyalatot, úgy gondoltam, hogy ez majd jó lesz őszre, amikor már kezdek fakulni. Hát nem, ez most sem jó, hogy már fakultam, számomra világos ez az árnyalat, ezért keverem egy másik bb krémmel, hogy a tökéletes színt kapjam meg. Ami pozitívum számomra, hogy nem szárít, nincsenek száraz foltok napközben. Számomra elég a fedése, igaz nem kell pattanásokat eltüntetnie, csak egységes bőrképet produkálnia. Nem szoktam púderrel fixálni, de még nap végére is elég jó a fedése. Összességében elmondhatom, hogy elégedett vagyok vele.

mildiko87
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Elenir

2018. október 23.

Kuponnal vásároltam meg. 50%-os áron úgy gondolom, hogy megérte. Primert-t használok alá mert azt vettem észre, hogy sokkal tartósabb mint nélküle és nem csúszkál a bőrömön. Valóban könnyed, krémes állaga van. Közepes fedéssel bír. Nálam nem emelt ki száraz részeket, bár gondolom ez a primernek is köszönhető. Ismét megvásárolom kuponnal novemberben. Nálam nem okozott irritációt sem patikat. Ne feledjük ez egy BB krém és nem alapozó. Mint BB krém szerintem jól teljesít. ;-)

Elenir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

kdorci

2018. október 23.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Azt nem szabad elfelejteni persze, hogy ennek (sőt semelyik bb krémnek) nem lesz olyan hatása, mintha alapozót vinnénk fel az arcunkra. Nekem inkább problémás a bőröm sajna, de, amikor jobb kedvében van az arcom, akkor imádom használni. A mindennapokra kellően fed és nem tömíti el nagyon a pórusaimat. Tartósnak is tartós.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

szerka

2018. október 22.

Nem rossz, nem is túl jó. De legalább, nem irritál .

szerka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 22.

Nem rossz, nem is túl jó. De legalább, nem irritál .

stripedpanda

2018. október 18.

Felvitel után nagyon szép, a fedése is meglepően jó, arra viszont még nem találtam meg a jó megoldást, hogy napközben ne emelje ki a száraz részeket és üljön meg a kisebb ráncokban (pedig még nem is igazán vannak ennyi idősen :D). A light árnyalat nekem pont jó, talán picit világos is, végre egy bb krém ami nem túl sötét és sárgás is. Sajnos még nem igazán sikerült összebarátkoznunk, de még tesztelgetem, mert elég jó terméknek tűnik.

Update: kb 1-1.5 hónapig kísérleteztem vele, sajnos végül nem igazán vált be. Rá kellett hogy jöjjek, hogy nem a meleg volt vele a probléma, hanem ezt rajtam lehetetlen rendesen fixálni, bármennyi púdert használok, pedig még csak zsíros bőröm sincs. Nagy reményeim voltak vele kapcsolatban, de nem is igazán tartós, kb 3 óráig néz ki valahogy, utána csúnyán kiemeli az egyenetlen és/vagy száraz területeket, megül a kis ráncokban, kenődik mindenre, pedig sminkfixálót is használok, de igazából nem nagyon befolyásolja az eredményt. Más termékekkel nem voltak és nincsenek ilyen problémáim, ehhez képest pedig még elég drága is. Végül elég jóindulatúan lehet 3*-ra értékelni, teljes áron szerintem nem érdemes megvenni.

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 18.

Detti90

2018. október 15.

Kellemes az állaga, szerintem jobban fed, mint egy átlagos BB krém. Nagyon jól eloszlatható, viszont nem tartós. Pár óra és kenődni kezd, megül a ráncokban, semmivel nem tudom fixálni, nagyon zsíros lesz tőle az arcom, ami elég zavaró. Ez a krém arra jó, ha tudod hogy csak 2-3 órát lesz az arcodon, de hát arra meg minek, ennyiből alapozót is kenhetek magamra, nagyon vékony rétegben.

Detti90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 15.

hsara

2018. október 12.

Semmiképp sem bb krém szerű a fedése, hanem inkább közepes fedésű alapozóé. Nem lett a kedvencem egyáltalán, az illata is túl erős.

hsara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!