KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: GossipGirl, Módosítva: 2012. szeptember 16.

Kiszerelés:   1,14 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 1.

14 D Blue - majdnem matt finisű szemceruza, kellemes színárnyalatban. Képes az önálló életre, nem marad sokáig a helyén úgy, ahogyan szeretnénk, ezért csak 4 a csillag.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 1.

LittleSpark

2017. február 17.

78-as Burn Design színben van meg ami egy meleg, csokibarna árnyalat. Nagyon szeretem alapként használni ugyanis krémes, jól eldolgozható és füstösíthető. Szépen bele lehet tapogatni a por állagú szemhéjfestéket és nekem ott is marad.
Összességében meg vagyok vele elégedve az egyik kedvenc szemceruzám.

LittleSpark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Összességében meg vagyok vele elégedve az egyik kedvenc szemceruzám.

Kinga79

2016. május 30.

Könnyű vele dolgozni, a színe gyönyörű, de borzalmasan kenődik. Ajándék volt, így szerencsére nem volt pénzkidobás, de soha nem vennék ilyet.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

kissveraa

2016. január 11.

Nagyon zsé kategóriás sajnos. Elég sokat vártam tőle a contour clubbing szemceruza miatt, de meg sem közelíti a két fekete szín egymást sem tartósságban, sem a szín intezitásában. Felül kenődik, alul lepislogom. Nem túl fényes ár/érték arányban sem így.

kissveraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

bbogesz

2016. január 3.

Kellmes színű ceruzák, nekem lila, sötétkék és fekete van belőlük. A feketétjét már évek óta használom, azóta más színben sem vettem ceruzát más márkától. Tartósságot tekintve nálam kb 6 órát bír úgy, hogy ugyanolyan marad a színe, mint reggel felvitelkor, majd veszít belőle. Viszont nem használok alá semmit, így ez lehet általános tulajdonság.
1600 Ft-ért szoktam venni, szerintem megéri.

bbogesz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

1600 Ft-ért szoktam venni, szerintem megéri.

CatLynn

2015. május 9.

Kb. 2 hete használom a 78 Brun Design árnyalatot, ami egy nagyon kellemes csokoládébarna. Meg vagyok elégedve a Bourjois márka többi termékével, ez viszont az első szemceruzám tőlük. Meglepett, hogy a márka szinte összes többi barna szemceruzája csillámos, ez viszont kifejezetten matt! Nagyon szépen tudok vele dolgozni, nem túl kemény, de nem is krémesen és kezelhetetlenül puha. Pont olyan, amilyennek lennie kell! A tartóssága rajtam egészen jó, nem mászkál, nem kopik, csak éppen egy kicsit veszít intenzitásából a nap végére.Viszont ehhez hozzátenném, hogy mindig használok szemhéjpúder alapot. A 16 órás tartás természetesen túlzás, de ne is várjunk már el ilyet egy szimpla marketingmondat miatt :) Féláron jutottam hozzá, így abszolút megérte. Sajnos egyszer leejtettem, és kitörött a hegye, remélem nem törtem össze ezzel a belét. Viszont így azt is megtudtam, hogy könnyű faragni, nem kenődik bele a faragómba, és szép hegyesre lehet faragni. Nem tudom, hogy legközelebb is ezt fogom-e választani, de egyelőre szeretem. Hozza, amit kell, de nem többet, ezért csak 4 csillag, mert azért nem egy csodaszer.

CatLynn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

Trixi

2014. szeptember 17.

Nekem 1 óra alatt eltűnik, igaz, zsíros és fedett szemhéjam van, de akkor is! Van olyan szemceruza, ami kibírja, de ez nem az. Persze, nem is annyiba kerül. Nem kéne 16h órásnak hirdetni. Egyébként könnyű felvinni és szép a színe.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

mokkalany

2014. szeptember 8.

Na most ez vagy egy nagy kalap xar, vagy az én szememmel történt valami. Ahhoz képest, hogy vízállónak van hirdetve, pár óra alatt a szemem alatt landol, akár simán, akár ecsettel, akár szemhéjalappal viszem fel, és három réteg frissített korrektor sem tudja ellensúlyozni. Írnám, hogy pandamaci effektus, de a panda legalább cuki, én meg négy napig zombinak néztem ki. Grrr...

mokkalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Mandel

2014. szeptember 3.

Nemrég vettem a Douglasban 1200,- Ft-ért, ha valakit érdekel, most le van árazva! Gyors, mindennapi sminkhez általában szemhéjalapozó és kontúr verziót használok, ezért nagy cerka fogyasztó vagyok.
Még nem volt Bourjois márkám, az első benyomások: olajzöld színben vettem, az állaga jó, szép kontúrt tudtam vele húzni,.... de! sajnos rövid időn belül a mélyítővonalamon is megjelent a zöldes szín, ........ és mit mondjak, elég hülyén nézett ki :-((.
Talán ha sikerül megoldást találnom, hogy hogyan fixáljam a színt (ne mászkáljon el), akkor elégedett leszek vele.

Mandel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 3.

BloodEve

2014. július 9.

Szín: fekete
Amit szeretek benne:jól pigmentált, könnyű vele vonalat húzni, nem karcol, puha.
Amiben csalódtam: 16 órás tartósságot igér, de nem tartja be!
Tartósság: Alapozó nélkül 2 óra, alapozóval 3 óra.Korrektorral jobb a helyzet, 6 óra, de így is kenődik.
Irritáció:-
Plusz jó pont: a cég nem tesztel állatokon
Újravétel: nem, van jobb is a piacon

BloodEve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Szín: fekete
Amiben csalódtam: 16 órás tartósságot igér, de nem tartja be!
Irritáció:-
Plusz jó pont: a cég nem tesztel állatokon
Újravétel: nem, van jobb is a piacon

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.