KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2011. június 30.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Bourjois Ombre A Paupieres Szemhéjpúderek+Ajándék szájfény
Ár: 1500 , Eladó: Réka89
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyesen vagy fizetés banki utalással és postai úton ajánlott levélként!
Ár: 1500ft , Eladó: piccem
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Buklika

2017. december 27.

Számomra érthetetlen, hogy miért kapta az 'Árnyék a szemhéjon' nevet..
Sajnos egyszer leejtettem, a színkorong nem esett ki/tört el, de a dobozkáról lepattant a kis prücök amivel be lehet jól zárni, ezért most 1 darabka cellux tartja össze a két oldalt. :(
Porzik össze-vissza.
Barna színben vettem meg, eleinta gyakran használtam, majd egyre ritkábban, szerintem még vagy 6 évig simán kitartana nekem ez a mennyiség... szóval lassan fogy, úgyhogy egy tuti színtalálat megéri az árát.
Minek kellett ebbe parabént tenni?!
Annavictoria84, mièrt írtad azt, hogy ''csak vízzel érdemes felrakni'?? Hogyan??

Buklika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Számomra érthetetlen, hogy miért kapta az 'Árnyék a szemhéjon' nevet..
Porzik össze-vissza.
Minek kellett ebbe parabént tenni?!

pokmalac

2017. november 7.

Rajtam nem mukodik
Burgundy színű.szine nincs csak csillamok vannak benne

pokmalac
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Rajtam nem mukodik
Burgundy színű.szine nincs csak csillamok vannak benne

Annavictoria84

2017. szeptember 25.

Csak vizzel érdemes felrakni, nekem az eladó el is mondta, nagyon szeretem, nekem lila van, ami csillog.

Annavictoria84
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 25.

jonasmarcsi

2017. május 28.

Egy ezüst és egy rózsaszín árnyalatot vásároltam meg, de nagyon megbántam. Pigmentáltsága nulla, a kemény állagát pedig nem tudom elviselni.

jonasmarcsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 7.

Erősen pigmentált szemhéjfesték, ami erőssége is lehetne, de valahogy mégis nehéz vele szép eredményt elérni. Vagy csak nekem nem sikerül...Évekig eltarthat, mert nagyon kevés elég belőle.Biztos, hogy nem venném újra, mert engem nem győzött meg.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 7.

independentbo

2017. február 9.

Sötétszürke ezüst csillámos szint vásároltam meg, abban a hitben, hogy milyen szép füstös sminket tudok majd vele csinálni, de ez valami katasztrófa... Színe nulla és elvétve van benne néhány bazi nagy glitter. Használhatatlan.

independentbo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

hógolyó

2017. február 2.

Évekkel ezelőtt vettem valami halvány rózsaszínt, pici ecsettel. Imádtam, állandóan megdicsérték a sminkem!. Most újabbakat dobtak a piacra. Sajnos. Két színt vettem (generose 02 és a l'eau de rose 11). Mindkettő borzalmas. Alapból visszafogott színek, de láthatatlanok. A 11esben apró csillámok vannak, amik a szemem alatt kötnek ki (és a szemüvegemen!). A pici ecset hiányzik, utazásnál hasznos. Ha lehetne visszavinném...Kuka!

hógolyó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Kingus23

2016. december 6.

Gyönyörűen pigmentált színek,kicsit drága de megéri főleg azoknak akik csak 1-2 színt használnap folyamaosan

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Lilium

Korcsoport: < 18
2016. november 3.

Egy világos rózsaszín van meg belőle, kis csillámokkal. A pici tükörke szuper, maga a szemhéjpúder is nagyon szép, bármikor igazítható, viszonylag tartós, állandó helye van a táskámban.

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 3.

annushka88

2016. április 3.

Nekem ez a kepen lathato nagyon brutal fekete (hivatalosan sotetszurke, de ha ez nem fekete akkor nem tudom mi az)van itthon. Nagyon tartos, helyen marad, viszont pepecselos felvinni, porzik elegge. A sajat ecsetkeje nincs mar meg, meg ezek kb semmire sem jok, de rendes szemhej ecsettel katasztrofa. Megy mindenhova, kb szem alatt kezdhetek ujra alapozni mire vegzek a felvitelevel. Ennek ellenere, ha felevente fustos szemre vagyom, megis ezt hasznalom, nagyon szep arnyalat, sokkal szebb, int barmelyik "fekete" szemhejpuder ami latszatra hasonlo hozza.

annushka88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Bentonite 0 0

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.