KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Bourjois Pirosító (Lilas d'Or)
Ár: 1200 Ft , Eladó: lildiko
Állapot: 1-2-szer használt, Helyszín: Budapest, Eger, fizetés: személyes átvétel Budapesten a 4-es metró vonalán, vagy Egerben
Ár: 1500 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 2-3-szor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér

Agnes09

2018. augusztus 20.

Évek óta használom. Nagyon szeretem. Kiváló minősėg. Ár ėrték nagyon jó. Minősėge van olyan mint a drágább luxus márka kategóriák. . Lilas d or árnyalatot használom. Nagy kedvencem. Már nem vásárolok mást, nem kísérletezem mås termékkel. Ebben megtaláltam az ideális arcpirosítót. Csomagolàsa is tökéletes, táskában könnyen elfér, praktikus tükrös, kisecsetet is nagyon szeretem, könnyű, precîz felvitelt biztosít. Csak ezt az ecsetet hasznålom hozzá. Nagyon jôl pigmentált, tartós. Reggel felteszem és estére is ugyanúgy marad
Non stop tart.

Agnes09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Non stop tart.

raczrenike

2018. augusztus 20.

Több éve hasznalom mar. Nagyon szeretem. Sokaig eleg es Nagyon könnyü vele dolgozni. A saját ecsetét nem hasznalom hozza, nem tul jo, de ez legyen a legkevesebb. Sokan írták, hogy kapargatni kell és így tovább, szerintem akkor rossz szint választottatok. Tévedésből én is vettem már rossz árnyalatot, az nem fogott olyan erősen. Én a 72-est ajánlom. Számomra tökéletes.

raczrenike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Eszti22

2018. augusztus 15.

Még a tavaszi kuponnapok alkalmával szereztem be. Az árnyalat szép, viszonyt elég nehézkes felvenni a terméket a tégelyből, túl kemény a termék és nehézkes szépen eldolgozni a bőrön. A tartóssága sem 100%-os. Sokkal szívesebben nyúlok a MakeUp Revolution pirosítomhoz, ami negyedannyiba kerül.

Eszti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

messin

2018. augusztus 15.

Nagyon szeretem, először a 90-es években vásároltam ilyet, és esküszöm most pont ugyanolyan jó, mint akkor. Az örökkévalóságiv elég, finom árnyalatok, ecsettel könnyű felvinni.

messin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Yudit

2018. augusztus 15.

Évek óta használom több árnyalatát is. Az illata, az állaga az eldolgozhatósága és a tartóssága is kiváló. Nem szárít és nem irritál, ami miatt ragaszkodom a kis termékhez, a táskámban mindig van egy. A csomagolásban rejlik egy kis ecset is, amit nem dobtam ki, volt rá eset amikor életmentő volt, hogy ott lapul.

Yudit
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

betyusz123

2018. augusztus 15.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, csodatermék. Szép, tartós színt ad az arcnak és kevés is elég belőle egyszerre. A csomagolás gyönyörű és az illata is nagyon kellemes. A hozzá kapott ecset is aranyos, habár én nem azt használom. Ha lehetne, 6 csillagot adnék. :)

betyusz123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Stephanieee

2018. augusztus 14.

nagyon szeretem:) és olyan fini illata van. szép,csillogós fényt ad. nyárra különösen javaslom!

Stephanieee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

viola99

2018. augusztus 13.

Tökéletes szín, az állaga kicsit kemény. Néha meg kell vakargatni de amúgy jobban eldolgozhatónak tartom mint néhány drágább társát. Meg vagyok vele elégedve maximálisan immár 2 éve használom.

viola99
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

andrea91

2018. augusztus 6.

Sok újat nem tudok mondani. Nekem mondjuk ez porolós. Más baj nincs vele, nem a pazarlás miatt, hanem mert ha úgy veszi fel az ecset akkor nehézkesebb eldolgozni de persze ezt hamar ki lehet ismerni, és elkerülni:) Egyébként szép, tartós.

andrea91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

havana74

2018. augusztus 4.

Illatokban egy csélcsap nőszemély vagyok, de sminktermékekben az állandóság híve.
Kb. 20 éve volt az első ilyen pirosítom, tegnap is vettem egyet, az előzőt kb. 5-6 éve. Jobbat nem ismerek, ennek nem változott a minősége az azóta eltelt időben sem, sok más minden felhigult....
Havana 74 egy 74 rose ambré-val tért haza, nem hurcibálom magammal, így minimális esélye van a törésre.
Reggeli felvitel kitart munkaidő végéig.
Itthon egy nagyméretű ferde ecsettel applikálom fel, így nincs szükség a saját gyári keféjére.Egyébként azzal is megoldható lenne a feladat.
Isteni fahéjas illata van, nem porzik, jól pigmentált. Teljes áron is megéri, ami 3.290,-.
Praktikus, gusztusos, színes dobozkában kínált kiváló termék. Remélem nem éri utol az innováció, ha egyszer már úgy jó, ahogy van.

havana74
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Reggeli felvitel kitart munkaidő végéig.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.