KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Bourjois Pirosító 33 Lilas D’Or limitált kiadás
Ár: 1600 Ft , Eladó: Battike
Állapot: Új bontatlan több is van belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Bourjois Pirosító 33 Lilas D’Or limitált kiadás
Ár: 1600 Ft , Eladó: Battike
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta

FB0111

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 21.

Legszebb pirosítóm, élettel telivé teszi az arcomat.

FB0111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Legszebb pirosítóm, élettel telivé teszi az arcomat.

cukicsajszi

2017. szeptember 16.

Nagyon szeretem. A képen látható árnyalat van meg, ami erősnek tűnik ugyan, de igazából lehetetlen túladagolni, azt hiszem el is találtam a képemhez legjobban illőt. A kiszerelés nagyjából nyugdíjig elég lesz!😂 Imádom az illatát és praktikus a csomagolása. Bár az arany felirat és díszítés kopik, de szerintem ez a legnagyobb hibája a terméknek... Az ecsete a 12 évesemnél landolt. Mindent összevetve imádom! Minden nap tolom!☺

cukicsajszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

csill87

2017. szeptember 11.

Nagyon szeretem, valamiért mindig felvidít az illatával meg a cuki kis kinézetével maikor használom. Nagyon tetszik, hogy ilyen kis picike utazáshoz nagyok klassz. Az viszont biztos, hogy nem mindegy, hogy milyen ecsetet használunk hozzá, mert nem mindennel lehet felvinni a keményebb állaga miatt..

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Jucus88

2017. augusztus 30.

Életem első pirosítója! Ezek után nem tudom elképzelni, hogy valaha is kipróbáljak más terméket, eléggé a szívemhez nőtt. Mindig használom amikor sminkelek. Az első használatok során zavart ez az erős parfüm illat, de egy idő után meg lehet barátkozni vele, mindenesetre el tudnám képzelni a terméket enélkül is! A hozzá járó kis ecset utazó baráttá teszi! ;)

Jucus88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

szannika

2017. augusztus 30.

Imádom, imádom, imádom! Gyönyörű színek és hihetetlen sokáig elég.

szannika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Imádom, imádom, imádom! Gyönyörű színek és hihetetlen sokáig elég.

Dyttka

2017. augusztus 29.

Az első pirosító, amit szeretek. És az illata is isteni.

Dyttka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Az első pirosító, amit szeretek. És az illata is isteni.

leili

2017. augusztus 28.

Én nagy Bourjois-fan vagyok, de ez nagyon nem az én termékem...ritkán mondok ilyet, de hányni tudnék a szagától, valami rettenet taszító számomra. A pigmentáltsága még csak-csak megállja a helyét, de nem porzik eléggé..jobban szeretem a kicsit könnyedebb pirosítókat (pl. Pupa)..de annyira különbözünk egymástól, valakinek beválhat :)

leili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Kyttu11

2017. augusztus 25.

Az első pirosítóim egyike volt. Régen napi szinten alkalmaztam, de aztán találtam jobbat, így most már egyáltalán nem is használom.

Kyttu11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

bekobetti

2017. augusztus 24.

Az első pirosítóm volt, jó vélemények, szép szín, úgy gondoltam nem lehet rossz. Utána vettem egy Benefit pirosítót, hát ég és föld. A Bourjois enyhén pigmentált, több ecsetvonással lehet csak mennyiséget feltenni, ami tartósnak egyaltalán nem mondható. Rövid idő után megkeményedik, meg kellett kapargatnom a felületét, hogy újra "fogjon". Az illata is elég mű nekem, bár ha csak ennyi lenne a baja tudnám szeretni is...de nem...nagyon nem...

bekobetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

cshrs

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 24.

Elso pirositom volt... mondjuk azota nem is vettem masikat :D Na mindegy is, a lenyeg, hogy a szin amit vettem nagyon szep volt, eleinte szepen latszott is rajtam, de az ido mulasaval egyre kevesbe volt pigmentalt :( A szagarol nem is beszelve, ami annyira parfumos volt, hogy probaltam mindig gyorsan visszazarni, mert nem birta az orrom. Osszessegeben nem mondom rossznak, kicsit draganak tartom ahhoz kepest amit tud, ujravenni biztos nem fogom, mert nem CF es tavolrol sem vegan, de orulok, hogy kiprobaltam, mert legalabb tudom mirol nem maradtam le :D

cshrs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.