Bourjois

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Bourjois Pirosító - 32 Ambre d'Or
Ár: 1500 Ft , Eladó: Kangaroo89
Állapot: Új, 1x kipróbált. , Helyszín: Pécs, fizetés: Átvétel: személyesen Pécsett, vagy előre utalás után 1 napon belül postázon postán maradó csomagként.
Bourjois Blush
Ár: 1500 Ft postán maradóval együtt , Eladó: mspotts
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után postán maradóra küldöm (vagy személyes átvétel)
nominono

2019. február 17.

Nem tudom, mi az oka, de 3 hét után nem tudtam csak simán felvinni ecsettel a pirosítót. Meg kellett kapargatnom, hogy porosabb legyen és fel tudjam vinni az ecsettel. Mintha kiszáradt volna.

nominono
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

fuge7

2019. február 12.

Kaptam egy ilyet ajándékba (35 - Lune D'or árnyalatban), és nagyon szeretem! :) Gyorsan fel lehet vinni, természetes hatást kelt, kb. napi 1x kell igazítani...
de ÚRISTEN milyen összetevői vannak?!?! Így csak 4 csillag. Amúgy nem nagyon használok pirosítót, de ha igen akkor ezt a terméket, mert szépen lehet vele dolgozni, tartósan fent marad, és szép színekben kapható.

fuge7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

zsembesluca

2019. január 12.

Imádnám, de az incije elég csúnya :( miért oylan nehéz a mai világban erre is figyelni a gyártónak? tök sok termék gyönyörűen működik szép incivel is :D

zsembesluca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Orchideadin

2019. január 12.

Nagyon vegyes tapasztalataim vannak erről a termékről. Valamelyik glamour napokon szereztem be az elsőt, ami tökéletes volt! Cuki kicsi doboz, ami praktikus. És isteni illata van, jól pigmentált, de nem az az extradurván amitől egyszerre bohócnak érzem magam. És éppen ezért még egyet vettem. NAGY HIBA VOLT! A 2. aminek barack-arany árnyalata van használhatatlan! Nem tudom belőle sehogy sem kivarázsolni a terméket! Egyszerűen dörzsölöm már az ecsettemmel de semmi, még a saját ecsetével is kipróbáltam de azzal se sikerült, utána kicsit az ecsete műanyag élesebb szélével "lereszeltem" és az a por amit lereszeltem belőle már használható és szép, de teljesen pénzkidobás volt a 2. Nem olcsó ahhoz hogy ilyen minőséget kapjak! De az első meg valami csodálatosan szép! Nem is értem hogy lehet egyfajta terméken belül ekkora különbség...

Orchideadin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Renike77

2019. január 12.

Több, mint 15 éve az egyetlen pirosító, ami számomra minden feltételnek megfelel. Napi használat mellett írom ezt. Ráadásul ár-érték arányban verhetetlen. Ez a pirosító ettől több pénzt is megér. A színei kifinomultak, a legnagyobb márkák színeivel felveszik a versenyt. Több olyan árnyalat van, mely hideg- és meleg árnyalatú ruhához, rúzshoz is illik, annyira összetett. Pigmentáltsága a színválasztástól függ, nem tartom gyengének, sőt! A Lilas D'Or árnyalattal pl. óvatosan kell bánni :-). Az illata csodás, a törhetetlensége a ráadás. A kis ecset és a tükör praktikus, mert bárhol/ bármikor elővehető. Hétköznapra persze nagy ecsettel és nagy tükörrel használni a legpraktikusabb. De csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. Ha lehetne, 10 csillagot adnék :-).

Renike77
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

cukicsajszi

2019. január 11.

Nagyon szeretem. A képen látható árnyalat van meg, ami erősnek tűnik ugyan, de igazából lehetetlen túladagolni, azt hiszem el is találtam a képemhez legjobban illőt. A kiszerelés nagyjából nyugdíjig elég lesz!😂 Imádom az illatát és praktikus a csomagolása. Bár az arany felirat és díszítés kopik, de szerintem ez a legnagyobb hibája a terméknek... Az ecsete a 12 évesemnél landolt. Mindent összevetve imádom! Minden nap tolom!☺

Update: Sajnos apró pattanásokat, mutesszereket okozott. 😢 És tuti ő volt a ludas, mert csak ott jöttek ki ahol "pirosítottam". Mióta meg nem használom újra megszűntek a kis élősködőim is. A 16 éves lányom viszont imádja! Átlagoljunk, legyen 3.

cukicsajszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

silver

2019. január 4.

Elméletben mindent tud ez a pirosító - apró, van benne tükör, jár hozzá ecset, "utazáshoz tökéletes"; csodaszép árnyalatokban kapható. A valóság:
Az apró csomagolás természetesen ugyanolyan apró tükröt rejt, mégiscsak falitükör elé kell állnom, ha látni is akarok valamit. Az apró ecset nem áll kézre, béna formájú és kemény sörtéjű, karcolja az arcom. Ami pedig a boltban nem látszik: a matéria illata kellemes rózsás-púderes akar lenni, de borzasztó erős. Meg lehet próbálni éjszakára nyitvahagyni, hátha kiszellőzik (nem fog)
Több árnyalatom is volt ebből a pirosítóból, és végül mindegyiken túladtam. Az illata volt az utolsó csepp a pohárban, illetve az, hogy manapság töredék áron lehet kapni ugyanilyen jó minőségű pirosítókat.

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

g.niky

2018. december 7.

A legutóbbi glamour-napokon vásároltam. Kellemes csalódás volt, mert jól teszi a dolgát az eddigi pirosító tapasztalataimmal ellentétben. A csomagolás elég fancy, kicsi csoda, kicsi tégelyben, az illata pedig nekem nagyon tetszik, a színek szépek és emellé tartós is. :)

g.niky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

mazsolka

2018. december 2.

Kupon napokkor vettem 50%-kal, így megérte az árát, de szerintem nem eléggé pigmentált,rétegezni kell,hogy látszódjon valami.

mazsolka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Makk Zsuzsó

2018. november 28.

Update 2: Még egy csillag levonás, mert tényleg nonszensz, hogy ha azt akarom, hogy a pigmentek életre keljenek benne, akkor kapargatni kell. Most épp egy kiszuperált fogkefével. Rémes! Különben egyszerűen semmit nem vesz fel belőle az ecset.

Update: le kell vonnom egy csillagot, mégpedig a kérgesedés miatt, ami nálam is beütött sajnos. Utálom, hogy 3-4 használat után körömpolírozóval kell kapargatnom a tetejét.

2018. január 8. Csodás pirosító, csak jól kell megválasztani a színt. Én eddig a Rose d'or-t próbáltam és nagyon megszerettem. Igaz, kellett egy kis idő, míg kigyakoroltam, hogy csak egy lehelletnyit vegyen fel az ecset (Essence). Tartós, gyönyörű szín. Még nem használom olyan rég, nekem még nem keményedett meg.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 28.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.