KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Ár: 1500 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 2-3-szor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
Adopt (francia) pirosító
Ár: 1000 Ft (+pk.) , Eladó: clara12
Állapot: kipróbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel (Db.) vagy posta + előre utalás

Piko888

2018. november 2.

Update:
Annyira megszerettem a Lilas d'Or-t, hogy további 3 árnyalatot szereztem be és úton van felém még egy :)
Rose Ambre: matt, sötét piszkosrózsaszín
Rose de Jaspe: halvány rózsaszín ezüstös csillámokkal
Rose Coup de Foudre: élénk korall rózsaszín arany csillámokkal. Ez utóbbit vártam volna színe alapján a legpigmentáltabbnak, mégis ebből a legnehezebb kicsikarni a színt.
Most pedig várom, hogy megérkezzen a Rose d'Or :) Bár a 4-ből 3 csillámos, az arcon még is inkább fényük van, ezért highlighter nem is feltétlenül kell melléjük. Az illatuk továbbra is fenomenális, soha nem tudnám megunni.
A sok próbálgatás alatt kitapasztaltam, hogy hogyan lehet a legjobban használni, mert sokan panaszkodnak arra, hogy egyrészt nem pigmentáltak, másrészt bekeményedik a felszínük. A titok nyitja az ecset. Puha ecsetekkel semmit nem lehet felvenni a színből, viszont a klasszikusan alapozóhoz kitalált stippling ecsettel szuperül működnek. Ezt az ecsettípust én alapozáshoz ki nem állhatom, de ebben az esetben pont a hátránya válik előnnyé. A durva szálak felkaparják a felső réteget és a színt is magukkal viszik. Ezzel együtt is elég nehéz bohóc hatást elérni, de ezt természetesen nem bánom :)
Én biztosan maradok a Bourjois pirosítóknál, maximum a Milani féle Bella Bellini kerül még fel a kívánságlistára.

2018 március:
Matt pirosítót kerestem, mégis a csillámos Lilas d'Or árnyalatra esett a választás. Inkább rózsás színű, mint "lila", apró arany csillámokkal, amik egyáltalán nem tolakodóak, nem lesz csillámtenger az arc. Nagyon pigmentált, de könnyen satírozható és természetes hatású. Szerencsére még nem keményedett meg, ahogy a baked sminktermékek általában szoktak, remélem így is marad. Közepesen tartós, 4-5 óráig marad fenn. Az ecsete nagyon aranyos, de használni sajnos nem lehet. Viszont az illata.... nem értem a gyártók miért illatosítják túl a termékeiket, de ez az illat eszméletlenül finom. Pontosan olyan, mint a Java Rice púderé, simán piacra dobhatnák parfümként is.
Korábban mindig elmentem a Bourjois pirosítók mellett, de ez most annyira tetszik, hogy jó pár további árnyalaton gondolkodom.

Piko888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Update:
Rose Ambre: matt, sötét piszkosrózsaszín
Rose de Jaspe: halvány rózsaszín ezüstös csillámokkal

2018 március:

bigee

2018. október 29.

Kedvenc pirosítóm! :) Nagyon tetszik az elegáns csomagolás és a termék illata isteni, számomra drága pirosító érzetét kelti ezek alapján. Kellően pigmentált, nem kell félni tőle hogy két ecsetvonás után egy bohócra fogunk hasonlítani, de nem kell órákig dörzsölni sem a terméket.

bigee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

bogihu

2018. október 25.

Számomra ez a pirosító az igazi párizsi nők pirosítójának érzését kelti, elsősorban a kiszerelése és a benne lévő ecsetke miatt. A pirosító színe szép, viszont nem valami tartós, nap közben többször is meg kell erősítenem, hogy látszon.

bogihu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

Hermina99

2018. október 21.

Szeretném hinni, hogy csak én nyúltam bele egy olyan árnyalatba, aminek más a textúrája, mint a többinek, mert itteni ajánlások alapján vettem meg.

16 Rose coup de foudre Love-struck rose van ráírva, nem teljesen világos, hogy ebből melyik az árnyalat neve. Kuponnal féláron sem érte meg, sajnos annyira kemény a termék, hogy képtelenség felvenni a tégelyből. A hozzá csomagolt ecsettel felkarcolni lehet, de ez a karcosítás az orcára is áll- felvitelkor nehéz eldönteni, hogy a bőröm a sörték keménysége miatt pirosodott ki, vagy a terméket sikerült túltolni. Idővel kiderül, hogy az előbbi történt. Talán ujjbeggyel sikeresebb lehet a felvitel, de nekem akkor foltos, azt meg gyakorolnom kell. Mindenesetre ne a finom ecsetvonásokkal való felvitelre számítson, aki ilyet választ, én személy szerint ettől a márkától, no meg az eredeti árából kiindulva sokkal többre számítottam.

Hermina99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Szinte meg kell erőszakolni, hogy felvegyen belőle legalább egy kicsit az ecset, és még az is halovány. Kapargatni kell a felületét, hogy újra képes legyen fogni. Vannak sokkal jobb pirosítók nála. Kap egy 3-ast, mert ez illata jó és a színei szépek. Az összetétele annál kevésbé.

VelvetTeddy91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Ditti79

2018. október 15.

Nekem ő A PIROSÍTÓ.Már a harmadik színt szereztem be belőle,próbáltam más márkákat is,de sajnos szinte mindegyikre allergiás voltam,hatalmas csomók lettek az arcomon estére.Szerintem a színválaszték is bőséges és gyönyörű színei vannak.Nem porzik egyáltalán,a pigmentáltsága is megfelelő és nekem személy szerint minden napi használat mellett is kitartott legalább egy évig egy darab.

Ditti79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Oraculum

2018. október 12.

Tetszik, a táskabarát, mágneses, ecsetes csomagolása, nagyon praktikus.
A 95 Rose de Jaspe árnyalatra esett a választásom, nagyon finom enyhe rózsaszín, a csomagolásba nagyon fényes, apró-csillámosnak tűnt, de felkenve egészen más, szép enyhe színe van selyemfénnyel.
Az ecsetével nem sok mindent tudok kezdeni, szerintem ujjal sokkal pontosabban és precízebben vihető fel. A termék elég kemény, ezért ha láthatóbb hatást szeretnék, többször is fel kell vinni az árnyalatot.
50%-os Glamour-kuponnal vettem, így elnézem neki az árát, de a Sleek olcsóbb pirosítói és a NARS drágább pirosítóm kenterbe veri, így biztos nem venném meg teljes áron.

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Tetszik, a táskabarát, mágneses, ecsetes csomagolása, nagyon praktikus.

NagyVani

Korcsoport: < 18
2018. október 8.

Nekem a 85.Sienne árnyalat van meg és imádom.Tökéletesen pigmentált és tartós és az árát is megéri(bár én glamur-napokon csaptam le rá).A kedvenc pirosítómmá vált a kollekciómban :)

NagyVani
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 8.

EviKicsi

2018. augusztus 29.

Megfelelően pigmentált , kevés is elég belőle. Könnyű eloszlatni, kellemes vele dolgozni
Tavasz óta van meg , alig fogyott a termékből
Engem csak ez a pacsuli illat zavar ( ami a leírás szerint rózsa ) fölöslegesnek tartom , ezert 4 csillag

EviKicsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Tavasz óta van meg , alig fogyott a termékből

Timi2424

2018. augusztus 26.

Hát igen, már egy jó ideje szemeztem vele és a vélemények alapján nagyon, de nagyon jó kell legyen Igen, jó. Nekem a Healthy Mix árnyalat van meg, gyönyörű a színe, de valóban többször végig kell húzzam, hogy igazán pírt hagyjon, de így nem olyan könnyű túladagolni. Még csak pár napja van meg, de szerintem nagyon jóban leszünk mi ketten. Ja, és a kicsit nagyi illat, olyan finom, én is imádom. Egyelőre négy csillag, az ára alapján picit pigmentáltabbra vártam, de lehet csak ez az árnyalat lágyabb, ki kell próbáljak egy másikat is majd.

Nos, már hónapok óta ő A pirosító, pedig azért keresgéltem ám, de annyira szép és lágy, a healthy mix árnyalat tökéletes a bőrömhöz, már megtanultam mennyit kell felvinni, hogy a legszebb legyen. És biztosan pár évig elég lesz, ez a kis dobozka egy csoda. Már öt csillag!

Timi2424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.