KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Bourjois Pirosító 33 Lilas D’Or limitált kiadás
Ár: 1600 Ft , Eladó: Battike
Állapot: Új bontatlan több is van belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Bourjois Pirosító 33 Lilas D’Or limitált kiadás
Ár: 1600 Ft , Eladó: Battike
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kovacsbia

2017. november 22.

Nagy reményeket fűztem ehhez a pirosítóhoz, de a végeredmény semmi extra. Hasonló hatást lehet elérni egy mezei essence pirosítóval is szerintem, ráadásul ahogy többen is írják, valóban problémás mikor megkeményedik és nem lehet normálisan felvinni. A hozzá járó kis ecset szerintem használhatatlan, mind formáját, mind a sörték minőségét tekintve. A sminktermékektől én egyáltalán nem várom azt, hogy "csodás illata" legyen, mivel nem ez az elsődleges funkciója, és főleg úgy, hogy ez a felvitel után már nem is érződik, tehát még pont hogy felesleges is, hogy bármiféle parfümöt tartalmazzon. Emiatt nem kap nálam plusz pontot egyik hasonló termék sem.
Nyilván el fogom használni, mert ennek ellenére lehet vele trükközni, hogy használható legyen, de én többet vártam volna.:(

kovacsbia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

csengevarga

2017. november 20.

annyira régóta nézegettem, míg vettem most a bátorságot és vettem... a tetején a keménykedés valóban próblémát jelent... szóval erre fel kell készülni. Azonban hamar orvosolható. Csodafinom az illata, és természetesnek hat az arcon. Ambre D'Or vettem. Azt hiszem maradok ennél a pirosítónál ohsszú évekig!

csengevarga
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

bogdanbianka

2017. november 10.

Nekem az 54-es Frosted Rose árnyalatban van meg, nagyon természetes hatást tudok vele elérni. Legjobban a hozzá adott kis gagyi ecsetkével tudom felvinni :D Vásárlás előtt mindenképp érdemes megszagolni, nem biztos hogy mindenkinek bejön az illata, de egyébként az csak a csomagolásban érződik, arcon egyátalán nem.

bogdanbianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Lorna

2017. november 10.

Ó, hogy micsoda egy viharos love-hate kapcsolatom van ezzel a pirosítóval! Egyszer már majdnem kidobtam úgy megelégeltem azt, hogy annyira megkeményedik a por a tetején, hogy lehetetlen használni; máskor egy gyors lekaparás után felrakom, és máris megint dúl a szerelem, micsoda klasszikus! micsoda bourjois, (hiszen az már majdnem Chanel!)és úgy elfog a lilla köd , hogy veszek még egy árnyalatot a parfümériában is.
Ez a boldog, idilli szakasz kb egy hétig tart. Aztán megint beszárad a teteje és nem tudok vele mit kezdeni. Csak most már két használhatatlan kapargatnivaló pirosítóm van.
Amikor fognak akkor egy cuki halványrórzsaszín árnyalatom van, Rose Pompon, és egy sötétebb, természetes hatást keltő Lilas D'or arany csillám beütéssel. Amikor meg nem fognak akkor meg semmilyen.
Egyébként azért vettem, (leszámítva a kult-klasszikus státuszát), mert úgy hallottam legalábbis a kiválaszott árnyalataimat nem lehet túlzásba vinni. Tehát a pirosító amit nem lehet elrontani mert olyan lehetetfinom. Hát vigyázz mit kívánsz. ;)

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Beca

2017. november 6.

Kb 7 éven keresztül csak ezt a pirosítót használtam, csak a színeket váltogattam. Nagyon jó kis termék bár nekem a problémám, hogy nincsen belőle matt csak csillogó, ami persze estére szép, de nappalra nekem annyira nem jön be. Egy idő után meg keményszik a felülete és nem veszi fel az ecset rendesen, ezt én úgy oldottam meg mondjuk, hogy a felső réteget finoman megreszeltem egy köröm pufferrel és akkor jó lett.

Beca
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

anitala

2017. november 4.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót. Kedvenc árnyalatom a Rose d'or, örülök, hogy újra lehet kapni, egy időben nem találtam csak külföldön.

anitala
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

csala.diana

2017. november 3.

Nagyon sok árnyalatban kapható, így biztosan meg lehet találni a legjobb színt. Én nagyon szeretem, tartós és nem kell belőle sok úgy is elég intenzív, ezért egy doboz sokáig elég. A csomagolása nagyon praktikus a mágneses zárral, a tükörrel és a kis ecsettel, amivel szépen fel lehet vinni.

csala.diana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

PewPew

2017. november 1.

Akciósan tudtam beszerezni, így az ára miatt sem panaszkodhatok. Szép a színe, nagyon természetes. Nem azt az ecsetet használom, amit adtak hozzá, mert a sajátommal könnyebben tudom használni, de utazáshoz kiváló a benne lévő is.

PewPew
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

borbelyfruzsi

Korcsoport: < 18
2017. október 30.

Szép a színe, de elég keveset tudok ráapplikálni az ecsetemre, elég kemény az állaga.

borbelyfruzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 30.

HViki94

2017. október 27.

Nagyon szép színe van, kis csillogással. Bár én nem a dobozkában lévő ecsetet használom hozzá, mégis könnyen el tudom dolgozni. Az illata csodás! Ajándékba kaptam, de azóta naponta használom és újra fogom venni.

HViki94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.