KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Ár: 1700 ft , Eladó: rit
Állapot: Egszer próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki utalás, postával küldöm, személyesen átvehető Miskolcon
Bourjois Pirosító (Lilas d'Or)
Ár: 1200 Ft , Eladó: lildiko
Állapot: 1-2-szer használt, Helyszín: Budapest, Eger, fizetés: személyes átvétel Budapesten a 4-es metró vonalán, vagy Egerben

catastrophe

2018. május 20.

A formulájáért nem vagyok oda, de tavasszal és nyáron minden nap a 41-es Bonne mine/Healthy mix árnyalat után nyúlok. A tökéletes barackos-korallos árnyalat ami nincs tele csillámokkal és nagyon egészséges, természetes hatást kelt. Pozitívum, hogy nagyon nehéz, szinte lehetetlen túlzásba esni vele.

catastrophe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

csokiskalacs

2018. május 17.

Birtoklok énis egy ilyet, ahogy sokan mások is írták - pár hét után beszáradt. Hiába szép, hiába cuki a csomagolás, a termék így használhatatlan. Mivel nem szeretek kidobni semmit, papírzsepivel kapargatom a tetejét, hogy némi színt csiholjak ki belőle. Mostanság nagyon szemeztem a DUO blush csodás árnyalataival, de inkább elengedtem a dolgot...

csokiskalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Ingi

2018. május 16.

Sajnálom, de nekem csalódást okozott. Pár hét alatt teljesen beszáradt... Az itteni véleményeken felbuzdulva vettem meg, de sajnos a kukában végezte :(
Pedig a csomagolása tényleg szuper jó, a szín is szép szolid barackos volt, na és a mennyiség is sokáig kitartott volna...

Ingi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

ninetta

2018. május 15.

Féláron jutottam hozzá, Rosé Ambré árnyalat, szerintem gyönyörű, a teljes árat sem sajnáltam volna érte.

ninetta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 15.

Panda90

2018. május 15.

Joy napokon szereztem be kipróbálásra és egyből megszerettem. Több rétegben kell felvinni, de megéri,mert csodaszép a színe és viszonylag tartós.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

fokidora

2018. április 23.

Bevallom előszőr a csomagolása miatt vettem meg :D de nagyon megszerettem ! praktikus a kis ecset hozzá,igazi kis utazós darab :)

fokidora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Guttzi

2018. április 21.

Utálom a szagát, ezért ritkán használom. Egyébként az állaga kellemes, jòl felvihető és nálam tartòs is. Több réteget kell felvinni belőle, de tetszik, hogy nem olyan tömény, lehet vele játszani. A szaga miatt négyes..

Guttzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

zsandala

2018. április 21.

Rose frizon és Jasper rose árnyalatokat birtoklom. Szép színek világosabb bőrre. Az illata intenzív, nekem túl tömény, de ez ugye szubjektív. A rose frison pár hónap alatt keményedett meg és valóban kaparászni kell, a másik árnyalat nem.

zsandala
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

manna14

2018. április 17.

Nekem a 74 Rosé Ambré árnyalat van meg. Szerettem volna egy kevésbé élénket és visszafogottat, ez pedig ennek tökéletesen megfelel. Egyáltalán nem porzódik, és ennek köszönhetően sokkal finomabban fel lehet tenni. Így egy kicsit többször kell pirosítani, de tökéletesen lehet rétegezni és egyenletesebben eloszlatni.

manna14
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Katulin

2018. április 14.

Imádom ezeket a pirosítókat, nagyon üdévé varázsolja az orcákat minden árnyalat, amit megvásároltam. Annyira a szívemhez nőtt, hogy az esküvőnkre is ezt használtam.

Katulin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.