KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Bourjois Pirosító 33 Lilas D’Or limitált kiadás
Ár: 1600 Ft , Eladó: Battike
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Bourjois Pirosító 33 Lilas D’Or limitált kiadás
Ár: 1600 Ft , Eladó: Battike
Állapot: új, bontatlan több is van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Volturispet

2018. február 20.

A textúra nagyon kemény, a hozzá járó ecsettel viszonylag könnyű használni, a finishe viszont elképesztően természetes, de azért egy picit ragyogó is. :)

Volturispet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Makk Zsuzsó

2018. február 17.

Update: le kell vonnom egy csillagot, mégpedig a kérgesedés miatt, ami nálam is beütött sajnos. Utálom, hogy 3-4 használat után körömpolírozóval kell kapargatnom a tetejét.

2018. január 8. Csodás pirosító, csak jól kell megválasztani a színt. Én eddig a Rose d'or-t próbáltam és nagyon megszerettem. Igaz, kellett egy kis idő, míg kigyakoroltam, hogy csak egy lehelletnyit vegyen fel az ecset (Essence). Tartós, gyönyörű szín. Még nem használom olyan rég, nekem még nem keményedett meg.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

detti23

2018. február 13.

Eddigi legpigmentáltabb pirosítóm, nagyon kevés is elég belőle. Nem porzik, nem kopik le hamar a bőrömről. A hozzáadott ecset ugyan tényleg nem a legjobb, bár fel lehet vele vinni a pirosítót, de érdemesebb egy másikkal eldolgozni. Az illata is nagyon kellemes. Ajánlom! :)

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Andzsella

2018. február 11.

Müllerben vettem, Sienne árnyalatban van meg, ami passzolt a sötétebb bőrtónusomhoz. Mostani pirosító ecsetemnek nagyon sötét lilás színe van így nehéz megfelelően pirosítanom vele, néha kicsit túl sok, túl kevés, ráadásul pirosításnál a fénynek is fontos szerepe van, például fürdőszobai fénynél nem túl egyszerű használni. Viszont nagyon szép színe van, jó minőségű, viszont a hozzáadott ecset/applikátor elég gagyi, de még így is 5 pont :)

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

ducitrening

2018. február 8.

Imadom! Megfeleloen pigmentalt, minimalis is eleg, ezert nagyon gazdasagos! Ket arnyalatot hasznalok egy bronzosat es egy rozsaszint.

ducitrening
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

Gumuska

2018. január 24.

Gyönyörű árnyalat, finom illat, szuper csomagolás....és nem tudom annyiszor az ecsettel felvinni az arcomra hogy látszódjon. Egy másik pirosítóval együtt használva hatásos, élénkíti a színét és felerősít az alatta lévőt de sajnos csak ennyi.

Gumuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

tramit

2018. január 15.

95 Rose de Jaspe van meg belőle már egy jó fél éve. Fényes árnyalat, ez nem mindenkinek az asztala, és én is bevallom, hogy egy kicsit impulzusvásárlás volt... de valahogy olyan elegáns, üde ragyogást az arcomnak, hogy nagyon megszerettem. Nagyon szépen egybeolvad a bőrömmel, és nem is úgy viselkedik, mint egy "szokványos" pirosító, hanem valamiféle egészséges, rózsás fényt ad neki. Ma már annyira hozzátartozik a napi rutinhoz, mint a szempillaspirál.
Annak ajánlom ezt az árnyalatot, aki nem vágyik nagyon "látványos" pirosítóra (elég visszafogott a színe), és esetleg nem kíván highlighterrel is bajlódni. Ez kb. a kettőnek a keveréke.

tramit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Trekaa

2018. január 15.

Régóta szerettem volna egy Bourjois arcpirosítót, de valahogy mind túl rózsaszínnek és túl csillogónak tűntek, de végül rászántam magam egy barnás árnyalatra ( max. bronzosítónak jó lesz alapon) 85 Sienne. Kiváló! Nem tudom miért nem vettem már hamarabb?!
Kicsi kiszerelés, de nagyon pigmentált, alig kell belőle felvinni, és tartós!
Szuper jó termék! :)

Trekaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Kicsi kiszerelés, de nagyon pigmentált, alig kell belőle felvinni, és tartós!
Szuper jó termék! :)

Szabcsi87

2018. január 10.

Én pár hónapja vettem és a Rose d'or árnyaltot választottam, nagyon szeretem. Nem szeretem a túl sok pirosítót az arcomon, ez a termék pedig nagyon szép halvány rózsás árnyalatot ad. Nagyon kellemes az illata is. Én csak ajánlani tudom!

Szabcsi87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

bugeyes

2018. január 7.

Már régóta megvan, persze hasznàlok más pirosítókat is mellette. Talán azért is spórolok vele, mert tényleg nagyon szépen mutat az arcon. Tetszik a kiszerelése is, mert mérete miatt mindenhova magammal tudom vinni, van benne egy aprócska tükör is. Egyedül az ecsettel nem vagyok annyira kibékülve, ezért ha otthon viszem fel, akkor egy másik pirosító ecsetet használok.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.