KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: dori2580, Módosítva: 2016. november 21.

Kiszerelés:   7,7 ml
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

8 színben kapható légiesen könnyű textúrájú folyékony rúzs, mely áttetszően matt hatást eredményez 10 órás tartóssággal és hidratáló hatással.

Ár: 1500,-Ft , Eladó: zsazsi1
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Postaköltség ajándékba!
Ár: 1500 , Eladó: Gabica28
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy postával küldöm

Buttercupcosplay

2017. május 20.

Az orangelique van meg, csodaszép a színe, jól építhető, így kevésbé erős és nagyon élénk hatást is el tudok vele érni. Minden szuper vele, kivéve hogy iszonyatos műanyag szaga van.

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

agneza

2017. március 27.

A VIPeach árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Ajándékba kaptam, de nagyon örülök neki. Szerintem csodaszép színe van. Tartósságra nekem teljesen jó, nem várom el, hogy egy szájfény rúzsként viselkedjen. A most kapható baromira nehéz és nagyon fedő szájfényekhez képest üdítő kivétel, mert kellemes lájtos a fedése. Én nem igazán szeretem ezeket a Kylie jellegű szájfényeket, inkább a szolidabb viseletet preferálom. Kellemes a fedése, illata szintén. Sok féle szájfényt használtam már, L'oreált szoktam vásárolni, de most ezzel is elégedett vagyok. Aki a lerobbanthatatlan szájfényeket kedveli, vagy amik nagyon intenzív színűek, az valószínüleg csalódni fog. Én szeretem az ilyen, kissé vizes jellegű formulákat, valahogy számomra természetesebbek.

agneza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

marcha

2017. február 8.

Csalódás. Az ecsete a százforintosban kapható gagyi szájfényekére hasonlít. Nem tudom egyenletesen felkenni, néhány méterről csodásan néz ki, de közelről látszik, hogy foltos. Nehezen szárad és szárítja a számat. Elmegy egynek, de egy Bourjois rúzst ennél magasabb minőségűnek gondoltam.

marcha
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

szofiaa

2017. február 6.

Hmmm, tehát megláttam a reklámban és úgy voltam vele, hogy nekem kell ez a rúzs. Meg is vettem és elég drága volt, én közel 4000Ft-ért jutottam hozzá és alig vártam, hogy kipróbálhassam. Hatalmas csalódás volt..gyakorlatilag semmi színe, pedig az enyém egy nagyon erős "piros" lenne, de ez egy vicc :D
Ha az egész kis tubussal felvinném sem érném el azt a hatást, amit a reklámba láttam..
Végül egy alapos kontúrceruzázás után (beszíneztem vele) sikerült felvinnem úgy, hogy tűrhető volt és tartott, egészen addig még nem ittam vagy ettem :D...vicc.
Arról ne is beszéljünk, hogy MATT-nak reklámozzák de még a legolcsóbb matt rúzsok is sokkalta mattabbak, mint ez..Ebbe semmi mat nincsen.
Nagyot csalódtam, mert ennyi pénzért ettől a márkától minőséget vártam el.

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Nagyot csalódtam, mert ennyi pénzért ettől a márkától minőséget vártam el.

zsazsi1

2016. december 13.

Életem leggagyibb rúzsa, és nagyon szomorú vagyok, hogy éppen ettől a márkától...
Színe gyakorlatilag nincs, felvinni több rétegben sem lehet egyenletesen - ha sikerül végre a sokadik kenéssel valami fedést elérni vele, perceken belül "kicsúszik" vagy hogy is fogalmazzam, a szám szélére, és mintha csak körbekontúroztam volna a színnel, olyan.
Vártam, hogy esetleg megszárad, és akkor matt lesz, de ennek a matthoz semmi köze nincs. Megmarad a kellemetlen, ragadós érzet, és nemhogy 10 órán át - ezt nem is értem, hogy merték ráírni! - de negyedórán belül eltűnik a szájról, természetesen evés-ivás nélkül, mondjuk, beszélni mertem vele...
Kellemetlen szaga és íze már csak ráadás...
Szerintem nincs az az olcsó, százforintos boltban vagy piacon vett cucc, ami ennél ócskább lehet...sőt ezután bármi kellemes csalódás lehet csak...
Kérem bevezetni a mínusz csillagot!

Olvasom a J..-ban, hogy Prix de beauté 3. díjat nyert dekorkozmetikumok száj kategóriában...NA NEEEEE....könyörgöm, kik döntötték ezt el, na ez az újság is leszerepelt előttem...

zsazsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 13.

Kellemetlen szaga és íze már csak ráadás...
Kérem bevezetni a mínusz csillagot!

anabela

2016. november 23.

nálam ez a teljes pénzkidobás kategória, nem is használom. büdös, először azt hittem romlott, de megszagoltam másikat is később az üzletben és annak is ilyen szaga volt. az állaga nagyon rossz, alig lehet eloszlatni, borzasztó gagyi, eldolgozhatatlan. tartósnak sem tartós, és még a szín sem jött be (VIPeach). a táskámban hánykolódik, egyszer majd talán kidobom.

anabela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

dori2580

2016. november 17.

Cherry Leader árnyalat van meg és hát....3 (!!!) rétegben ha felviszem elég jól néz ki,de úgy fél óra elteltével az is lekopik.Az állaga egyébként kellemes,mintha nem is lenne semmi a számon... Végül is ja,úgy fél óra elteltével tényleg nem is marad rajta semmi.

dori2580
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 17.

lenochka

2016. október 18.

Nagyon kellemes textúrája van, gyönyörű színekben lehet kapni, de egyáltalán nem tartós rúzs.

lenochka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 18.

Csillamlama

2016. október 12.

Nem mondom, hogy ez életem rúzsa, de szerintem nem kell csípőből elvetni. Az Orangelique árnyalat van meg, a színe nekem nagyon bejön, zöld szemhez jól megy. A velvet hatás is tényleg megvan, olyan kellemes selymes fedése van, nekem az illata is tetszik. Tartóssága nem rossz, evés-ivást beleszámítva 3-4 óra.

Csillamlama
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

emesebalazs

2016. szeptember 25.

Én 3at nyertem egy facebookos játékon, eleinte nem tetszett, de aztán rájöttem, hogy mégis hogyan kell használni :D az én számon evéssel ivással kb. 4 órát bír. Szerintem nagyon jó 😊

emesebalazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Hidratálók: Butylene Glycol, Saccharide Isomerate, Polyglycerin-3

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmollient, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.