KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: dori2580, Módosítva: 2016. november 21.

Kiszerelés:   7,7 ml
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

8 színben kapható légiesen könnyű textúrájú folyékony rúzs, mely áttetszően matt hatást eredményez 10 órás tartóssággal és hidratáló hatással.

Ár: 1500,-Ft , Eladó: zsazsi1
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Postaköltség ajándékba!
*BONTATLAN* Bourjois Rouge Edition Souffle De Velvet VIPEACH árnyalat
Ár: Bontatlan, 1500 , Eladó: Cukiduda
Állapot: Új, Helyszín: Nyírszőlős, fizetés: Személyes átvét Nyíregyházán vagy Nyírszőlősön vagy utalás+posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bogczi

2017. október 19.

Itt jutottam hozzá és kicsit vegyes érzéseim vannak. Először is, 04-es árnyalat, csodásan barackos, kellemesen mattra szárad, nem szárít. Relatíve tartós, de az ivás nagy ellensége sajnos.
Viszont..az ILLATA! Na az botrány. Valami enyhén fémes szag árad belőle, szinte nem tudom elviselni sajnos, idővel múlik, de amikor kibontom, megcsap és szinte rosszul leszek tőle. :(

bogczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Minocska

2017. szeptember 12.

Több árnyalatban is megvan (Fuchsiamallow és Carameli melo), mindkettővel elégedett vagyok.
Nekem alattuk ajakapolóval nagyon szép, bársonyos matt végeredményt adnak, a tartósságuk pedig egy szájfén és egy rúzs közötti.
Szerintem ár-érték arányban nagyon jó kis termékek!

Minocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Szerintem ár-érték arányban nagyon jó kis termékek!

florcsiii

2017. augusztus 22.

A másik folyékony rúzsukból (velvet matte) már megvolt több árnyalat is, mikor ez megjelent a Müllerben. Volt pont egy olyan árnyalat, amit a másikból hiányoltam (05 fuchsiamallow), tökre örültem, kipróbáltam a kezemen, tetszett ez a semi-matt finish is, megvettem, kb 4ezer volt...Aztán hazamentem és boldogan próbáltam ki, na akkor jött a csalódás hogy ez valami felvizezett folyékony rúzs-szerűség. Több sebből vérzik a dolog: 1. Egy rétegben kb. nem fed. 2. Soha nem szárad meg. 3. Ha megszárad, foltos lesz. 4. Semmi tartóssága nincs. 5. Nem lehet semmire sem használni. Szóval úgy döntöttem, hogy megpróbálom az egyik hasonló színű rúzsomat ezzel mattítani. Na, ez talán működik, de teljesen matt sosem lesz (bár nem is ígérte). Nem tudom mire lehetne felhasználni és abban sem bízok, hogy valaki valaha megvenné tőlem a vélemények alapján :D

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Buttercupcosplay

2017. május 20.

Az orangelique van meg, csodaszép a színe, jól építhető, így kevésbé erős és nagyon élénk hatást is el tudok vele érni. Minden szuper vele, kivéve hogy iszonyatos műanyag szaga van.

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

agneza

2017. március 27.

A VIPeach árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Ajándékba kaptam, de nagyon örülök neki. Szerintem csodaszép színe van. Tartósságra nekem teljesen jó, nem várom el, hogy egy szájfény rúzsként viselkedjen. A most kapható baromira nehéz és nagyon fedő szájfényekhez képest üdítő kivétel, mert kellemes lájtos a fedése. Én nem igazán szeretem ezeket a Kylie jellegű szájfényeket, inkább a szolidabb viseletet preferálom. Kellemes a fedése, illata szintén. Sok féle szájfényt használtam már, L'oreált szoktam vásárolni, de most ezzel is elégedett vagyok. Aki a lerobbanthatatlan szájfényeket kedveli, vagy amik nagyon intenzív színűek, az valószínüleg csalódni fog. Én szeretem az ilyen, kissé vizes jellegű formulákat, valahogy számomra természetesebbek.

agneza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

marcha

2017. február 8.

Csalódás. Az ecsete a százforintosban kapható gagyi szájfényekére hasonlít. Nem tudom egyenletesen felkenni, néhány méterről csodásan néz ki, de közelről látszik, hogy foltos. Nehezen szárad és szárítja a számat. Elmegy egynek, de egy Bourjois rúzst ennél magasabb minőségűnek gondoltam.

marcha
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

szofiaa

2017. február 6.

Hmmm, tehát megláttam a reklámban és úgy voltam vele, hogy nekem kell ez a rúzs. Meg is vettem és elég drága volt, én közel 4000Ft-ért jutottam hozzá és alig vártam, hogy kipróbálhassam. Hatalmas csalódás volt..gyakorlatilag semmi színe, pedig az enyém egy nagyon erős "piros" lenne, de ez egy vicc :D
Ha az egész kis tubussal felvinném sem érném el azt a hatást, amit a reklámba láttam..
Végül egy alapos kontúrceruzázás után (beszíneztem vele) sikerült felvinnem úgy, hogy tűrhető volt és tartott, egészen addig még nem ittam vagy ettem :D...vicc.
Arról ne is beszéljünk, hogy MATT-nak reklámozzák de még a legolcsóbb matt rúzsok is sokkalta mattabbak, mint ez..Ebbe semmi mat nincsen.
Nagyot csalódtam, mert ennyi pénzért ettől a márkától minőséget vártam el.

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Nagyot csalódtam, mert ennyi pénzért ettől a márkától minőséget vártam el.

zsazsi1

2016. december 13.

Életem leggagyibb rúzsa, és nagyon szomorú vagyok, hogy éppen ettől a márkától...
Színe gyakorlatilag nincs, felvinni több rétegben sem lehet egyenletesen - ha sikerül végre a sokadik kenéssel valami fedést elérni vele, perceken belül "kicsúszik" vagy hogy is fogalmazzam, a szám szélére, és mintha csak körbekontúroztam volna a színnel, olyan.
Vártam, hogy esetleg megszárad, és akkor matt lesz, de ennek a matthoz semmi köze nincs. Megmarad a kellemetlen, ragadós érzet, és nemhogy 10 órán át - ezt nem is értem, hogy merték ráírni! - de negyedórán belül eltűnik a szájról, természetesen evés-ivás nélkül, mondjuk, beszélni mertem vele...
Kellemetlen szaga és íze már csak ráadás...
Szerintem nincs az az olcsó, százforintos boltban vagy piacon vett cucc, ami ennél ócskább lehet...sőt ezután bármi kellemes csalódás lehet csak...
Kérem bevezetni a mínusz csillagot!

Olvasom a J..-ban, hogy Prix de beauté 3. díjat nyert dekorkozmetikumok száj kategóriában...NA NEEEEE....könyörgöm, kik döntötték ezt el, na ez az újság is leszerepelt előttem...

zsazsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 13.

Kellemetlen szaga és íze már csak ráadás...
Kérem bevezetni a mínusz csillagot!

anabela

2016. november 23.

nálam ez a teljes pénzkidobás kategória, nem is használom. büdös, először azt hittem romlott, de megszagoltam másikat is később az üzletben és annak is ilyen szaga volt. az állaga nagyon rossz, alig lehet eloszlatni, borzasztó gagyi, eldolgozhatatlan. tartósnak sem tartós, és még a szín sem jött be (VIPeach). a táskámban hánykolódik, egyszer majd talán kidobom.

anabela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

dori2580

2016. november 17.

Cherry Leader árnyalat van meg és hát....3 (!!!) rétegben ha felviszem elég jól néz ki,de úgy fél óra elteltével az is lekopik.Az állaga egyébként kellemes,mintha nem is lenne semmi a számon... Végül is ja,úgy fél óra elteltével tényleg nem is marad rajta semmi.

dori2580
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Saccharide Isomerate, Polyglycerin-3

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.