KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. április 11.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 1800 Ft , Eladó: borzsi
Állapot: 70%-a megvan még, Helyszín: Budakeszi, fizetés: Budapesten és környékén személyes átvétellel is, vidéken postai úton lehetséges (ez esetben a postaköltséget is felszámolom)

szeliger

2013. augusztus 28.

Itt az idő, hogy véleményezzem, ha már springsteen33 írásán felbuzdulva beszereztem:) 07 Framboise exquise árnylatatot vettem meg. Szokásostól eltérő a csomagolása, az oldalán lévő kis fémszínű gombot felfelé kattintva ugrik ki a rúzs, abszolút táskába való megoldás, nagyon jópofa. Maga a rúzs szép matt málnás árnyalat, nagyon-nagyon jól hidratál, végre egy rúzs, ami nem áll össze cserepekben a számon. Hordani kényelmes, nem ragacsos, tartóssága közepes. Az egyetlen, ami zavaró a kinyitáskor érezhető viaszos szag, emlékeztet a zsírkréta szagára, de ez később a szájon már nem érezhető. Így 60%-os akcióban nagyon megérte.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

szamira

2013. március 9.

Csodálatos, imádom! Nem szárít, gyönyörű színe van, tartós, nem büdi (arra nagyon háklis vagyok, ha egy rúzsnak szaga van). Én is szoktam pirosítóként használni :) Sőt csak úgy nagyon keveset beleütögetve az ajkamba ajakszínezőnek, rá egy kis szőlőzsírt, ha nem akarok olyan drasztikus rúzsozott hatást. Csakis 5*

szamira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

annanoszvai

2012. június 22.

Hát akermennyire szép is a színe, nekem valamiért nem kopik egyenletesen. Mondjuk hiába van ez a kis apró hibája, már a negyediket használom belőle :D
Ja és nem mellesleg pirosítónak szuper :D

annanoszvai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 22.

Ja és nem mellesleg pirosítónak szuper :D

zuleica

2012. június 6.

Nem szárít, a hatása természetes, nincs az a klasszikus rúzs feeling, ettől jó, ezért szeretem. Szuper csomagolás, könnyű használat, szép színek. Ajakápoló hiánya esetén, másik táska, akármi, nekem s.o.s. hidratálásként is bevált.

zuleica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 6.

sisu69

2011. április 2.

Ez a rúzs a csomagolás szerint kizárólag természetes összetevőkből készül - bár ezt nem tudom leellenőrizni, mivel sajnos lekapartam az összetevők listáját. Mindenesetre nagyon finom illata és íze van, ami engem kicsit kókuszra emlékeztet. Lehet, a természetes összetevők miatt, de egyáltalán nem szárítja ki az ajkakat. Nekem a 07 Framboise exquise (málna színű) és a 08 Rose délicat (barnás rózsaszínes) árnyalat van meg: mindkettő nagyon szép szín.

sisu69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 2.