KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2013. november 18.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratál, tonizál és felfrissít. Alkoholmentes.

Juuice

2017. május 13.

Jó kis tonik, szépen tisztít, és fontos szempont, hogy tele van vitaminokkal. Utolsó lépés arctisztitásnál. Utána mindig élénkebb a borom, látszik, hogy felfrissült és tényleg tiszta.

Juuice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

lenochka

2016. október 11.

Kellemes az illata, édes gyümölcsös, de nem erős.
Nálam az elsődleges szempont az alkohol mentesség volt. Ezt jól teljesíti.
Amit még szeretek benne, hogy valóban megtisztítja a bőrt, az utolsó apró kis "szennyeződéseket" is képes leszedni.
Ami azt illeti tonizál is. (még jó! :D ) Hűvösebb időben is használok tonikot, de főként nyáron "van rá szükség". Amikor a normál hidratáló krémet a bőr már nem képes magában tartani a nagy meleg miatt, Én akkor szoktam inkább tonikra váltani, ha ez is elegendő az arcbőrömnek. Szóval a Bourjois vitaminos arctonik ezt a pontot is jól teljesíti.Maga a mérete a terméknek elég nagy és nem is kell belőle egyszerre sok, szóval jó sokáig elég.

Egyetlen negatívuma, hogy kissé ragacsos érzést hagy használat után a bőrömön. Olyan, mintha valami tényleg az arcomon lenne.

lenochka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 11.

Kellemes az illata, édes gyümölcsös, de nem erős.
Nálam az elsődleges szempont az alkohol mentesség volt. Ezt jól teljesíti.

paranoidcat

2016. október 1.

Tökéletes lenne, de apró, pöttyszerű kiütéseket okozott végig az arcomon és a nyakamon. Még szerencse, hogy hétvégén használtam, így amíg el nem múlt az irritáció, nem kellett emberek közé mennem. Szerintem az illatanyag lehetett a ludas, de nem kísérleteztem vele tovább. Váltottam egy érzékeny bőrre való tonikra.

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 1.

Sunnyvagyok

2016. április 30.

Nagy előnye, hogy alkoholmentes, nem szárít és valamennyire hidratál is!
A nagy kiszerelés hónapokig kitartott napi használat mellett is! :)

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Nagy előnye, hogy alkoholmentes, nem szárít és valamennyire hidratál is!
A nagy kiszerelés hónapokig kitartott napi használat mellett is! :)

Barbroo

2015. szeptember 1.

A bőrtípusom alapvetően száraz, sminklemosás után szinte azonnal húzódik a bőröm. Nálam bevált a Bourjois vitalizáló tonikja, mert megszüntette ezt az érzést. Az is igaz, a téli-nyári időszakban másként viselkedik a bőröm, nyáron sokakhoz hasonlóan a kritikus pontokon zsírosodásra hajlamos a homlokom és az orrom. Viszont ez a tonik mintha normalizálta volna a helyzetet. Nagyon megszerettem a terméket!

Barbroo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

emmy

2014. november 7.

Négy vagy öt csillagot adnék rá, de igazából nem tudok belekötni. Jó az illata, nem szárít, nem okoz pattanást, és főleg nincs benne alkohol :)

emmy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 7.

ST-ke

2014. október 26.

nekem elég furcsa kapcsolatom van a tonikokkal. kettő van, amire esküszöm, ez az egyik. sosem használok hozzá vattapamacsot, csak pár cseppet kiöntök a kezembe és belesimítom/ütögetem a bőrömbe. nagyon kellemes illata van, a bőröm nem melegszik fel vagy pirul ki tőle (ez sok toniknál előjött!), emellett meglepően jól hidratál. kifejezetten kellemes, frissítő érzés a használata. nem szabadulnék meg tőle, az egyszer biztos! ráadásul szép nagy kiszerelés, megéri az árát.

ST-ke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 26.

anibaby1992

2014. október 23.

Akciósan jutottam hozzá és nem bántam meg hogy megvettem. Nem szárít, tetszik hogy alkoholmentes, jól tonizál és gazdaságos.

anibaby1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

lzsoficim

2014. október 23.

Imádom! nem gondoltam h találok egy tonikot,amit ennyire szeretni fogok:)
Kombinált/zsíros bőröm van, lehet h használhatnék "agresszívabb" tonikot, de egy bőrtípusnak megfelelő arctisztítóval előtte és hidratálóval utána tökéletesen jól működik.
Nem húzza a bőröm,de frissebnek érzem tőle. Az illata is kellemes, és szerintem lassan is fog elfogyni.
Ha így teljesít később is, soha nem cserélem le!

lzsoficim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

Imádom! nem gondoltam h találok egy tonikot,amit ennyire szeretni fogok:)
Ha így teljesít később is, soha nem cserélem le!

s_kitty

2014. május 12.

Ma vettem akciósan a müllerbe, nekem nagyon bejön eddig :D

up: lassan elfogy, ami nagyon nagyon szembetűnt, hogy hidratál :)
nem fogom újravenni mert mindig vágyom az újra, de jó emlékként marad meg

s_kitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 12.

Ma vettem akciósan a müllerbe, nekem nagyon bejön eddig :D

up: lassan elfogy, ami nagyon nagyon szembetűnt, hogy hidratál :)
nem fogom újravenni mert mindig vágyom az újra, de jó emlékként marad meg

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)