Bourjois

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ency091, az összetevőket feltöltötte: Kata033, Módosítva: 2018. február 5.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrtípus:   Zsíros

Egy merész vízálló szempillaspirál, mely teltebb, hangsúlyosabb, göndörebb szempillákat nyújt. Azonnali, feltűnő, intenzíven dús szempillákat eredményez. Az extra dúsító, emelő kefét kifejezetten a gyors és könnyű használatra szánták, 15 tároló egység található a sörték között. Ez a kialakítás a pillák maximális fedését eredményezi egy húzással a szempillák teljes hosszán, a tövektől a végekig. Csodálatos szempillák gyorsan és könnyedén…akár 16 órán keresztül! Mélyfekete, selymes formulája egy vonással vonja be és íveli a szempillákat. Több rétegben felvihető formulájával rugalmasan húzhatunk újabb rétegeket, anélkül, hogy a szempillák kiszáradnának, vagy megkeményednének. Formulája tökéletes ahhoz, hogy „szálankénti” Twiggy hatást érjünk el, amivel a mostani szezonban a kifutókon találkozhatunk.

dorika88

2019. január 20.

Nagyon nagy kedvencem ez a spirál. Gyönyörű pillákat lehet vele festeni, szuper a keféje is. Rajtam bírta a legmelegebb nyári napokat, a fürdőzést, a sírást. Minimálisan pereg a vízben, de annyira jó a többi tulajdonsága, hogy én ezzel együtt tudok élni... :)

dorika88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Axelandra

2019. január 3.

A kommenteket olvasva valószínűleg "2 külön gyártásból" kerültek az üzletekbe ezek a spirálok :D a szuper, vízálló, nem maszatolós és a festéktől tocsógó, kenődő verzió. Sajnos az enyém ezutóbbi.. szép pillákat tudok vele festeni, de egy kabaré... 2 kg festéket vesz fel a kefe már frissen bontott kora óta, szemem alá kenődik és ha 2 rétegben kenném, akkor azt ne tegyem, mert Twiggy pilláim lesznek egyből...
Ilyen árban, akár ettől a márkától- van sokkal sokkal jobb

Axelandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Ilyen árban, akár ettől a márkától- van sokkal sokkal jobb

ludvnora

2018. december 6.

Én néhány napja vettem a Rossmannban, 1300 Ft-ra volt leárazva sok más Bourjois termékkel együtt :) Nem sokszor használtam még, de eddig elégedett vagyok vele. Nem teljesen vízálló, vízzel való érintkezéskor kicsit lepergett, de egyébként tartós, és a tartósság ellenére meglepően könnyen lemosható. Ennyi pénzért hiba lett volna otthagyni, de a 3ezer Ft-os árkategóriában szerintem vannak sokkal jobb spirálok is.

ludvnora
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Aphrozin

2018. december 5.

Az egyik kedvenc spirálom, levakarhatatlan, csak ha olajos lemosót használok. Nagyon szépek leaznek töle a szempilláim.

Aphrozin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

ivor

2018. november 12.

Valóban vízálló de sajnos ez nem akadályozza meg abban, hogy peregjen, pedig még elég új, egy hónapja vettem.Ezért elvétve használom csak.

ivor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 12.

Aancsaa

2018. július 30.

Az egyik legjobb vízálló szempillaspirál, amit eddig próbáltam. Nagyon szépen szétválasztja a pillákat. és látványosan hosszabbítja, dúsítja őket. A kefe kialakítása kényelmes használatot tesz lehetővé.

Aancsaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

juhlau

2018. július 27.

A legjobb vízálló spirál, amit valaha próbáltam. Gyönyörű pillákat lehet vele csinálni, szerintem a keféje is tökéletes nem szúr vagy karmol felvitelkor, és szerintem nem is vesz fel túl sok festéket, csak pont annyit amire szükség van. A vízállóságát még konkrét összevizezéssel vagy fürdéssel nem teszteltem, de én már azzal is meg vagyok elégedve, hogy a nyári melegben nem kenődik, és ha könnyezik a szemem sem folyik el. Összességében egy szuper termék, és megéri rá befektetni.

juhlau
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

tothsugarka

2018. július 13.

Vízállósága miatt vettem meg ami egy nagy nulla. Az előttem szólókkal ellentétben nekem nagyon is könnyű volt lemosni, megvizeztem az arcom hogy teszteljem mennyire vízálló és már folyni is kezdett rögtön. Megtörölgettem a szemeim a csap alatt és már lent is volt.
Nekem felkenni volt nagyon nehéz, a keféje rengeteg festéket vesz fel, miután letörölgettem a sok festéket róla sem sikerült szép eredményt elérnem, végül egy szempillafésűvel sikerült szépen eldolgoznom a festéket, ekkor ugyan csodásak voltak a pilláim, de sosem szórakoznék mégegyszer ennyit hogy kifessem a pilláim.

tothsugarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

heeni4

2018. június 29.

Nekem nem kenődik. Lerobbanthatatlan, de végül is ez a dolga. És ami nekem nagyon fontos: parabénmentes.

heeni4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Dorka1228

2018. május 24.

Bírja a sírást! Igazán vízálló! Lemosni már nem olyan egyszerű! Göndör, szép, fekete pillákat ad!

Dorka1228
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Emolliensek: Paraffin, Cyclopentasiloxane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearic Acid, Palmitic Acid, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Tribehenin, Isododecane
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Triethanolamine
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Triethanolamine
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: CI 77499

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.