KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ency091, az összetevőket feltöltötte: Kata033, Módosítva: 2018. február 5.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrtípus:   Zsíros

Egy merész vízálló szempillaspirál, mely teltebb, hangsúlyosabb, göndörebb szempillákat nyújt. Azonnali, feltűnő, intenzíven dús szempillákat eredményez. Az extra dúsító, emelő kefét kifejezetten a gyors és könnyű használatra szánták, 15 tároló egység található a sörték között. Ez a kialakítás a pillák maximális fedését eredményezi egy húzással a szempillák teljes hosszán, a tövektől a végekig. Csodálatos szempillák gyorsan és könnyedén…akár 16 órán keresztül! Mélyfekete, selymes formulája egy vonással vonja be és íveli a szempillákat. Több rétegben felvihető formulájával rugalmasan húzhatunk újabb rétegeket, anélkül, hogy a szempillák kiszáradnának, vagy megkeményednének. Formulája tökéletes ahhoz, hogy „szálankénti” Twiggy hatást érjünk el, amivel a mostani szezonban a kifutókon találkozhatunk.

Ár: 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Friss bontás, 1x próbált, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ivor

2018. november 12.

Valóban vízálló de sajnos ez nem akadályozza meg abban, hogy peregjen, pedig még elég új, egy hónapja vettem.Ezért elvétve használom csak.

ivor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 12.

Aancsaa

2018. július 30.

Az egyik legjobb vízálló szempillaspirál, amit eddig próbáltam. Nagyon szépen szétválasztja a pillákat. és látványosan hosszabbítja, dúsítja őket. A kefe kialakítása kényelmes használatot tesz lehetővé.

Aancsaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

juhlau

2018. július 27.

A legjobb vízálló spirál, amit valaha próbáltam. Gyönyörű pillákat lehet vele csinálni, szerintem a keféje is tökéletes nem szúr vagy karmol felvitelkor, és szerintem nem is vesz fel túl sok festéket, csak pont annyit amire szükség van. A vízállóságát még konkrét összevizezéssel vagy fürdéssel nem teszteltem, de én már azzal is meg vagyok elégedve, hogy a nyári melegben nem kenődik, és ha könnyezik a szemem sem folyik el. Összességében egy szuper termék, és megéri rá befektetni.

juhlau
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

tothsugarka

2018. július 13.

Vízállósága miatt vettem meg ami egy nagy nulla. Az előttem szólókkal ellentétben nekem nagyon is könnyű volt lemosni, megvizeztem az arcom hogy teszteljem mennyire vízálló és már folyni is kezdett rögtön. Megtörölgettem a szemeim a csap alatt és már lent is volt.
Nekem felkenni volt nagyon nehéz, a keféje rengeteg festéket vesz fel, miután letörölgettem a sok festéket róla sem sikerült szép eredményt elérnem, végül egy szempillafésűvel sikerült szépen eldolgoznom a festéket, ekkor ugyan csodásak voltak a pilláim, de sosem szórakoznék mégegyszer ennyit hogy kifessem a pilláim.

tothsugarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

heeni4

2018. június 29.

Nekem nem kenődik. Lerobbanthatatlan, de végül is ez a dolga. És ami nekem nagyon fontos: parabénmentes.

heeni4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Dorka1228

2018. május 24.

Bírja a sírást! Igazán vízálló! Lemosni már nem olyan egyszerű! Göndör, szép, fekete pillákat ad!

Dorka1228
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

crazy724

2018. április 25.

Egy hónap alatt ez a negyedik olyan szempillaspirál, amit legszivesebben kib@sznék az ablakon. Direkt vizállót vettem, hogy tartós legyen, ezzel nincs is olyan nagy gondom, mert egész szépen kibir egy munkanapot, minimálisan pereg ugyan, de nem maszatolódik, és a nap végére nem nézek ki úgy, mint egy panda. DE eszméletlen mennyiségű festéket vesz fel, nekem nincs kedvem/türelmem reggelente azzal vacakolni, hogy lehúzogassam, 5x, 6x, 7x a keféről a feséket, mert gyakorlatilag ennyiszer kell lehúznom, hogy nem nézzek úgy ki, mint Dua Lipa, hogy ne tapadjanak össze a brutál festékmennyiségtől a szempilláim,és nem legyen póklábhatás. Utálom, és über gáz, hogy mindezt 3000ft-ért vesztegetik, és még a szempilláim is elkezdtek hullani tőle, pedig csak egy hete használom.

crazy724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 25.

Juliette Cavill

2018. március 27.

Gyönyörű fekete, hosszú pillákat csinál és tartós. Az ára kedvező. Kicsit nehéz lemosni.

Juliette Cavill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

2018. január 23.

Nagyon megfelelt az elvárásaimnak. Nem csomósodik, és nem tapasztja össze a pilláimat, gyönyörű szétválasztott hosszú és dús szempilákat kapok már egy rétegtől is. Ami pedig mégfontosabb, h több órás, néha vízbemerülős fürdőzést is kibírt, anélkül, hogy bármi is a szemem alá kenődött volna!
És ne feledkezzünk el az ártalmatlan összetevőkről sem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

És ne feledkezzünk el az ártalmatlan összetevőkről sem!

Dolores

2017. július 12.

Nagyon klassz spirál, nem csomósodik, könnyen le lehet mosni, persze csak olajos szemfesték lemosóval. Nem kenődik el a vízben és nem hullik tőle a pillám. Szuper cucc!!

Dolores
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 12.

Emolliensek: Paraffin, Cyclopentasiloxane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearic Acid, Palmitic Acid, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Tribehenin, Isododecane
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Triethanolamine
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Triethanolamine
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: CI 77499

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.