KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BradoLife

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2016. november 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Fertőtlenítő folyékony szappan higiénés kézmosásra.

Antimikrobiális spektrum: baktericid (MRSA), fungicid, virucid

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

scbellie

2017. február 28.

Imádom ezt a folylékony szappant! A tetoválásaim kezelésénél mindig ezt használtam , és soha egyikkel sem volt probléma, Nekem az illata is tetszik, de főleg a hatása, szépen tisztít és a friss tetoválásokat sem csípte és nem is mosta ki a festéket. Csak ajánlani tudom!

scbellie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

szs

2017. február 8.

Ecset/szivacs tisztítására használom. Nagyon tetszik az illata, jól habzik és a vízálló gél szemhéjtust is első körben kihozta. A fehér végű ecseteim pont úgy néznek ki, mint új korában :) Nagy kiszerelés, 750 forint.

szs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

svivko

2016. szeptember 30.

Legjobb ecset, és Beautyblender fertőtlenítő az itthoni drogériás piacon. Évek óta ezt használom, még senki nem esett szét vagy panaszkodott rá. :) Tegyetek egy próbát vele, Müllerben a legolcsóbb 7-800 Ft körüli, mindenhol máshol drágább, de sok helyen kapni (patikák, hiperek stb).
Illata kellemes, nem erős, nem műbarack, mosás után elillan. Kiszerelése kényelmes a fenti tevékenységhez is.

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

MissisMonk

2016. szeptember 9.

Én használom szinte minden nap elég régóta, nincs vele gondom. Főként munkahelyen mosok vele kezet, mert pénzezek, kezet fogok stb. Biztonságérzetet ad, főleg úgy, hogy - ha jól tudom - ugyanennek a gyártója kórházakba is gyárt fertőtlenítőket, úgyhogy gondolom a "köznépnek" szánt cuccai is fertőtlenítenek rendesen. Amire még használni szoktam az a fürdőszivacs és fürdőlabda átmosásra kb. hetente egyszer, mert egyszer olvastam, hogy a nedvesség, pára miatt sok baci megtapadhat bennük.

MissisMonk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Timcso

2016. február 5.

Nagyon jó kézfertőtlenítő. Nem csak a Rossmannban, hanem a Müllerben is fellelhető. Nincs bántó illata, mint a legtöbb kézfertőtlenítőnek, inkább olyan semleges, de inkább átlagos szappan illatot érzek. A kezemet nem szárítja ki, persze többszöri megmosás esetén egyik szappan sem garantálja, hogy utána ne kéne használni kézkrémet, viszont ez a szárítást is olyan furán végzi. Közben puha marad a kezem, de mégis azt érzem, hogy húzódik, úgyhogy csak egy minimális hidratálást kell neki adnom, ha sokszor használom egy nap. Nem ragacsos, szépen le lehet vízzel öblíteni.

UPDATE: Olyan szinten kivörösödött tőle a kezem, hogy egy hete krémezem és nyugtatom, hogy nyerje vissza eredeti színét. Valami allergiés reakcióra gyanakodom. Lehet, hogy csak nálam jelentkezett ez, de levonok 2 csillagot.

Timcso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 5.

mujerconfused

2016. január 1.

Transzplantáció utáni steril kézmosáshoz vettük, egy picit szárított, az illata az eléggé semmilyen, de a dolgát jól végezte, anyukám nem kapott semmilyen fertőzést, szóval 5*.

Update: kipróbáltam ecsettisztításhoz és tökéletesen bevált, gyönyörűen kiszedett mindent a szálak közül.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Emolliensek: Propylene Glycol Dioleate
Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA
Tisztítószerek: Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Chlorhexidine Digluconate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Tartósítószer.