KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BradoLife

Ár:   235 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2016. november 2.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tenagi

2017. augusztus 22.

Ár-érték arányban nagyon jó kis termék, praktikus, alapvetően a Brado-s termékek szuperek. :) Én a felület és bőrfertőtlenítő spray-jüket is nagyon szeretem.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. július 2.

Egyszerűen imádom! :) Kellőképp nedves, nem csípi a kezem ha ki van száradva.
Olcsó is, bár egyáltalán nem elég sokáig, legalábbis és egy héten elhasználom az összeset. Lehetne nagyobb kiszerelésben is.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 2.

Egyszerűen imádom! :) Kellőképp nedves, nem csípi a kezem ha ki van száradva.

Madi

2017. június 24.

Női táska állandó lakója. Jobban kedvelem, mint a kézfertőtlenítő géleket, tisztább érzésem van utána. Sajnálom, hogy csak ilyen kis kiszerelésben van.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

MissisMonk

2016. szeptember 9.

Kendőt! Kendőt! Mint Mr. Monk, kb. hasonlóan tartok magamnál mindig én is fertőtlenítő kendőt. Több márka kipróbálása után ennél maradtam (használom más termékét is), mert ez vált be a legjobban. Ettől a kendőtől nem lesz ragacsos, fura szagú a kezem, és tényleg tisztaságérzet hatása van. Plusz ennek külön vannak csomagolva a kendői, így ha felbontom az egész csomagot, nem tűnik tova a többi fertőtlenítő hatása, mert ugyebár az alkohol elpárolog.

MissisMonk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Kolibri82

2016. szeptember 5.

Alap cucc a táskámban! Nem ragad, praktikus, nem büdös, a fertőtlenítő hatásában meg csak bízni tudok. :D

Kolibri82
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

barbimariposa

2016. augusztus 25.

Általánosságban heti egyszer használom a mobilom kijelzőjének, a munkahelyi billenytűzetem és telefonom tisztítására. Szeretem :)

barbimariposa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Kriszta72

2016. augusztus 17.

Felettébb praktikus társ a mindennapokban! Elég folyadék van a kendőn és nem szárad ki egy perc alatt használata közben. Ami ne kell már a kezemre, azzal valamit mindig le szoktam törölni, hogy ne vesszen kárba. :-)

Kriszta72
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

alizkiss

2016. augusztus 2.

A gélekkel volt egy olyan érzésem, hogy szétkenem a kezemen a koszt, bacit. Ezért váltottam kendőre. Ezt nagyon szeretem, mert egyrészt nem ragad, nincs rossz illata, és ami még plusz, hogy ha pl. buliba megyek, akkor is tudok vinni magammal egyet-kettőt, mert külön vannak a dobozban csomagolva. Nálam mindig van. :)

alizkiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Klaudia2

2015. június 5.

Megér ennyit:) kellemes illatú,nem ragacsos szeretem

Klaudia2
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 5.

Megér ennyit:) kellemes illatú,nem ragacsos szeretem

Vajdus23

2015. május 8.

Nagyon szeretem, remek kis kézfertőtlenítő ez. Minden szennyeződéstől megszabadítja a kezeim, és utána nem marad ragacsos érzet. Az ára is nagyon baráti, ajánlom mindenkinek!

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 8.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Tisztítószerek: Benzalkonium Chloride
Tartósítószerek: Benzalkonium Chloride

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Lásd denaturált alkohol.