KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BradoLife

Ár:   235 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2016. november 2.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

whitemerci

2018. január 14.

Nekem több, különböző kézfertőtlenítő is lapul mindig a táskámban, biztos, ami biztos alapon, sőt, külön a munkahelyemen is figyel egy az asztalomon, mivel más is garázdálkodik ott, ezért szeretem néha áttörölgetni a számítógép klaviatúráját, az egeret, meg úgy összességében mindent, de nem tartom magam hipochondernek :). Egy időben sűrűn összeszedtem valami csúnya nyavalyát, majd elkezdtem munkakezdés előtt az én kis, gyors rituálémat, és azóta ritkán kapok el rondaságokat. Bármilyen helyzetben kényelmesen előkapható, praktikus csomagolású, könnyen használható termék. Én teljesen elégedett vagyok vele, persze a rendes, alapos kézmosást nem váltja ki, de ha erre nincs lehetőség, akkor bizony nagyon jól tud jönni, és nem szárítja ki a bőrömet sem, jár részemről az 5-ös.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

zsemii

2017. szeptember 9.

Időnként előveszek egyet és áttörlöm vele a telefonomat, billentyűzetet. Valahogy megnyugtatja a lelkemet :D

zsemii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

tenagi

2017. augusztus 22.

Ár-érték arányban nagyon jó kis termék, praktikus, alapvetően a Brado-s termékek szuperek. :) Én a felület és bőrfertőtlenítő spray-jüket is nagyon szeretem.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

dalmuska

2017. július 2.

Egyszerűen imádom! :) Kellőképp nedves, nem csípi a kezem ha ki van száradva.
Olcsó is, bár egyáltalán nem elég sokáig, legalábbis és egy héten elhasználom az összeset. Lehetne nagyobb kiszerelésben is.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Egyszerűen imádom! :) Kellőképp nedves, nem csípi a kezem ha ki van száradva.

Madi

2017. június 24.

Női táska állandó lakója. Jobban kedvelem, mint a kézfertőtlenítő géleket, tisztább érzésem van utána. Sajnálom, hogy csak ilyen kis kiszerelésben van.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

MissisMonk

2016. szeptember 9.

Kendőt! Kendőt! Mint Mr. Monk, kb. hasonlóan tartok magamnál mindig én is fertőtlenítő kendőt. Több márka kipróbálása után ennél maradtam (használom más termékét is), mert ez vált be a legjobban. Ettől a kendőtől nem lesz ragacsos, fura szagú a kezem, és tényleg tisztaságérzet hatása van. Plusz ennek külön vannak csomagolva a kendői, így ha felbontom az egész csomagot, nem tűnik tova a többi fertőtlenítő hatása, mert ugyebár az alkohol elpárolog.

MissisMonk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Kolibri82

2016. szeptember 5.

Alap cucc a táskámban! Nem ragad, praktikus, nem büdös, a fertőtlenítő hatásában meg csak bízni tudok. :D

Kolibri82
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

barbimariposa

2016. augusztus 25.

Általánosságban heti egyszer használom a mobilom kijelzőjének, a munkahelyi billenytűzetem és telefonom tisztítására. Szeretem :)

barbimariposa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Kriszta72

2016. augusztus 17.

Felettébb praktikus társ a mindennapokban! Elég folyadék van a kendőn és nem szárad ki egy perc alatt használata közben. Ami ne kell már a kezemre, azzal valamit mindig le szoktam törölni, hogy ne vesszen kárba. :-)

Kriszta72
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

alizkiss

2016. augusztus 2.

A gélekkel volt egy olyan érzésem, hogy szétkenem a kezemen a koszt, bacit. Ezért váltottam kendőre. Ezt nagyon szeretem, mert egyrészt nem ragad, nincs rossz illata, és ami még plusz, hogy ha pl. buliba megyek, akkor is tudok vinni magammal egyet-kettőt, mert külön vannak a dobozban csomagolva. Nálam mindig van. :)

alizkiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Tisztítószerek: Benzalkonium Chloride
Tartósítószerek: Benzalkonium Chloride

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Lásd denaturált alkohol.