KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BradoLife

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2016. november 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrgyógyászatilag tesztelt antibakteriális tusfürdő aloe verával és zöld teával az egészséges bőrért. A Brado Life Sensitive tusfürdő az antibakteriális védelem mellett aloe verát és zöld teát tartalmaz, melyek hidratáló, nyugtató hatása közismert. Így segít, hogy még az érzékeny bőr is egészséges és selymes legyen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dorka93

2014. július 9.

Utazó változat van meg és már többször vettem így miniben. Nem használom átlagosan mert úgy gondolom az antibakteriális tusfürdőzés nem tesz jót a bőrnek hosszútávon, DE nagyon hatásos tud lenni pl. strand után, fürdőzés után, nem megfelelő tisztaságú víz esetén... az utazó neszesszeremben mindig van egy hasonló termék..

Dorka93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 9.

moonlitnight

2013. augusztus 9.

Kövezzetek meg, de engem a jelenlegi időjárási viszontagságok között pont hidegen hagynak az összetevői, sajnos vagy nem sajnos egyszerűen nem tudnak érdekelni, a bőröm piros hólyagokkal hálálja meg ezt a fülledt afrikai *art és az izzadságot, szóval én jelenleg imádom, friss, nem szárít , jó az illata , tökéletes edzés utánra is.( azért hozzáteszem halkan, hogy állandó lakó tuti nem lesz)

moonlitnight
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

grosesaxl

2013. május 25.

Öcsémnek volt ilyen uszodából összeszedett futószemölcse. A bőrgyógyász mondta,hogy használja ezt,valamint,ha tutira nem akarjuk tőle összeszedni,akkor nekünk is előnyös lenne pár hétig ezzel mosakodni. Szuper jó volt,amíg használtam egy darab pattanás nem volt rajtam,de a bőrömet se szárította. Ja és a szemölcsvírust e kaptuk el :D

grosesaxl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

2012. november 20.

Valóban, elég durva összetevők vannak benne. A DMDM Hydantoin-t nem is figyeltem:/
Eléggé elszomorít, mert eddig ez volt az egyetlen hatásos szer a pattanások ellen.

Evelyne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

2012. november 15.

Egy barátnőm ajánlotta pattanások ellen. Kb. két hete ezzel mosom az arcomat reggel és este. A pattanásaim gyógyulnak, halványodnak. Azóta nem gyulladt be egy sem.:)

Evelyne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

felicitas

2012. január 25.

Csak azért használtam el, mert a doki szerint antibakteriális tusfürdőre volt szükségem. Az összetevők borzalmasak és nagyon szárított is. Allergia ilyesmi nem volt tőle, illata teafás. Nem adnék pénzt érte még egyszer.

felicitas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

angelscrime

2011. május 8.

Nem csodaszer, hiszen véleményem szerint egyik tusfürdő sem lehet az, de a várakozásaimnak megfelelt. Célirányosan bőrnyugtató, zöld tea kivonatot tartalmazó tusfürdőt kerestem helyenként gyulladásos bőrömnek, így találtam rá a BradoLife Sensitive-re. Nem bántam meg, és legközelebb is ilyet fogok venni, ugyanis lassú, de folyamatos javulást veszek észre a bőrömön, amit eddig még egy tusfürdővel sem sikerült elérnem. Nem szárít, illata is megfelelően enyhe, de kellemes.

angelscrime
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 8.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.