Bradoline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsudi, Módosítva: 2013. január 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A BéBé derma krémes baba tusfürdő lágyan tisztítja és gyengéden ápolja a baba érzékeny bőrét. Segít megőrizni a bőr természetes puhaságát. Szappanmentes összetétel, kellemes és tartós illattal. Zuhanyozáshoz és fürdéshez egyaránt ideális. Dermatológiailag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Laura19

2013. október 24.

Régen a kislányaimnak vettem. Nem szárított, jó hatással volt a bőrre.
Manapság magamnak veszek, ha száraz lesz a bőröm.
Hamar rendbe teszi, kellemes az illata és frissítő.

Laura19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 24.

Régen a kislányaimnak vettem. Nem szárított, jó hatással volt a bőrre.
Manapság magamnak veszek, ha száraz lesz a bőröm.
Hamar rendbe teszi, kellemes az illata és frissítő.

zsudi

2012. december 29.

Ekcémára hajlamos bőrű felnőttként már sok mindent kipróbáltam, de ennél jobb tusfürdőm még sosem volt! Csodát tesz a bőrömmel, gyakorlatilag amióta használom, azóta eltűnt az ekcémám, ami nem kis dolog, tekintve hogy 5 évig kisebb-nagyobb területeken folyamatosan gyötört... És a vicc az, hogy próba-szerencse alapon vettem meg, 500 Ft-ért egy euro shopban, gondoltam nem nagy pénzkidobás, ha nem jó... a testápoló párjával használom, tényleg elképesztően puha, lágy és hidratált lesz tőlük a bőröm!
Csak ajánlani tudom, nem csak babáknak! :)

zsudi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

Csak ajánlani tudom, nem csak babáknak! :)

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Sodium Lactate